V‑COLOR запропонує комплекти пам’яті DDR5 з простими заглушками для слотів — відповідь на дефіцит пам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити V‑COLOR запропонує комплекти пам’яті DDR5 з простими заглушками для слотів — відповідь на дефіцит пам’яті
Це спеціальні набори формату 1+1, де одна планка — це високопродуктивний модуль DDR5, а друга планка — це Filler Module, тобто імітація модуля пам’яті.
Це зайве :D
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Хто таке купляє? То якийсь жарт?
То це лайно повне. Хіба лушпаків розводити. :lol: :lol: :lol:
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Маркетинг на закомплексованих в собі анонімусах, адже хтось на реддіті, цій конференції, або рандомній соц.мережі вирішить поугорати з комбо топової збірки й однієї плашки ОЗП, а тут ВЖУХ, і імунітет, не приколупатись, навіть можна хизуватись і косити під RAM-барона, чи високопродуктивну систему! Ідеально! Дивно чому тільки зараз до цього доходять, це ж ідеальна аудиторія потенційних клієнтів з комплексом меншовартості :laugh: :lol:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

StingerYar
Ті самі, що в айфонах задню кришку на прошку міняють наступного покоління :gigi:
Або ті лушпаки, що везуть виручку фірми ставити на рахунок в приват і в автобусі бабло то рахують перед незнайомою дівчиною :lol:
Востаннє редагувалось 13.03.2026 10:19 користувачем Filabatya, всього редагувалось 2 разів.
Soulwatcher
Member

Повідомлення

Купи коробку - представь, что у тебя топовый ПК
хроники событий после третьей мировой
Допустим, куплю два комплекта. Затем я сделаю фото, объединив две пустые плашки, прикреплю его и отправлю по гарантии. Какая вероятность, что вернут память+пустую ерундовину? :idea:
Востаннє редагувалось 13.03.2026 10:18 користувачем Soulwatcher, всього редагувалось 2 разів.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

QFlash: 13.03.2026 10:13Хто таке купляє? То якийсь жарт?
Ну 4 планки выглядят красивее чем 2, но 2 лучше охлаждаются.
yariksom
Member

Повідомлення

Хороший понт коштує грошей :lol:
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

QFlash: 13.03.2026 10:13Хто таке купляє? То якийсь жарт?
у корсара вже фіг знає скільки часу продаються такі заглушки, ну і на фоні росту цін на оперативку ... ця "врам" продавалась на всяких тамошніх маркетплейсах :laugh:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

Чекаємо на ОЛХ під виглядом повноцінних модулів, за гарною ціною все миттєво розкуплять :gigi:
oh_boy
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ще наче не перше квітня для таких приколів :gigi:
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

З одного боку щоб було менше пласмаси в світі тобі в коробку до телефона жлоблять зарядку покласти.
З іншого роблять з цієї пласмаси речі, які не мають сенсу в принципі.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Зображення
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

V-color вспомнил что понты дороже денег ))
Но кто ЦА - загадка. Разве что просто пробуют рынок, ничего более рационального придумать не могу.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

напомнило
спойлер
Зображення
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Scoffer: 13.03.2026 10:07 а друга планка — це Filler Module, імітація модуля пам’яті
будет продана на olx по цене нормальной планки
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Бутафорфя як з вихлопом на авто :gigi: :lol:
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

Scoffer: 13.03.2026 10:07 Пропоную обговорити V‑COLOR запропонує комплекти пам’яті DDR5 з простими заглушками для слотів — відповідь на дефіцит пам’яті
Це спеціальні набори формату 1+1, де одна планка — це високопродуктивний модуль DDR5, а друга планка — це Filler Module, тобто імітація модуля пам’яті.
Це зайве :D
Згоден це
Це спеціальні набори формату 1+1 планки — це Filler Module, тобто імітація модулів пам’яті.
Reinmar
Member

Повідомлення

Стоп, ще ж не 1 квітня. Це ж прикол,так?
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Перекличка обурених власників корпусів без віконця :laugh:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

:D :super:
Вкладення
1.png
Відповісти