Доречі тицьerkins007: ↑ 12.03.2026 12:21Это не он говорит, это говорит слепой тест с тысячей респондентов. Фср хуже по качеству чем длсс. Это факт. Спорить дальше и приводить субъективные фразы в духе "а вот мне фср больше нравится" можно, но бесполезноvsx: ↑ 12.03.2026 10:59да что ты говоришь
Відправлено через 7 хвилин 45 секунд:
Filabatya: ↑ 12.03.2026 12:34 zalizo_org
Подякував, що вибили з голови заміну 5070 на 5070ті для такого невибагливого геймера, як я. В андервольті і 2К+ на память на рекомендед(вибачаюсь, не знаю яке воно кидає, думаю 4.5) длсс кваліті 4К видає 90 вфп в РДР2 і жре 170ват кулери 65% Нічний Режим, шикарна карта. Просто дивлюсь, щоб було 60фпс в длсс, якщо буде ФГ і в память не впиралась, про длаа забув, але різниця там не велика з кваліті(4К проти 2К)Доречі, замітив що в максимальному розгоні 3200+ по ядру і по памяті 3к+ в ГТА5 енхенсед з генерацією кадрів 4К кваліті менше гріється ніж без неї, ні лагів ні затримки не замітив взагалі - чудова технологія
![]()
До слова, нвідія готує чергові смачні фічі по типу компресії текстур (а це на кілька відсотків економії, а місцями економія 70-80% по об'єму, також буде впроваджено Mega Geometry...). Коротше, попереду гора всього цікавого.
Відправлено через 56 секунд:
І воно тобі теж доступнеFilabatya: ↑ 12.03.2026 12:34Тупо ФІЛЬМ вже, а не гра в паст рейсінгу


