Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Пропоную обговорити Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition
Грати в ГТА 6 - не право, а привілей :nunu:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Мало, з фанатів ГТА можна було б і по 100 за базову версію брати.
destructX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну, могло бути й більше, зараз майже всі останні ААА - 80$.
То ще нам з регіональними цінами повезло, може й на ГТА будуть :laugh:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Консолоту даже на диски опрокинули. Доить будут по полной.
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

kairo
Згоден, думав буде 120-150 за ульту
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Цілком очікувано. НА ПК має бути трохи дешевше, хоча... інфляція не стоїть на місці.
SPEC1AL1ST
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эх вот бы на ПК :)
Grey_ukr
Member

Повідомлення

SPEC1AL1ST: 24.06.2026 14:36 Эх вот бы на ПК :)
будет и на ПК через пару лет
Улучшенная и дополненная версия, которую еще раз продадут на ПС6 и консольщикам.
капітошка
Member
Аватар користувача

Повідомлення

gta гра для бидла :gigi:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 24.06.2026 14:33 Консолоту даже на диски опрокинули.
Оформити попереднє замовлення на гру можна буде вже завтра в цифрових магазинах PlayStation Store та Microsoft Store, а також у деяких роздрібних продавців.
Tetronga
Member

Повідомлення

Прогрів гоїв... Гра окупиться за перший день продажів. Могли б і 70 поставити, але менеджери-жлоби хочуть ще пару сотень млн $ премій собі :facepalm:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ektalion: 24.06.2026 14:47
erkins007: 24.06.2026 14:33 Консолоту даже на диски опрокинули.
Оформити попереднє замовлення на гру можна буде вже завтра в цифрових магазинах PlayStation Store та Microsoft Store, а також у деяких роздрібних продавців.
"Grand Theft Auto 6 Physical Copies Won't Include a Disc, Will Just Be a Code in a Box"

Дурних немає, щоб продавати гру на дисках.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 24.06.2026 14:57 Дурних немає, щоб продавати гру на дисках.
За екологію думають
Стільки пластику лишнього
hohlid19
Member

Повідомлення

О, этож теперь все начнут ценник в 80 баксов ставить во все игры, а глупые гои схавают это :-/
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Megaclite: 24.06.2026 15:09За екологію думають
Стільки пластику лишнього
Саме тому продають пластикову коробку із папірцем всередині))
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Гарна гра, як і будь-яка річ, не може коштувати дешево. Як на мене, то ціна занизька, враховуючи шалений попит
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 24.06.2026 15:12
Megaclite: 24.06.2026 15:09За екологію думають
Стільки пластику лишнього
Саме тому продають пластикову коробку із папірцем всередині))
я думав паперова буде
от же тварі!
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

hohlid19: 24.06.2026 15:11 О, этож теперь все начнут ценник в 80 баксов ставить во все игры, а глупые гои схавают это :-/
Навпаки: зрозуміють, що куди їм до ГТА, і почнуть збавляти ціни нижче 80 баксів, щоб губа не трісла.
bonya
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

а давно вже ігри в Microsoft Store не підтримують both Xbox and PC?
чи такого ніколи і не було?
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

300гіг 300$ :D
Відповісти