Взагалі-то, все пов'язане. Певна частина електростанцій працює на газі та мазуті, якщо що. Навіть якщо виробництво електроніки використовує виключно атомну енергетику (що неточно), то глобальне здорожчання вуглеводневої електрики призведе до зростання вартості й атомної, й відповідно виростуть ціни на продукцію.waryag: ↑ 16.03.2026 11:48Глобально - ніяк.VovaII: ↑ 16.03.2026 11:05Цікаво як на це вплине блокування Іраном затоки? У яку сторону зміни підуть?
Це ж було вже (с)
p.s. В Кореї 26 реакторів, що дають 30% генерації. А на Тайвані останній атомний реактор закрили в минулому році.