Китайська відеокарта Lisuan LX 7G106 надійде в продаж у червні з підтримкою Cyberpunk 2077 та інших сучасних ігор

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Firestarter
Junior

Повідомлення

MqM: 12.03.2026 18:38 Купляти китайські відеокарти це себе не поважати :D
Так говорили і про телефони і про авто. А зараз, ринок гне свою лінію, лінію партії. Смішно, чи не смішно, а шкіряній косухі вже варто відкладати на пенсію.
talex
Member

Повідомлення

CnC_General: 12.03.2026 16:59 Що маємо на поточний момент. Китайські проци (ліцензія від АМД на серію Атлон 64 з 754 сокету)
у китайцев лицензия на Zen 1, можно еще вспомнить перемаркированные процы от Интела, которые продавались как китайские
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Firestarter: 12.03.2026 21:40
MqM: 12.03.2026 18:38 Купляти китайські відеокарти це себе не поважати :D
Так говорили і про телефони і про авто. А зараз, ринок гне свою лінію, лінію партії. Смішно, чи не смішно, а шкіряній косухі вже варто відкладати на пенсію.
І що там якість стала норм? Ладно телефони +- можуть бути, але авто, що вже дійсно щось адекватне? Напевно кацапи від доброго життя масово почали пересідати на них? Автопром третього світу це цікаве хоббі звісно
Wanek Petrowsky
Junior

Повідомлення

Soulwatcher: 12.03.2026 21:07 Какая разница, если третья мировая в следующем году? :gigi:
Час вбиваємо
TheDmytrius
Member

Повідомлення

Де вони пам'яті стільки знайшли?
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Soulwatcher: 12.03.2026 21:07Какая разница, если третья мировая в следующем году?
Якось один розумний дядько сказав:
"Я не знаю чим будуть воювати в ІІІ Світову війну, та певен - ІV будуть воювати дубінами та ціпками".
Vladys77
Member

Повідомлення

Soulwatcher: 12.03.2026 21:07 Какая разница, если третья мировая в следующем году? :gigi:
А чого в наступному? Що, знову перенос якийсь по термінам?

Відправлено через 2 хвилини 55 секунд:
MqM: 13.03.2026 03:16
Firestarter: 12.03.2026 21:40
Так говорили і про телефони і про авто. А зараз, ринок гне свою лінію, лінію партії. Смішно, чи не смішно, а шкіряній косухі вже варто відкладати на пенсію.
І що там якість стала норм? Ладно телефони +- можуть бути, але авто, що вже дійсно щось адекватне? Напевно кацапи від доброго життя масово почали пересідати на них? Автопром третього світу це цікаве хоббі звісно
Колись так про корейські авто казали. А ще раніше про японські.

Зараз китайські електрички лідери ринку. Навіть всілякі Audi і Volkswagen випускають китайські авто під своїм брендом.

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
TheDmytrius: 13.03.2026 13:07 Де вони пам'яті стільки знайшли?
Пам'ять теж мабуть китайська.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

QFlash: 13.03.2026 13:22Якось один розумний дядько сказав:
"Я не знаю чим будуть воювати в ІІІ Світову війну, та певен - ІV будуть воювати дубінами та ціпками".
Не треба недооцінювати шкіряних мішків!
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

waryag: 14.03.2026 12:11Не треба недооцінювати шкіряних мішків!
В розумінні! Ви не в трусах про Ейнштейна?
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

QFlash: 14.03.2026 13:04В розумінні!
Щось придумають для 4СВ!
Відповісти