Новини
Останні статті і огляди
V‑COLOR запропонує комплекти пам’яті DDR5 з простими заглушками для слотів — відповідь на дефіцит пам’яті
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
MSiAventador, а до чого тут вікно? Такі покупці схожі на тих, що мають 8 см і чіпляють накладку. Маєш вікно чи ні, купляти це тупо.
-
Fen1xz
Member
И сколько стоит та заглушка ? Если она по цене светодиодов + на пиво ну окей, может любители подсветок и возьмут, а если в половину от нормального модуля озу так тут только на лоха расчет который вообще ничего в пк не понимает.
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
На сайте производителя два нормальных плашки DDR5 по 16 Гб частотой 7200 XMP стоят 579,99 баксовFen1xz: ↑ 13.03.2026 12:24 И сколько стоит та заглушка ? Если она по цене светодиодов + на пиво ну окей, может любители подсветок и возьмут, а если в половину от нормального модуля озу так тут только на лоха расчет который вообще ничего в пк не понимает.
Они же но с плюс двумя заглушками 599,99 баксов, т.е. 20 баксов (3,45% от цены).
-
Васильович
Member
Але ж фейкові модулі оперативки суто для "краси" RGB підсвітки існують вже купу часувідповідь на дефіцит пам’яті
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Зачем эти бесполезные аргб свистоперделки на ОЗУ? Лучше бы делали высокие радиаторы как у Корсар Титаниумов и не забывали ложить термопрокладку на PMIC как Adata или G.Skill.
-
destructX
Member
так репліка речей має яку-ніяку практичну користь, а тут шо?Ostin: ↑ 13.03.2026 12:29 Ну, хтось же купляє репліки брендів. Типу ролекса, чи адідаса. Точно такі ж люди наповнять свої бомж-пк і будуть фотки постити
А ще можна на продаж таке виставляти, для довірливих покупців)
-
Ostin
Member
А підсвітка пк в загальному яку користь несе? Отож. Люди тішаться, як можуть.destructX: ↑ 13.03.2026 12:44а тут шо?
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Ні, це просто те чого не вистачало для готових збірок, де пил в очі має бути максимально густимЦе варіант для тих, хто хоче створити відчуття, що комп’ютер зібрано за схемою «дорого-багато», але поки що може дозволити собі тільки одну планку пам’яті, відкладаючи купівлю другого модуля на майбутнє.
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Боже какие же конченые
ну хоть поржал 
-
Mozdev
Member
Насправді це виглядає як знущання над покупцями.
-
leif
Member
https://itc.ua/news/corsair-predlagaet- ... ego-za-40/
8 років минуло як ці штуки зявились, доброго ранку
Заради естетики, якщо комусь муляють на материнці порожні слоти, то чом би і ні. Ну, так комусь гарніше виглядає, вам шо жалко? ¯\_(ツ)_/¯
собі не купив би, але можу зрозуміти
8 років минуло як ці штуки зявились, доброго ранку
Заради естетики, якщо комусь муляють на материнці порожні слоти, то чом би і ні. Ну, так комусь гарніше виглядає, вам шо жалко? ¯\_(ツ)_/¯
собі не купив би, але можу зрозуміти
-
Rex
Member
Ще багато років тому, Гігабайт, якщо я не помиляюся, випускали оверклокерські набори пам'яті з двох модулів і двох таких самих заглушок-пустишек в слоти, щоб воно виглядало гарно - ніби 4 слоти заповнені. Нічого нового.Пропоную обговорити V‑COLOR запропонує комплекти пам’яті DDR5 з простими заглушками для слотів — відповідь на дефіцит пам’яті
-
vmsolver
Member
Мало кто сможет увидеть "красоту" одноканального решения из одного настоящего 16 ГБ и одного фейкового модуля, а комплект 1+3 фейковых это за гранью добра и зла.leif: ↑ 13.03.2026 13:07 Заради естетики, якщо комусь муляють на материнці порожні слоти, то чом би і ні. Ну, так комусь гарніше виглядає, вам шо жалко? ¯\_(ツ)_/¯
собі не купив би, але можу зрозуміти
-
Шухлядка
Junior
- Звідки: Одесса
нищепанк какой-то, прости господи.
-
leif
Member
vmsolver
1+3 виглядає суто як якийсь потужний креатив дезігнера. Продивився швиденько і таких кітів не побачив ані у них на сайті ані на Newegg: або 1+1 або 2+2.
Щодо того як людям "гарно" в білдах вже давно багато питань і оці заглушки далеко не найбільший крінж. Імхо. Я про те, що, якщо народу подобається і цей момент важливий — нехай збирають як хочуть, ставлять хоч муляж 5090, я не помру
1+3 виглядає суто як якийсь потужний креатив дезігнера. Продивився швиденько і таких кітів не побачив ані у них на сайті ані на Newegg: або 1+1 або 2+2.
Щодо того як людям "гарно" в білдах вже давно багато питань і оці заглушки далеко не найбільший крінж. Імхо. Я про те, що, якщо народу подобається і цей момент важливий — нехай збирають як хочуть, ставлять хоч муляж 5090, я не помру
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
Потужні часи вимагають потужних рішеньMozdev: ↑ 13.03.2026 12:58 Насправді це виглядає як знущання над покупцями.
-
Kruler
Member
- Звідки: Чернигов
уже шутили про М обвес на обычную беху? 
-
Robostyle
Member
И никто нигде вообще не упомянул, что РэГэБе в паре с утилитами для подсветки вообще так то убивает медленно планки
- спойлер
- Ибо пишут РэГэБэ дятлы-производители памяти в SPD. Каждая смена оттенка - каждая перезапись SPD - быстрая кончина планки, если нет бэкапа
-
kev4ev
Member
- Звідки: Kyiv
Гадаю, відчуття завершеності можна досягти дешевшим чином: просто запхнути, трясця, подушку в корпус і не відкривати більше IT новин.