Valve поділилася подробицями про систему перевірки ігор на сумісність зі Steam Machine та Steam Frame

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Вложения
Steam дозволив рф випустити гру про свої злочини в Україні
Steam дозволив рф випустити гру про свої злочини в Україні
lktnv
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Куда более интересным фактором является цена на фрейм, вот её бы узнать :idea:
Kruler
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернигов

Сообщение

когда этот стим машин выйдет - будет тупо не актуальным за ту цену что пророчат аналитики
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Kruler: 12.03.2026 11:18когда этот стим машин выйдет - будет тупо не актуальным за ту цену что пророчат аналитики
Сравнивай не с самособором, а с брендовыми ПК.
Также интересно будет, если валве решит запустить свой апскейлер.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

waryag: 12.03.2026 12:14Сравнивай не с самособором, а с брендовыми ПК.
https://hard.rozetka.com.ua/ua/cobra-a5 ... 522346589/
Kruler
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернигов

Сообщение

kairo: 12.03.2026 13:25
waryag: 12.03.2026 12:14Сравнивай не с самособором, а с брендовыми ПК.
https://hard.rozetka.com.ua/ua/cobra-a5 ... 522346589/
недостаточно брендовый 🥱
( :laugh: )
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

5500, аерокул ВХ і 8 ліній РСІе 3. Зате впихнули 5060. І відсутність вінди. За майже 1000 баксів.
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 12.03.2026 14:01
5500, аерокул ВХ і 8 ліній РСІе 3. Зате впихнули 5060. І відсутність вінди. За майже 1000 баксів.
А що там пропонує стім куб за очікувану суму у 800$? :gigi:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Nekros: 12.03.2026 15:22А що там пропонує стім куб за очікувану суму у 800$? :gigi:
Побачимо. Анонс стім деку теж не розривав мозок, а вийшов успішний продукт.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

waryag: 12.03.2026 15:42Побачимо. Анонс стім деку теж не розривав мозок, а вийшов успішний продукт.
Стімдек конкурує із ноунейм китайцями з Алі, Куб із сотнями зібраних ПК та ноутбуків від відомих брендів.

Відправлено через 3 хвилини 27 секунд:
waryag: 12.03.2026 14:015500, аерокул ВХ і 8 ліній РСІе 3. Зате впихнули 5060. І відсутність вінди. За майже 1000 баксів.
32ГБ проти 16, 5060 проти RX 7600. Вінда в обох випадках відсутня.

Імхо, RDNA3 8ГБ в девайсі 2026го року, це курам на сміх.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

kairo: 12.03.2026 16:23 Стімдек конкурує із ноунейм китайцями з Алі, Куб із сотнями зібраних ПК та ноутбуків від відомих брендів.
Стімдек створив нішу, в яку хочуть влізти не тільки китайці, а й великі вендори і навіть майки.
Тим більше, тут компактний форм-фактор, за який чимало людей окремо переплачує.
kairo: 12.03.2026 16:2332ГБ проти 16, 5060 проти RX 7600. Вінда в обох випадках відсутня.
У стіммашин буде стімОС з коробки. З великою ймовірністю, їй буде норм на 16ГБ.
Головна інтрига - чи зможе валве щось вигадати з апскейлером і продуктивністю взагалі?
kairo: 12.03.2026 16:23 Імхо, RDNA3 8ГБ в девайсі 2026го року, це курам на сміх.
На нвідіа гігабайт відеопам'яті рахується за два? :laugh:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

waryag: 12.03.2026 17:48Стімдек створив нішу, в яку хочуть влізти не тільки китайці, а й великі вендори і навіть майки.
Тим більше, тут компактний форм-фактор, за який чимало людей окремо переплачує.
Ніша існувала задовго до Стімдеку. Піонерами тут були GPD Win. Але не було фірмових рішень. Тому Дека стала лідером в цьому форматі.
На нвідіа гігабайт відеопам'яті рахується за два? :laugh:
Ніщо не заважає замінити карту на ПК на відмінну від Стім Машини. Якщо говорити про консолі, то вони практично завжди виходили із запасом потужності на роки. В даному випадку старе залізо.
Головна інтрига - чи зможе валве щось вигадати з апскейлером і продуктивністю взагалі?
Вони нічого не зможуть вигадати, бо це компетенція виробників карт.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

kairo: 12.03.2026 18:09Ніша існувала задовго до Стімдеку. Піонерами тут були GPD Win. Але не було фірмових рішень. Тому Дека стала лідером в цьому форматі.
Її не було. Китайці клепали щось малими партіями для 3,5 гіків на стандартних процесорах АМД. А кому ще воно було потрібно, сире і по кілобаксу?
А валве десь рік не могла закрити дефіцит СД.
kairo: 12.03.2026 18:09Ніщо не заважає замінити карту на ПК на відмінну від Стім Машини.
Ніщо, але дуже часто люди сидять на платформі до упору і апгрейдять все.
kairo: 12.03.2026 18:09Вони нічого не зможуть вигадати, бо це компетенція виробників карт.
Оптіскейлер і losless scaling дивляться на тебе з подивом. Валве може краще, питання в юридичних тонкощах.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

waryag: 12.03.2026 22:11Її не було. Китайці клепали щось малими партіями для 3,5 гіків на стандартних процесорах АМД. А кому ще воно було потрібно, сире і по кілобаксу?
А валве десь рік не могла закрити дефіцит СД.
Ніша існувала. Просто не було рішень від серйозного гравця. Якщо оперувати кількістю проданих консолей, то Стімдеку майже не існує в порівнянні із Свічем.
Ніщо, але дуже часто люди сидять на платформі до упору і апгрейдять все.
Як часто? Я наприклад завжди все змінював по черзі. Та й головне, що в людини є вибір.
Оптіскейлер і losless scaling дивляться на тебе з подивом. Валве може краще, питання в юридичних тонкощах.
Так це не апскейлери. Ці проги використовують рішення Нвідії та АМД і мають сенс лише в певних сценаріях. DLSS Swapper туди ж.
The_Rusik
Member

Сообщение

kairo
Покажите мне эти "брендовые" игровые ПК.гле из коробки можно включить и сразу играть.
Что-то я ни одного такого не знаю.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Сподіваюсь ці 7 створінь, на данний момент, що мінуснули, все таки кинули скаргу на це мерзенне блювотиння. Інших закликаю не проходити мимо й зробити те саме. Цей фсбешний цинізм не повинен пройти :mad: Перший пункт підходе. Ось доречі який комент під скаргою я залишив. Робіть щось подібне.
Valve Corporation, look at the world map. Find Gostomel. You'll see the nearby village of Bucha. Now read about the horrific events that took place there in 2022. Do you still consider an aggressor country with an endless list of war crimes heroes? If that's normal today, then the world has gone mad.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

The_Rusik: 13.03.2026 01:20Покажите мне эти "брендовые" игровые ПК.гле из коробки можно включить и сразу играть.
Что-то я ни одного такого не знаю.
Так на Стім Машині також не вийде включити і відразу грати з коробки. Треба буде драйвери встановлювати, ігри ставити, все налаштовувати.
The_Rusik
Member

Сообщение

kairo
Чего? На Стим машин будет как на сони или хбокс, ни каких драйверов там устанавливать не нужно будет. Включил, установил игры и играешь.
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

kairo
На стім дек теж драйвери треба ставити? Ви кумедний.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

The_Rusik: 13.03.2026 09:11Чего? На Стим машин будет как на сони или хбокс, ни каких драйверов там устанавливать не нужно будет. Включил, установил игры и играешь.
Берете готовий ПК із передвстановленою Віндою, ставите ігри та граєте. Не бачу ніякої різниці.
Ответить