Новини
Останні статті і огляди
DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть
-
Dilfin
Member
Світ зходить з розуму, не дурно напевно Маск казав, що як ми в ближчий час з цієї Землі не полетимо, то можемо вже і не встигнути полетіти ніколи.
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
https://www.esmt.com.tw/en/Products/DRA ... 0SDRAM-1-3MqM: ↑ 22.06.2026 13:09 А от звідки беруть інші сфери свіжу ддр2 загадка
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
У 2004 4ГБ були захмарним для звичайного споживача обсягом, у багатьох було до гіга.Олег963: ↑ 22.06.2026 12:42DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн
-
Васильович
Member
Йому видніше, в нього "ульоти" схоже, що часте явищеDilfin: ↑ 22.06.2026 13:55не дурно напевно Маск казав, що як ми в ближчий час з цієї Землі не полетимо, то можемо вже і не встигнути полетіти ніколи.
-
Graveworm
Member
- Звідки: in the woods somewhere
Я навіть повторно перепровірив дату новини, думав в щось з початку минулого десятиріччя занекропостили
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
О ну наконец-то я её продам 
-
Technocrat
Member
На фото взагалі планки SDRAM, може це якийсь натяк 
-
AssayMAS
Member
- Звідки: ][аркiв
ага только на рынке в цене 4ГБ плашки с частотами 800+МГц...Kullerok: ↑ 22.06.2026 15:09О ну наконец-то я её продам
а 1ГБ плашки на вес продают и по 50грвн не хотят покупать... подавай две по два ГБ как минимум - что бы вин10 х32 развернуть или чето типо из никсоидов для браузера современного и инета... а если в хлам ПК сунуть видеокарту нвидии от 400 серии, а лучше gt1030 или 1630 то можешь даже видеопоток в браузере в одно окно осилить. Но опят все современные ОС SDD любят что тоже сча дикие по ценам "Х 3..4".
-
Zakarul
Member
ох не зря я запасся самой быстрой DDR 1 памятью. Ох не зря. Чувствую скоро 4гб DDR 400 будут стоить как крыло от боинга! 
-
thunder_blade
Member
- Звідки: Cherkassy
Хе хе, треба по здувати пил с запасів ДДР3 
-
Adamantium
Ghost
- Звідки: Днепр
Ну если с DDR откатимся до SDRAM - то это уже точно гайки
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
У 2026 захмарні ціни і тепер у багатьох до 32gbwaryag: ↑ 22.06.2026 14:49У 2004 4ГБ були захмарним для звичайного споживача обсягом, у багатьох було до гіга.Олег963: ↑ 22.06.2026 12:42DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн
-
Mozdev
Member
В мене було 4ГБ , а трошки пізніше 8ГБ мабуть, я мільйонерwaryag: ↑ 22.06.2026 14:49У 2004 4ГБ були захмарним для звичайного споживача обсягом, у багатьох було до гіга.Олег963: ↑ 22.06.2026 12:42DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Апокаліптичні новини.
-
maksim2020
Member
- Звідки: Sunshine State
У мене є невеличка ретро-колекція (ну там - 386, 486, Pentium etc) - скоро розбагатію просто на тому, що буду показувати. І мені будуть давати гроші тільки за те, що воно красиве, а я буду говорити всім "тут не вистачає" - як той котик
- спойлер
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
О, у кого много плашек памяти DDR2/DDR3 как мусор лежали - сейчас озолотятся 
-
Sanьka
Member
Хлопці з теми РЕТРО ПК, розслабтесь, ваші Пеньки 4 і Атлони ХР це актуальні системи 
-
enkosxs
Member
Да вы чё гоните?! Какая психушка вы чё угораете!
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► А-а-а!
Та це вже якийсь сюр, чес-слово... просто волаю в голос з цього всього! Всього-то десь з пів-року тому прикалувались тут в одній з тем про подорожчання "оперативки", а воно - он як
.
► Мужики,
кому 4Гб 3-ма планками? "Недорого"! "Комп" на 775-му - в подарунок! 
► Мужики,
-
processsor_ua
Member
- Звідки: Черкаси
Скоро прийде час продати мої 4 планки ддр2 по 4гб які навіть на p5k робили 16гб озу 