Майбутні відеокарти AMD RDNA 5 серйозно збільшать продуктивність завдяки «подвійному» конвеєру

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Nouriel: 16.03.2026 14:03так нвідія робить длсс так само недоступними на старих картах, в чому проблема? вони просто не хотіли /не було ресурсів розвивати це. коли длсс став уже як фічою, вони в останньому поколінні карт зробили його вже правильно, бо принцип роботи фср 3.х уже не дає ефекту. в нвідії такі ж самі обмеження є і з 2000 і 3000 і 4000 і 5000.
Всі версії ДЛСС доступні для РТХ2000. Не всі фічі, з падінням продуктивності, але доступні.

Ровесник РТХ2000 від АМД - РХ5000 не те, що не отримує нових технологій, йому офіційно прибрали оптимізації, залишили лише безпекові оновлення. ФСР4 офіційно недоступний для попереднього покоління дискретних карт АМД (і актуального для інтеграшок).
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Alekss: 16.03.2026 13:23А игроки ищут отражения в лужах и на витринах преломления света, чем в игры играют.
В часи Крізіса по іншому було?
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

По-моему эту серьезность заявляли и на текущее поколение :gigi: :gigi: ну чета я не заметил прям такого прироста. Ну посмотрим
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

waryag: 16.03.2026 14:25Всі версії ДЛСС доступні для РТХ2000. Не всі фічі, з падінням продуктивності, але доступні.
сейозно? а шо ж стіки крику було, шо не завезли на 2000 те шо є на 3000 і так само в кожному поколінні?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Nouriel: 16.03.2026 14:30сейозно? а шо ж стіки крику було, шо не завезли на 2000 те шо є на 3000 і так само в кожному поколінні?
Що і куди не завезли?))
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

waryag: 16.03.2026 14:25 Не всі фічі, з падінням продуктивності, але доступні.
Ровесник РТХ2000
Як там справи у 16хх серії? :rolleyes:
1234waltz
Member

Повідомлення

Denvys5: 16.03.2026 15:05 Як там справи у 16хх серії? :rolleyes:
В 16ої серії своя атмосфера, вона до Тьюрінга суто формально відноситься, там взагалі шматок Вольти під капотом.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Nouriel: 16.03.2026 14:30сейозно? а шо ж стіки крику було, шо не завезли на 2000 те шо є на 3000 і так само в кожному поколінні?
Все завезли, є проблеми з продуктивністю.
Denvys5: 16.03.2026 15:05Як там справи у 16хх серії? :rolleyes:
Ніяк, але вона ніколи і не мала підтримки ДЛСС.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

waryag: 16.03.2026 15:49Ніяк, але вона ніколи і не мала підтримки ДЛСС.
ну а як це корелює з
waryag: 16.03.2026 14:25Ровесник РТХ2000 від АМД - РХ5000 не те, що не отримує нових технологій
Rolexandr
Member

Повідомлення

Оптімізди. Якщо китай посуне на тацвань, а він посуне, то новиі відеокарти вийдуть років так через 10
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Denvys5: 16.03.2026 15:50ну а як це корелює з
Повну цитату приводь, і все буде добре.

1600 серія досі підтримується в драйверах. Без ДЛСС, якого там ніколи не було по зрозумілим причинам.

А АМД спробувала перевести одразу 5000 і 6000 серії в режим оновлень безпеки, обісралася і під шітштормом залишила їх в суперпозиції.
Як і 7000, яка наче підримується, але теж не повністю.

І з великою ймовірністю це повториться з 9000 серією.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Denvys5: 16.03.2026 15:05Як там справи у 16хх серії?
Такие же как и у 7000 серии АМД - поддержки нормального апскейлера нет. Но есть ньюанс - 16 серия это бюджетное ответвление 18 года на картах 16 года. А 7000 серия это свежие карты 22 года, аналог 40 серии.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag: 16.03.2026 10:49Тому ФСР 5/даймонд буде лише для РДНА 5?
А хіба не пошарабану? Власники старих карт заплатили за те що було на момент покупки, їм ще щось винні?
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 16.03.2026 16:51їм ще щось винні?
Канешна ничего не должны. Но и они тоже не должен после такого кидка покупать красные карты. Потому доля АМД щас к нулю и стремится
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

чимось інтел нагадує з іхніми сокетами, тому у більшості тепер ам4 або ам5.
спойлер
там насправді вагон причин, але для мене ця була вирішальна :shuffle:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

erkins007: 16.03.2026 17:22Канешна ничего не должны. Но и они тоже не должен после такого кидка покупать красные карты. Потому доля АМД щас к нулю и стремится
Я давно кажу що червоні карти це непотріб, з них і у актуальному поколінні толку мінімум, а у перспективі взагалі немає відповіді нахіба вони потрібні.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Потребую аналітику Скофєра чи Руномєна, щоб зрозуміти фігня все це чи вже ні.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Vpupkin: 16.03.2026 16:51А хіба не пошарабану? Власники старих карт заплатили за те що було на момент покупки, їм ще щось винні?
Не все одно покупцям карт.
Не все одно і геймдеву - впроваджувати технологію під кілька лінійок карт чи тільки під одну актуальну.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

waryag: 16.03.2026 18:53Не все одно покупцям карт.
Не все одно і геймдеву - впроваджувати технологію під кілька лінійок карт чи тільки під одну актуальну.
Воно на старіших картах не запуститься чи шо?
Там і актуальна карта зламає зуби об максимальні налаштування, усі власники червоних карт так чи інащке отримають огризок.
TheDmytrius
Member

Повідомлення

Хіба після RDNA4 не мав би бути GDNA1?
Відповісти