Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт?
Новини
Останні статті і огляди
Материнська плата ASRock H610M Combo II отримала роз’єми для модулів DDR4 та DDR5
-
Mike88
Member
- Звідки: Dnipro
Пропоную обговорити Материнська плата ASRock H610M Combo II отримала роз’єми для модулів DDR4 та DDR5
Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт?
Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт?
-
DDt
Member
- Звідки: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев
видимо уже дефицит не только ОЗУ, но и слотов под ОЗУ для материнских платMike88: ↑ 15.03.2026 13:10Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт?
-
yurius_r
Member
Якесь довбане знущання. До того ж радіаторі немає на VRM як і списку підтримуваних CPU. А радіатор на VRM ще дешевший за слот пам'яті - центів 50 мабуть
-
mythorns
Junior
- Звідки: Borodianka city
Ну четвертим слотом могли б вже додати ddr3 слот))
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Нормальний антикризовий варіант під 14400
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
Цікаво на скільки плата була б дорожче якби не зажмотили +1 слот DDR4, на 1 доллар чи на 2? 
-
KimRomik
Member
Краще б вони випустили 2 версії плат під ддр4 та ддр5
-
kyon
Member
DDR4-3600 32Gb CL16 плашки от 11500 по хотлайну, так что 1 слот оправдано, а память которую я весной брал за 5200 сейчас уже 20к стоит, мне обошлись память + 9600Х за 15к.
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
Непогано, в 2018 коли всі бідай вигребли під збірки на райзенах, 2x16 3200С14 по такій ціні лежали.kyon: ↑ 15.03.2026 14:2611500
Востаннє редагувалось 15.03.2026 15:03 користувачем stoned, всього редагувалось 1 раз.
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Я так розумію що тоді потрібен не тільки роз'єм, а ще один шар в текстоліті для цього. А це вже дійсно додаткові заморочки (хоча не знаю якщо в одноканалі вимога була б така). Тим паче це відверто бюджетне рішення. Якщо людина экономе на DDR5, то й одна планка заощадить ще більше. З іншої сторони хто апгрейде і вже є 2 планки, то дійсно буде прикроMike88: ↑ 15.03.2026 13:10 Пропоную обговорити Материнська плата ASRock H610M Combo II отримала роз’єми для модулів DDR4 та DDR5
Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт?![]()
-
xeet
Junior
І один слот під ноутбучну
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
"Немає сечі терпіти ці пекельні борошна"mythorns: ↑ 15.03.2026 13:26Ну четвертим слотом могли б вже додати ddr3 слот))
-
firestarter256
Member
- Звідки: Дэнвер
KimRomik
Там первая версия по бодрее! 6 слотов памяти(4-ддр5 и 2 ддр4), 4 псий х16, Обычный пси и сверху насыпали ЛПТ и ком
Там первая версия по бодрее! 6 слотов памяти(4-ддр5 и 2 ддр4), 4 псий х16, Обычный пси и сверху насыпали ЛПТ и ком
-
Dynamite
Member
- Звідки: Чернигов
zalizo_org: ↑ 15.03.2026 13:42 Нормальний антикризовий варіант під 14400
-
Bukakanga
Member
во-во, идея отличная, но в продаже фиг найдешьDynamite: ↑ 15.03.2026 16:03zalizo_org: ↑ 15.03.2026 13:42 Нормальний антикризовий варіант під 14400Который, как и первый вариант H610M Combo, скорее всего будет купить нереально.
-
Snikard
Member
предлагаю выпустить слот под 0,5 ОЗУ.
-
afhpwnd
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Незабаром:
Встановив ОЗУ і щось задиміло, вбо щось воняє.
Бо переплутав слот і недовтикнув плашку памєяті і ввімкнув ПК.
Встановив ОЗУ і щось задиміло, вбо щось воняє.
Бо переплутав слот і недовтикнув плашку памєяті і ввімкнув ПК.
-
Sanьka
Member
Впізнаю старий добрий АсРок
Наступний крок "Апгрейд" версія з 1700-1800 сокет )
Наступний крок "Апгрейд" версія з 1700-1800 сокет )
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
це звичайна Н610 під ДДР4. Може, якийсь сенс є і в 4-слотовому виконанні, щоб назбирати щось із сміттєвої оперативки.zalizo_org: ↑ 15.03.2026 13:42Нормальний антикризовий варіант під 14400
Типова Н610 це не та мамка, що отримає багато профіту від ДДР5, тож можливістю апгрейду можна знехтувати.
-
Adamantium
Ghost
- Звідки: Днепр
Капец, Нэвидия добавляет 1 гиг ОЗУ видеокартам...Азрокъ добавляет ОДИН слот для памяти...
остается возродить 3-х ядерные процЫки с гипетрейдингом, как раз антикризисный вариант
остается возродить 3-х ядерные процЫки с гипетрейдингом, как раз антикризисный вариант