Новини
Останні статті і огляди
Вибір відеокарти
-
SPEC1AL1ST
Member
На клік є у когось промо?
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
вже купляли по ньому, може багаторазовий спробуй clknxt925SPEC1AL1ST: ↑ 19.06.2026 14:44На клік є у когось промо?
-
SPEC1AL1ST
Member
ДякуюPatruletz: ↑ 19.06.2026 14:54вже купляли по ньому, може багаторазовий спробуй clknxt925SPEC1AL1ST: ↑ 19.06.2026 14:44На клік є у когось промо?
-
luckygamerks
Member
CLKNXT839SPEC1AL1ST: ↑ 19.06.2026 14:44 На клік є у когось промо?
-
sdbndfgn
Member
- Звідки: Київ
Вітаю! RX 9060 XT від якого вендора буде найкращою у співвідношенні ціна/тиша? Powercolor Hellbound?
-
Yurius
Member
- Звідки: Запоріжжя
Той що дешевше ,іншими словами будьякий переварить ті 180вт окрім Паверколор ріперsdbndfgn: ↑ 23.06.2026 10:29Вітаю! RX 9060 XT від якого вендора буде найкращою у співвідношенні ціна/тиша? Powercolor Hellbound?
-
BloodyElf
Member
- Звідки: Одеса

Власник відеокарти GeForce RTX 5090 AORUS від Gigabyte розібрав її після понад року використання (по закінченню гарантії) і виявив усередині системи охолодження велику кількість нанесеного на заводі термоінтерфейсу. Користувач Reddit (https://www.reddit.com/r/nvidia/comment ... rs_beware/) стверджує, що карта була встановлена горизонтально — це мало б зменшити ймовірність стікання термогелю під дією гравітації.
Згідно з дописом користувача Reddit, термоматеріал скупчився на верхній половині випарної камери. Користувач також заявляє, що після розбирання нижня половина графічного чипа (GPU) майже не мала покриття. Власник повідомив, що звичайні температури GPU сягали 76°C, але під час ігор він помітив, що швидкість обертання вентиляторів підскакувала приблизно до 2000 об/хв.
-
капітошка
Member
Спитаю тут.
Я спитав через ПП у Пана Бульдозера, чи візьме він Palit 3060 12gb dual oc(стан гарний 2023, чек, упаковка), на що він відповів, що Паліти не бере, я зацікавився чому саме, але відповіді не отримав.
Питання у чому справа, просто цікаво?
Я спитав через ПП у Пана Бульдозера, чи візьме він Palit 3060 12gb dual oc(стан гарний 2023, чек, упаковка), на що він відповів, що Паліти не бере, я зацікавився чому саме, але відповіді не отримав.
Питання у чому справа, просто цікаво?
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
там написано що вирішив розібрати і лишити карту гарантіїBloodyElf: ↑ 23.06.2026 11:31по закінченню гарантії)
в кінці додано, за гарантію не переживайте, бо гігабайт її всеодно не дотримується.
гіга з термогелем обісралась, щось там виправляла ... цікаво що зараз використовує в останніх ревізіях відях
-
oversteve
Member
- Звідки: Ukraine
далі термогель, крім 1-2 свіжих моделей, просто кладе його менше і все окHells Angels: ↑ 23.06.2026 15:14 гіга з термогелем обісралась, щось там виправляла ... цікаво що зараз використовує в останніх ревізіях відях![]()
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
-
капітошка
Member
тааксс, чую зараз почнеться черговий холівор, я довго цього чекав
довго шукали?
поперше вмене не така модель,
подруге поки небуло "нієдиного разрива" чорного екрану, три рази тьху
ps побіг дивитись на яких чипах вмене пам'ять
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
капітошка
Ну, припущення, що якщо не бере, значить мав гемор. А там вже через пам'ять чи загалом виконання, справа десята
Та й тут на підході ніби свіженькі, з фабрики будуть. Нащо кому те б/в вбите )
шукав не довго, перше ліпше.
Ну, припущення, що якщо не бере, значить мав гемор. А там вже через пам'ять чи загалом виконання, справа десята
Та й тут на підході ніби свіженькі, з фабрики будуть. Нащо кому те б/в вбите )
шукав не довго, перше ліпше.
-
GreenMile
Member
- Звідки: Київ
Не зважайте. Для Бульдозера відяхи - це бізнес, тому він бере те, що приносить йому прибуток, тобто максимально ліквідне, що можна просто, швидко і вигідно перепродати. Він мислить іншими категоріями, як автоперекупи на базарі - вони зазвичай налітають на ті тачки, які можна швидко продати.капітошка: ↑ 23.06.2026 14:28 Спитаю тут.
Я спитав через ПП у Пана Бульдозера, чи візьме він Palit 3060 12gb dual oc(стан гарний 2023, чек, упаковка), на що він відповів, що Паліти не бере, я зацікавився чому саме, але відповіді не отримав.
Питання у чому справа, просто цікаво?![]()
Вочевидь, паліти продаються гірше ніж інші, от і все, і це не означає, що вони погані, просто йому не потрібні карти, які у нього зависнуть.
-
Ektalion
Member
Така проблема була тільки з однією партією на початку продажів 30 серії. У самого була 3060ті. Відпрацювала майже 2 роки, до заміни на 6800.