У Windows 11 додано підтримку моніторів 1000 Гц і вище

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Windows 11 додано підтримку моніторів 1000 Гц і вище

Потужно, такі монітори поки прототипами гуляють, і нахіба воно?
А взагалі прикольно, нажав "press to win" і пройшов Відьмака на максималках за пару хвилин :idea:
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: in the woods somewhere

Повідомлення

1280×720 при частоті 1000 Гц
Це для котлет з реакцією мангуста?
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Graveworm: 14.03.2026 10:33Це для котлет з реакцією мангуста?
Так,десь 7 людей з 1 млн побачать різницю та отримують позитивний приріст в компетитів грі між умовними 360гц та 1000гц.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 14.03.2026 10:19 Предлагаю обсудить У Windows 11 додано підтримку моніторів 1000 Гц і вище

Потужно, такі монітори поки прототипами гуляють, і нахіба воно?
А взагалі прикольно, нажав "press to win" і пройшов Відьмака на максималках за пару хвилин :idea:
Нехай роблять напереод чим чекати 10 років підтримки нативного 7zip наприклад :laugh:
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Graveworm: 14.03.2026 10:33
1280×720 при частоті 1000 Гц
Це для котлет з реакцією мангуста?
Для DLSS FG x10 :D
Bogdanp73
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

1280×720 при частоті 1000 Гц :gigi: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol:
а чому б ще не 320х240 не грати кіберкаклетам в 100500 герц??))
нижче фулл шд зараз би щось гратись на 20+ панелях...
Rex
Member

Повідомлення

Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rex: 14.03.2026 13:1524 кадрів
Rex: 14.03.2026 13:15на годину
:D
спойлер
Зображення
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bogdanp73: 14.03.2026 12:25 1280×720 при частоті 1000 Гц :gigi: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol:
а чому б ще не 320х240 не грати кіберкаклетам в 100500 герц??))
нижче фулл шд зараз би щось гратись на 20+ панелях...
Ты с села? 4:3 одно из самых популярных соотношений сторон в кс, естественно фулл хд там и не пахнет
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Rex: 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
Це ж скільки потрібно курнути чи випити аби так гальмувати? :lol:
Rex
Member

Повідомлення

Scoffer
:D
MqM
Це ж скільки потрібно курнути чи випити аби так гальмувати? :lol:
Ну помилився, звісно я мав на увазі не годину, а секунду)
спойлер
:lol:
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Rex: 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
Не так. При 24фпс человеческий мозг начинает воспринимать кадры, как двужущуюся картинку с комфортной плавностью без рывков.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rex: 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
з особистого досвіду: я можу побачити різницю між 100 і 144 Гц
зараз я на шляху щоб побачити це між 144 і 180
the lamer
Member

Повідомлення

Rex: 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
Тому що потрібно продавати OLED монітори. У OLED принцип формування зображення дуже схожий на ЕЛТ (кінескоп. соррі, українську версію скорочення блокує антимат на форумі.), з тим самим недоліком як мерехтіння. У статиці людське око розрізняє мерехтіння на частотах у кілька сотень герц, а в динаміці - і кілогерця мало (у ліхтариках, наприклад, ШІМ вже на десятки кілогерц вийшов, щоб було комфортніше). Тому виробники змушені піднімати частоту оновлення екрану. Ну а далі - маркетинг: частота оновлення зображення (ФеПеЕси) набагато ефективніше продається...
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Для тих 1000гц ніяких захисних девайсів не потрібно?
спойлер
Зображення
бо вже страшно :D
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Пора росчєхлять FX, щоб він міг забезпечити потенціал :laugh:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 14.03.2026 13:43 Ты с села? 4:3 одно из самых популярных соотношений сторон в кс, естественно фулл хд там и не пахнет
4:3 навпаки звужує огляд, що не є добре для такої гри :laugh:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

DuckRider: 14.03.2026 13:43
Bogdanp73: 14.03.2026 12:25 1280×720 при частоті 1000 Гц :gigi: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol:
а чому б ще не 320х240 не грати кіберкаклетам в 100500 герц??))
нижче фулл шд зараз би щось гратись на 20+ панелях...
Ты с села? 4:3 одно из самых популярных соотношений сторон в кс, естественно фулл хд там и не пахнет
Підтверджую це популярна роздільна здатність була в першій КС, в році так 2005тому ще :D
А ще популярно будо всі текстури ставити через консоль на мінімум gl_max_size
Зображення
Це гарно доповнить ту роздільну здатність :D
Кажуть всі pro гравці в душі люблять Майнкрафт :weep:
Востаннє редагувалось 14.03.2026 16:30 користувачем MqM, всього редагувалось 2 разів.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Ektalion: 14.03.2026 15:42 4:3 навпаки звужує огляд, що не є добре для такої гри :laugh:
В растянутые модели на 720п проще попасть. Учись у профи. Ксеры берут периферию с частотой опроса 8кгц, оптоволокно в соседнем здании от сервака Валв и монитор с встроенным перекрестным прицелом. Шиза на уровне аудиофилов.
Відповісти