Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
The_Rusik
Member

Повідомлення

Не проходил ни 4-ю, ни 5-ю, ну про 6-ю вы поняли... Заберу в эпике или стиме за 10 баксов.
Reinmar
Member

Повідомлення

bonya
підтримують Play anywhere (один раз купив для ПК та Xbox), але в основному це тільки ігри від xbox студій. Наприклад нова Форза 6
FastBullet
Member

Повідомлення

MVE: 24.06.2026 15:41 bonya
Це консольний ексклюзив
А что не бывает эмуляторов 5 плойки )?
AlcoRider
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Вот бы под Новый Год на ПК выкатили бы... :rolleyes:
FastBullet
Member

Повідомлення

The_Rusik: 24.06.2026 15:46 Не проходил ни 4-ю, ни 5-ю, ну про 6-ю вы поняли... Заберу в эпике или стиме за 10 баксов.
Зачем так дорого )?? Ты можешь ее пройти бесплатно на ютубе :D :D :D

Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
AlcoRider: 24.06.2026 15:50 Вот бы под Новый Год на ПК выкатили бы... :rolleyes:
Лучше осваивай ИИ и сделаешь быстренько порт на ПК))
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чув, що бюджет GTA 6 - 2 млрд.
З таким бюджетом навіть зважаючи на прогнозовано шалено високі показники проданих копій проєкту дивно було б очікувати від R* ціну аналогічну базовим версіям нинішніх ААА ("АААА"). Але навіть якби бюджет був 500 млн., то чому б R* не наліпити ціну яка їм подобається? Купували б і за 100$ за стандартну версію, а потім ще буде Enhanced/Complete/GOTY "nextgen" версія для ПК і нового покоління консолей.
Куди цікавіше скільки з цих 2 млрд. пішло на розробку, а скільки буде витрачено на маркетинг та оптимізацію під консолі.
Особисто мені їх маркетинг не потрібен, як і оптимізація під Xbox Series S, щоб платити 100$ за ПК версію через рік після виходу на консолях.
Але 100% всякі фантезери а-ля Їв Гальмо і йому подібні у захваті від 80$ за стандартну недоверсію. Вони думаюсь, якщо хтось більш-менш раціонально витратив 1 млрд. на гру і оцінив її в 80-100$, то це новий стандарт, який можна вішати на будь-які опенворлд помийки з 0 нових ідей, квестами а-ля принеси 50 цеглин і вбий 20 горобців, проєктами які пережили 3 перезапуски (що збільшило бюджет зі 100 до 200-300 млн.) або взагалі проєкти катеторії B за 20-50 млн. з графікою/анімаціями/геймдизайном 10-15-річної давнини.
kino30055
Junior

Повідомлення

За гру, яка творить покоління, ціна дешева.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

kino30055: 24.06.2026 16:01За гру, яка творить покоління, ціна дешева.

Я не чув що вже анонсували ціну для майбутнього "Гульмена"
:gigi:
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Хорошо подстригут мыловарей :gigi: :gigi:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

капітошка: 24.06.2026 14:46 gta гра для бидла :gigi:
У часи трійки - SA з моїх знайомих від них перлися лише ті у яких на старкрафт iq невистачало.
hohlid19
Member

Повідомлення

AlexWest
Пффф, со времен наверное четвёрки это не работает :laugh:
yariksom
Member

Повідомлення

kino30055: 24.06.2026 16:01 За гру, яка творить покоління, ціна дешева.
Цікаво, що ти мав на увазі під "гра, яка творить покоління"?
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 24.06.2026 14:57 Дурних немає, щоб продавати гру на дисках.
Звісно-звісно . Тому новий Тумб Рейдер буде на диску принаймі для ПС5 , а ГТА ні.
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Если бы всандалили 150 баксов за предзаказ то люди бы все равно брали... Тот редкий случай когда можно смело брать кота в мешке...
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

The_Rusik: 24.06.2026 15:46 Не проходил ни 4-ю, ни 5-ю, ну про 6-ю вы поняли... Заберу в эпике или стиме за 10 баксов.
Році так в 2033.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

Гої вже готують грошики))) :super:
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

n+gibat[]r: 24.06.2026 16:44Гої вже готують грошики)))
тут даже дело не в деньгах... у меня муки выбора, играть на пс5 или дождаться пк версию...
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Щастить ПК гравцям, там ульта $15.99​ коштує :-/
Soulwatcher
Member

Повідомлення

MVE: 24.06.2026 16:55 Щастить ПК гравцям, там ульта $15.99​ коштує :-/
Бесплатно, ещё и с модами, и порой даже с фиксами багов :shuffle:
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

MVE, яка ульта?
Відповісти