Новини
Останні статті і огляди
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
Roma_1
Думаю 10000грн. нормальна ціна.
Думаю 10000грн. нормальна ціна.
-
CMEPTb_HD
Member
- Звідки: Харків
Для самих недовірчивих покупців(зі здоровим поглядом на ціну і продавця) іноді пишуть розписку, або телефонують на гарячу лінію.. І дозволяють перевірити повністю, тобто притягнеш або свій ПК або sff, і можеш її жарить по повній до оплатиЗлой Гений: ↑ 20.11.2025 17:31Карту проверил на почте, идеал запак, открыл, проверил чипы на месте, ГПУ было видно, забрал, работает) опасно, не повторять, эта манипуляция была сделана профессионаламиEktalion: ↑ 19.11.2025 21:34
В продавця за весь час(6 років) нуль продажів ОЛХ доставкою. Якось дивно.Карта полностью исправная, все тесты прошла, работает идеально. Повезло, слава компьютерному Богу. Пишу тем кто будет в будущем читать, если решите так же поиграть в рулетку, велик шанс купить кирпич, по этому все ваш страх и риск)
![]()
Я так 3090 брав...
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Я одного разу, давно десь 10 років тому, заказав по Інтернет б/у відака. Я вже не памятаю яке назви.
Приїхало забрав на новій пошті, десь під вечір включаю - ніфіга не працює. На другий день дзвоню, вияснюю. Там не повірили, сказали перевіряли. Ок, кажуть давайте відправляйте назад.
Я відправив їм, прислали другу. Я знову вмикаю - не працює. Вияснюю, кажуть не може бути. Ок відіслав назад.
Перевірили - вибачились і сказали не беріть б/у пошукаєте щось нове.
Звісно я нічого не платив, все вони оплатили і їзду відака по новій пошті. Але час і нерви потріпав.
Приїхало забрав на новій пошті, десь під вечір включаю - ніфіга не працює. На другий день дзвоню, вияснюю. Там не повірили, сказали перевіряли. Ок, кажуть давайте відправляйте назад.
Я відправив їм, прислали другу. Я знову вмикаю - не працює. Вияснюю, кажуть не може бути. Ок відіслав назад.
Перевірили - вибачились і сказали не беріть б/у пошукаєте щось нове.
Звісно я нічого не платив, все вони оплатили і їзду відака по новій пошті. Але час і нерви потріпав.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
QFlash,
брав бв кврти 1080ті після ферм працювали без проблем, брав рефи в компх і теж працювали. Продавав бв карту, а вона не завелась і в мене потім теж. Чи спалив її покупець не знаю(скоріше всього), на щастя не дорога і продана була на запчастини майже за ту ж ціну. У кожного свій досвід.
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Барбарис
Ні, ні, ні, може Ви не так зрозуміли.
Я про то що можна брати б/у. Питань нема багато чого беру б/у. Якщо вона працювало то чого б йому і дальше не працювати.
От нове, то в наші темні часи і підробки підробляють.
Просто якщо знаєте в кого брати і що повернуть кошти якщо шо, то брати можна.
Ні, ні, ні, може Ви не так зрозуміли.
Я про то що можна брати б/у. Питань нема багато чого беру б/у. Якщо вона працювало то чого б йому і дальше не працювати.
От нове, то в наші темні часи і підробки підробляють.
Просто якщо знаєте в кого брати і що повернуть кошти якщо шо, то брати можна.
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
QFlash, так з посту нічого такого не випрливає, лише те, що пощастило без втрат негативний досвід покупки здобути.
-
freeman_13333
Junior
Подскажите, имеет ли смысл менять gtx 770 2гб на 1060 3gb от msi или это шило на мыло ? Есть просто вариант за 2000 купить
-
odessitmws
Member
- Звідки: Воля або смерть🇺🇦
freeman_13333
Конечно есть, разница огромная, главное текстуры в свежих играх не задирать
Конечно есть, разница огромная, главное текстуры в свежих играх не задирать
-
freeman_13333
Junior
Я просто в Ютубе слышал что 770 по производительности как 1050ti а 1050ti почти равен 1060 3gb так что менять как бы смысла нетodessitmws: ↑ 21.06.2026 13:53 freeman_13333
Конечно есть, разница огромная, главное текстуры в свежих играх не задирать
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Эта видеокарта сейчас как бомба замедленного действия, может быть отвал в любой деньfreeman_13333: ↑ 21.06.2026 13:47gtx 770 2гб
-
freeman_13333
Junior
Она у меня уже много лет и работает безукоризненно. Потому ищу тоже от msiXXXshadyXXX: ↑ 21.06.2026 14:00Эта видеокарта сейчас как бомба замедленного действия, может быть отвал в любой деньfreeman_13333: ↑ 21.06.2026 13:47gtx 770 2гб
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Я предупредил))) Менять её однозначноfreeman_13333: ↑ 21.06.2026 14:02уже много лет и работает безукоризненно.
-
glumak
Member
- Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Звісно, якщо це саме доступне по ціні. Була давно 1050ті, вона не погана, але відставала від 1063. А те що там 4гб, а там 3 ГБ - не проблема взагалі. Тому, якщо в бюджет влізає 1063, треба тут і зараз (немає змоги взяти тут 1066) - можна брати.freeman_13333: ↑ 21.06.2026 13:47 Подскажите, имеет ли смысл менять gtx 770 2гб на 1060 3gb от msi или это шило на мыло ? Есть просто вариант за 2000 купить
-
Shade
Member
- Звідки: Рівне
Народ, порадьте на що зараз звертати увагу на вторинному ринку з бюджетом до 4500 грн, щоб не купити якогось кота в мішку.
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
RX 5600 XT якісь пошукайShade: ↑ 21.06.2026 17:02 Народ, порадьте на що зараз звертати увагу на вторинному ринку з бюджетом до 4500 грн, щоб не купити якогось кота в мішку.
Енергоефективні, навіть в Alan Wake 2 можна буде пограти
Але ця карта (як і будь-що до RX 6000 та RTX 20) вже на останньому диханні бо все більше ігор вимагають хардварний рей трейсинг якого тут нема
Хоча якщо тебе цікавлять лише старі ігри або кіберспорт - хороший вибір
Як на мене, то краще накопити буквально ще 2000 і купити рх 6600, і грати в усе що хочеш, хоча і з поганою графікою та низьким фпс, ніж взяти зараз 5600 хт і все одно апгрейдитись заради якоїсь гри, яку твій пк з цією картою навіть не запустить
У 6600 ще й пам'яті 8гб проти 6 у 5600хт та 2060.
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Имхо, не надо "выкидывать на ветер" 4,5К - имеет смысл увеличить бюджет и поискать что-то типа GeForce RTX 3050 6GB... ну или, как уже посоветовали, RX 5600 XT... как-то так... иначе всё будет грустно...Shade: ↑ 21.06.2026 17:02Народ, порадьте на що зараз звертати увагу на вторинному ринку з бюджетом до 4500 грн, щоб не купити якогось кота в мішку.
-
kabostebeztak
Member
- Звідки: Одеса, зараз у Франції
Від ігор залежить насправдіFirstTDM: ↑ 21.06.2026 17:58Имхо, не надо "выкидывать на ветер" 4,5К - имеет смысл увеличить бюджет и поискать что-то типа GeForce RTX 3050 6GB... ну или, как уже посоветовали, RX 5600 XT... как-то так... иначе всё будет грустно...Shade: ↑ 21.06.2026 17:02Народ, порадьте на що зараз звертати увагу на вторинному ринку з бюджетом до 4500 грн, щоб не купити якогось кота в мішку.
Я підбираю карту, щоб хоч якось йшли навіть ААА ігри, а не тільки кс і дота.