DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

processsor_ua: 22.06.2026 22:39 Скоро прийде час продати мої 4 планки ддр2 по 4гб які навіть на p5k робили 16гб озу B-)
вже давно ssd швидші за контролер памяті на p5k :-P, як в лінійному режимі, так і в черзі дрібно
для кешу гвидкістю 8 Гбайт/с хватає 50 Гбайт флешу в режимі slc, а це зараз копійки.
ТОму хватить 4+ ГБайт оперативи 16 біт LPddr
а навіть 1 ядро проца типу Zen4c площею аж 2,5 мм2 (разом з кешом L2) розірве на куски любий Core 2/phenomII х4
ЗВичайно, зараз так мало ніхто не робить, але є повно ARM проців сучасних в смартфонах дешевих з кристалами 30мм2, це вже разом з графікою і модемом 4g
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin: 22.06.2026 13:55 Світ зходить з розуму, не дурно напевно Маск казав, що як ми в ближчий час з цієї Землі не полетимо, то можемо вже і не встигнути полетіти ніколи.
В мене є краща пропозиція : нехай маск візьме з собою пуйло, руду мавпу, сі, ира, альтмана, жупана та ШІ і летять геть :rotate:
Відповісти