Тут схоже що і 9000 серію спідкає схожа участь.erkins007: ↑ 12.03.2026 13:38Они получили поддержку 4.0 и 4.5 в том числе и в генерации.item2: ↑ 12.03.2026 12:45Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"?
Что там получила 7000 серия которая аналог 40 серии RTX?)
Известно что на воротник
Отправлено спустя 2 минуты 4 секунды:У 50 серии есть поддержка fp4. Так что чисто требование фп4 это не проблемаman1242: ↑ 12.03.2026 12:52есклюзивом RTX60 через значні оптимізації у работі з FP4 матричними прискорювачами.
Відправлено через 2 хвилини 7 секунд:
Може бути обмеженням бо через покращення у архітектурі бути просто більш продуктивним або точним ніж є у 50й серії. Dlss4.5 показав що стеля fp8 маємо.erkins007: ↑ 12.03.2026 13:38Они получили поддержку 4.0 и 4.5 в том числе и в генерации.item2: ↑ 12.03.2026 12:45Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"?
Что там получила 7000 серия которая аналог 40 серии RTX?)
Известно что на воротник
Отправлено спустя 2 минуты 4 секунды:У 50 серии есть поддержка fp4. Так что чисто требование фп4 это не проблемаman1242: ↑ 12.03.2026 12:52есклюзивом RTX60 через значні оптимізації у работі з FP4 матричними прискорювачами.
