Valve оголосила дату виходу та ціну ігрового комп’ютера Steam Machine. Опубліковано перші огляди

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dilfin
Member

Повідомлення

XXXshadyXXX: 23.06.2026 10:35 Почитал обзор от DF, оказывается в Steam Machine стоит 1 планка памяти на 16GB, т.е. система работает в одноканале... :laugh: Но за то есть 2й слот для апгрейда. :eek: Блин, прям по канонам темы по подбору комплектующих, когда советуют собирать систему в одноканале, а когда то потом "докупить" еще планку :lol:
Саме так і буде додаткова планка конкретно для "стім машін" яка буде збільшувати продуктивність системи на 15-40%, вловлюєте фішку, модна буде ще і на пам'яті підзаробити, бо недолуге, яке купило ту коробку, купить ще і пам'ять.)
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

ДядяСаша: 23.06.2026 18:44Просто здивування в мене викликає цей продукт.
За такі гроші це повний тухляк. Я собі недавно приглядав ноут - OLED 120 Гц / AMD Ryzen AI 5 340 / DDR5 16 ГБ / SSD 512 ГБ / RTX 5050 / алюмінієвий корпус, за 57к грн. А тут базова СМ із допотопним залізом вартує ті самі 57к. І це я кажу про ціну в ЄС, в Україні до ціни цієї коробки можна спокійно додавати ще 20%.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

waryag: 23.06.2026 17:13 Без сони ФСР4 в нынешнем виде вообще не появился бы.
Ну был бы в другом виде и что? Опять таки речь не про фср4 а про его выход для rdna 3
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Ну я вижу один плюс: скоро контроллеры будут по $5 :laugh:
Dilfin
Member

Повідомлення

Panasi: 23.06.2026 16:42 Я так розумію, що версія на 2тб буде продаватись біля $1500. Хтось рахував, скільки аналогічний пк коштує?
Можна побудувати машинку в трохи більшому корпусі і буде на 9070 і мати подвійний режим роботи пам'яті і набагато потужніша і коштувати буде 1300 євро.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ДядяСаша: 23.06.2026 18:44Взагалі, чого не поставить комплектуху з декстопа?
ДядяСаша: 23.06.2026 18:44За такі гроші
Ryzen 8400F, 2x SODIMM DDR5, Radeon RX 7600M, M.2 PCIe SSD

Це буквально найдешевше залізо яке можна організувати в такий ПК. І все з ринку, кастом тільки материнка-корпус-охлад-бж

Неймовірно дорого - так. Але то вже питання до вальве з фінансової сторони, по залізу максимальна оптимізація ціни
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

vsx: 23.06.2026 19:24 Ну был бы в другом виде и что? Опять таки речь не про фср4 а про его выход для rdna 3
Ну был бы как ФСР3 относительно ФСР2, и никто бы не переживал о его невыходе...

Відправлено через 7 хвилин 26 секунд:
kairo: 23.06.2026 19:06За такі гроші це повний тухляк. Я собі недавно приглядав ноут - OLED 120 Гц / AMD Ryzen AI 5 340 / DDR5 16 ГБ / SSD 512 ГБ / RTX 5050 / алюмінієвий корпус, за 57к грн. А тут базова СМ із допотопним залізом вартує ті самі 57к. І це я кажу про ціну в ЄС, в Україні до ціни цієї коробки можна спокійно додавати ще 20%.
Як би по продуктивності "допотопне залізо" СМ не виявилося краще за разунок охолодження і ТДП. :lol:

Відправлено через 2 хвилини 18 секунд:
ДядяСаша: 23.06.2026 18:442. Чому не поставили дешевший проц? Чи це вже є найдешевший? Взагалі, чого не поставить комплектуху з декстопа? Чому не поставили ddr4? Ну хоч мінімальний апгрейд пам'яті залишили, за це подяка.
Найдешевший з притомних.
ДядяСаша: 23.06.2026 18:443. Ссд розмір тільки 2230?
До 2280.
ДядяСаша: 23.06.2026 18:444. 8 ГБ на відео шось замало. У АМД були карти і на 10 і на 12ГБ. Але поправили новими алгоритмами кешування, ну хай буде. Головна претензія за такі гроші - тухла відяха! Чого не 9000 серія?
Через кризу СМ і так затримали вихід і виросли у ціні. В нормальній ситуації було б ближче до консолей. А з рх9060 було б ще дорожче
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Не було б ближче, ці нещасні 512 гіг та 16 озп разом коштують 250 баксів зараз, порахуй скільки б воно коштувало рік тому :shuffle: мінус 150 баксів? Все одно дорого та безглуздо
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

XXXshadyXXX: 23.06.2026 10:35 Почитал обзор от DF, оказывается в Steam Machine стоит 1 планка памяти на 16GB, т.е. система работает в одноканале... :laugh: Но за то есть 2й слот для апгрейда. :eek: Блин, прям по канонам темы по подбору комплектующих, когда советуют собирать систему в одноканале, а когда то потом "докупить" еще планку :lol:
в обзоре нексуса есть вырезка с интервью где валв говорит что не знает как оно будет идти одна планка на 16 или две планки по 8 - так как это зависит от конкретных поставок
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

І це не оптові ціни...
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ДядяСаша: 23.06.2026 18:44Головна претензія за такі гроші - тухла відяха! Чого не 9000 серія?
Бо вони взяли за основу ноутбучне залізо, а AMD так і не народила RX 9000 mobile
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

waryag: 23.06.2026 20:12Як би по продуктивності "допотопне залізо" СМ не виявилося краще за разунок охолодження і ТДП.
Та ні Ryzen AI 5 340 та 5050 Laptop 5050(105W) будуть явно швидше в порівнянні із залізом SM. І це я взяв ультрабук. За схожу суму вже можна взяти ноут із 144 Гц дисплеєм, 16 ГБ DDR5, Intel Core 7 240H, RTX 5070. Я тупо не розумію звідки така ціна.
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Может пропустил , но не видел, что кто-то писал об этом - почему они не заказали готовые чипы с норм графоном, вот эти Ryzen AI Max , Strix Halo или Strix Point , как их там , которые там вроде уровня RTX 4060.

было ж кучу мини пк с ними, асроки зотаки, китайцы всякие.

Вышло бы дороже , но не было бы такого обсера с производительностью.

Вот этим нацеливанием на бич сегмент себе в ногу выстрелили, получается.
Відповісти