ASRock, Sparkle, Maxsun і Gunnir показали свої версії Arc Pro B70/B65, включно з варіантами на 330 Вт і моделями з пасивним охолодженням

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASRock, Sparkle, Maxsun і Gunnir показали свої версії Arc Pro B70/B65, включно з варіантами на 330 Вт і моделями з пасивним охолодженням

ммммммм, кирпичики, красиво :up: :) интересно по шуму как, была когда то у меня асус 8800 гтс 512 топ турбина, очень мило "шелестела" :gigi: но видимо с 2008 года, технологии ушли вперёд :teacher:
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

або ні, шуміти буде знатно, це не для домашнього використання в тиші, це для робочих станцій, або тих кому шум не заважає
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

n6407
Повір мені, на фоні серверних грубих вентиляторів на 30000 об/хв цих турбіночок не буде чути зовсім :D
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

лучше шум турбины на 3000 оборотах чем писк дросселей
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

_nevermind: 27.03.2026 11:50 лучше шум турбины на 3000 оборотах чем писк дросселей
так, одне інщого не викреслює :gigi:
Відповісти