NVIDIA представила відеокарту RTX PRO 4500 в однослотовій модифікації Server Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Seraphim
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити NVIDIA представила відеокарту RTX PRO 4500 в однослотовій модифікації Server Edition

Мені здається Куртка вже не знає в яку нішу ще свої картки впхнути
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Seraphim: 17.03.2026 15:11Мені здається Куртка вже не знає в яку нішу ще свої картки впхнути
??

Так ця ніша завжди була його )) відколи квадри в принципі існують
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Seraphim: 17.03.2026 15:11 Мені здається Куртка вже не знає в яку нішу ще свої картки впхнути
Чудово знає - у будь-яку, де є гроші чи перспектива їх появи.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

такі карти як масив брати глупо - краще взяти одну вищого рівня, 6000, з х2 блоків і х3 памяті, і розділити на віртуальні карти, а головне - прискорення від обєму памяті деколи в рази, а паралельно крутяться менш вимогливі задачі.
Тобто тільки як одиночні карти для CAD/малого AI, і то якщо хватає памяті
Відповісти