Forza Horizon 6

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Повідомлення
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Feras
я фср 3 не перевіряв, тільки таа, длсс, ксесс і фср4. фср4 якраз краще за всіх в контексті їхніх АА, але звісно найкраща картинка це повний натив без АА.
але навіть на 28" 4к - драбинки видно. якщо чесно, я б кинув старого доброго МСАА х2 і був би задоволений, хоч він трошки й милить, але ніт, юзайті ваші темпоральні/аі аа.
Feras
Member

Повідомлення

corruptedflesh: 22.06.2026 16:50 Feras
я фср 3 не перевіряв, тільки таа, длсс, ксесс і фср4. фср4 якраз краще за всіх в контексті їхніх АА, але звісно найкраща картинка це повний натив без АА.
але навіть на 28" 4к - драбинки видно. якщо чесно, я б кинув старого доброго МСАА х2 і був би задоволений, хоч він трошки й милить, але ніт, юзайті ваші темпоральні/аі аа.
Повністю погоджуюсь тільки у варіанті без згладжування нема подвійної чи потрійної тіні за машиною і для мене антена на машині Де Лореан показала, що усі види згладжування, окрім абсолютно без згладжування виглядають погано - просто розігнатись на 150 км і дивитись на антену, особливо коли повертаєш машиною і дивишся який жахливий шлейф від цієї антени йде - перевірив з будь якими налаштуваннями, на ці шлейфи та артефакти впливає тільки згладжування, а без згладжування картинка ну прям не дуже ,але шлейфів та артефактів на машині нема. Як кажуть вибирайте самі :( Дуже погана робота розробників Форза з впровадженням якісного згладжування і їм цим тикають усюди - жахливе, неякісне згладжування та жахливо реалізований рей трейсинг.
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я до речі забув, як вам тріал?
я першу гонку майже до кінця останнього кола їхав перший і... мене втаранило два дурачка з моєї ж команди, ну типу нашо з ші змагатись, давайте своїх втараню.
добре що ші не обігнали після цих таранів.
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

@Feras і не кажи, та антена на делоріані просто жесть, тупо чорну стіну робить :mad:

@corruptedflesh тріал - не з першого траю пройшов. Перший раз я взяв Ауді Кватро, яку сам забілдив, дуже страждав від турболагу і тіммейтів, які взяли стокові Опель Манта на задньому приводі. Лівнув. Взяв сам той Опель, свапнув його на повний привід і пішов пробувати ще раз. На другий раз пощастило, попався лише 1 тіммейт, ми швиденько ботів обійшли і по приколу один-одного обганяли, бо я був швидший в поворотах, а тіп на прямих був як куля)
Якшо про сам сезон казати, то доволі непогано, окрім нагород. Шось вони прям зажабили побільше цікавих машин дати, ще й повтори з минулого місяця. Але самі івенти більш-менш. Дуже сподіваюсь, шо хоча б наступного місяця перестануть пхати івенти в Д класі, бо вони замахали вже)
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені навпаки подобаються гонки низьких класів.
Так, я теж пройшов з другого разу. Перший раз взяв оренду лянчу і ледь одного бота обігнав. В кожній гонці.
На другу спробу забілдив собі опель манту і пішло. Але тарани від тіммейтів це абідна. Ну тобто якби я не засейвився, то втратили б купу очок.
Я просто звик що пихаються таранять і прижимають в гонках звичайних, а тут же треба проти ботів.. Розчарування в поведінці
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

в продовження длаа і фср аа

не тільки я помітив що на фср4 аа менше гостінга ніж з длаа:
ютуб з таймкодом



я б міг зробити пряме порівняння, але знову совати 2070с мені лінь.
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

:mad: Раз в місяць (сезон) обнуляють результати онлайну, накатав в топ600 з 300к, тепер не цікаво :( Повертаємось до онлайну на нюрці в моторспорті :shuffle:
Відповісти