А потім випустять DLC в вигляді іншої половини клавіатури
Новини
Останні статті і огляди
Keychron випускає ігрову клавіатуру для однієї руки з магнітними перемикачами C0 HE 8K
-
Scoffer
Member
Пропоную обговорити Keychron випускає ігрову клавіатуру для однієї руки з магнітними перемикачами C0 HE 8K
А потім випустять DLC в вигляді іншої половини клавіатури
А потім випустять DLC в вигляді іншої половини клавіатури
-
dret09
Member
- Звідки: Харків
Зроблять по підписціScoffer: ↑ 16.03.2026 09:59 Пропоную обговорити Keychron випускає ігрову клавіатуру для однієї руки з магнітними перемикачами C0 HE 8K
А потім випустять DLC в вигляді іншої половини клавіатури![]()
-
big_bang
Member
оу, прикольно)))
колись такі рішення були доволі популярні
пам'ятаю як сам хотів купити подібну ігрову клавіатуру від a4tech
колись такі рішення були доволі популярні
пам'ятаю як сам хотів купити подібну ігрову клавіатуру від a4tech
-
Polaroid1962
Member
Під `V`, правіше від `Fn` можно було б ще одну кніпку вставити, її зручно натискати великим пальцем було б. Тому що "стандартні" клавіатури - це така дивна річ, що фактично двома найсильнішими та найспритнішими пальцями треба натискати всього одну кніпку (це якщо при роботі). Геймпади прийшли до того, що великий палець натискає 4 різні кніпки, іноді - декілька одночасно, і це можно було б перенести на такі клавіатури.
-
Kosdnepr
Member
- Звідки: Dnipro
-
Scoffer
Member
Сильнішими то вони сильніші, але спритність там на рівні мізинця, а то і гірше. Плюс на клавіатурі лежить боком. Так що максимум що можна зробити зі стандартною клавіатурою це розділити пробіл на два по кількості пальців.Polaroid1962: ↑ 16.03.2026 10:07двома найсильнішими та найспритнішими пальцями
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
На ній так багато клавіш, що вирішили зробити пусте місце де просто проситься якась Fn чи клавіша Windows? 
-
StTechnik
Member
Чо вы так возбудились? Те кому магнитка нужна ТОЛЬКО для игорь - вполне оценят. Для написания постов на форуме - да, она не подходит. 
-
white_noise
Member
- Звідки: Київ
в мене й досі працює Razer Tartarus. прикольна штукаbig_bang: ↑ 16.03.2026 10:07колись такі рішення були доволі популярні

Востаннє редагувалось 16.03.2026 10:29 користувачем white_noise, всього редагувалось 1 раз.
-
Polaroid1962
Member
Все ам ма я аписання пвіме чи ексу Я сам ако крисуся вий час і не вічува іскмфу самі спруй
/s
-
Mainkoon
Member
- Звідки: ми з України
Kosdnepr
7.8.9 та 0 йдуть як DLC.
7.8.9 та 0 йдуть як DLC.
-
Polaroid1962
Member
Оце так новини. Тобто на геймпадах великі пальці не стіками керувати не можуть (де важлива точність), ні 4 (або навіть 6, як на MegaDrive) кніпок натискати не можуть?Scoffer: ↑ 16.03.2026 10:11Сильнішими то вони сильніші, але спритність там на рівні мізинця, а то і гірше.Polaroid1962: ↑ 16.03.2026 10:07двома найсильнішими та найспритнішими пальцями
-
Scoffer
Member
Polaroid1962
Розміри кнопок на геймпаді бачив? І який діапазон відхилення на трігерах в міліметрах? Візьми свої пальці, переверни клавіатуру на 180, і спробуй потицяти ф-кнопки. Як, зручно?
Ти б ще за мишу з 100500 кнопками згадав
Розміри кнопок на геймпаді бачив? І який діапазон відхилення на трігерах в міліметрах? Візьми свої пальці, переверни клавіатуру на 180, і спробуй потицяти ф-кнопки. Як, зручно?
Ти б ще за мишу з 100500 кнопками згадав
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Стіками керувати можуть, але в тих же шутерах їм активно допомогають асістом.Polaroid1962: ↑ 16.03.2026 10:26Оце так новини. Тобто на геймпадах великі пальці не стіками керувати не можуть (де важлива точність), ні 4 (або навіть 6, як на MegaDrive) кніпок натискати не можуть?
А якщо потрібна висока точність і швидкість натискання, дуже часто змінюють стандартний хват паду на екзотику, де кнопки натискаються іншими пальцями.
-
Polaroid1962
Member
Ось таке існує і воно зручне:Scoffer: ↑ 16.03.2026 10:34 Polaroid1962
Розміри кнопок на геймпаді бачив? І який діапазон відхилення на трігерах в міліметрах? Візьми свої пальці, переверни клавіатуру на 180, і спробуй потицяти ф-кнопки. Як, зручно?
Ти б ще за мишу з 100500 кнопками згадав![]()
Інше питання, що більшість людей надає перевагу ось такій раскладці:
Гаразд, є в мене одна ідея, почекайте...
Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
Інший хват на мою думку дає перевагу в тім, що можно натискати кніпки не одним пальцем, а декількома. Якщо ви наведете фото - буде непогано.waryag: ↑ 16.03.2026 10:40Стіками керувати можуть, але в тих же шутерах їм активно допомогають асістом.Polaroid1962: ↑ 16.03.2026 10:26Оце так новини. Тобто на геймпадах великі пальці не стіками керувати не можуть (де важлива точність), ні 4 (або навіть 6, як на MegaDrive) кніпок натискати не можуть?
А якщо потрібна висока точність і швидкість натискання, дуже часто змінюють стандартний хват паду на екзотику, де кнопки натискаються іншими пальцями.
-
Shaolin_Style
Member
- Звідки: Wakanda
топ в свое время былаbig_bang: ↑ 16.03.2026 10:07 оу, прикольно)))
колись такі рішення були доволі популярні
пам'ятаю як сам хотів купити подібну ігрову клавіатуру від a4tech

-
Scoffer
Member
Ти його тицяв хоч раз? Ніяке воно не зручне. Зручне це тартарус вище і подібні до нього конструкції. Чому саме тартарус зручний, а це одоробло - ні, здогадаєшся сам.Polaroid1962: ↑ 16.03.2026 10:42Ось таке існує і воно зручне
-
Polaroid1962
Member
https://codepen.io/adic3x/pen/KwgWOWG
Клікніть по `Press any target key to start 5s test...`
Покладіть руку на `Shift A W D Space`. Почніть швидко натискати одну з цих конкретних клавіш впродовж п'яти секунд. Важливо натискати клавішу лише пальцем, а не всією кістю, як ви це реально робите під час гри.
Це авжеш не повна метріка, але хоч якась "наука".
Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
Клікніть по `Press any target key to start 5s test...`
Покладіть руку на `Shift A W D Space`. Почніть швидко натискати одну з цих конкретних клавіш впродовж п'яти секунд. Важливо натискати клавішу лише пальцем, а не всією кістю, як ви це реально робите під час гри.
Це авжеш не повна метріка, але хоч якась "наука".
Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
Тегнув вас.Scoffer: ↑ 16.03.2026 10:11 Сильнішими то вони сильніші, але спритність там на рівні мізинця, а то і гірше.
Востаннє редагувалось 16.03.2026 11:10 користувачем Polaroid1962, всього редагувалось 1 раз.
-
Shaolin_Style
Member
- Звідки: Wakanda
ну не знаю, у майкрософт такие клавиатуры существуют 30 лет. Не сказать что они суперпопулярны, но тем кто очень много (прям очень много) пишет они действительно удобнее так как не перегружают запястье (так называемая теория туннельного синдрома)Scoffer: ↑ 16.03.2026 10:46Ти його тицяв хоч раз? Ніяке воно не зручне. Зручне це тартарус вище і подібні до нього конструкції. Чому саме тартарус зручний, а це одоробло - ні, здогадаєшся сам.Polaroid1962: ↑ 16.03.2026 10:42Ось таке існує і воно зручне

-
Scoffer
Member
Shaolin_Style
До чого тут розділена надвоє клавіатура? Мова про те щоб навантажити великі пальці додатковими кнопками. Я стверджую що це не зручно тому що пробував тицяти ергодокс і з повною відповідальністю заявляю що гівнище це а не клавіатура.
До чого тут розділена надвоє клавіатура? Мова про те щоб навантажити великі пальці додатковими кнопками. Я стверджую що це не зручно тому що пробував тицяти ергодокс і з повною відповідальністю заявляю що гівнище це а не клавіатура.
- спойлер

