Вибір відеокарти

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

VladimirV
я так бачу, що і ви не читаєте :insane:
5070 віндфорс і була коротка, в2 немає взагалі
5070 ті віндфорс в2 - на 5070 ti присобачили охолодження від 5070 і поставили прокладки
от ця в2 це перша карта, яка в новинах півроку тому світилася з прокладками замість геля, можливо ще якісь "В2" з'явилися з прокладками, я не слідкував, але в усіх "старих" залишився гель, і от зовсім свіжа 5090 інфініті також з гелем, так що гіга від нього не відмовилась
VladimirV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve
Ну я і не казав, що відмовилась Гігабайт від термогеля.
Я читав там все, але з 5070 помилився. Справді V2 немає покищо в 5070. Є V2 5080 https://www.gigabyte.com/ua/Graphics-Ca ... 3OCV2-16GD
так, 5070Ti WF скоротили з 304 до 261 довжину. І це не схоже на охлад з 5070. Ні візуально ні под довжині. Так що вони не однакові.
L=282 W=110 H=50 mm (5070) L=261 W=126 H=50 mm (5070Ti)
Тему я читав нормально, єдине що помилився що існує 5070 v2. Взагалі я її дав щоб хто хоче міг зацінити ефект від v2 на свій розсуд.
І якщо кому лінь читати, то по-перше, температури в двух покупців були не ок, люди знайшли відсутню термопрокладку, після заміни термопрокладки легше карті не стало (у їх випадку)
Відповісти