Новини
Останні статті і огляди
AMD анонсувала пакет технологій FSR Diamond для наступного покоління Xbox
-
diversion_play
Junior
Пропоную обговорити AMD анонсувала пакет технологій FSR Diamond для наступного покоління Xbox
По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть, аргументуючи що там немає якихось нейроблоків? Чи не в цей раз?
По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть, аргументуючи що там немає якихось нейроблоків? Чи не в цей раз?
-
maxafon
Member
Redstone, Diamond. А далі що, Herobrine чи Creeper?
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Multi Frame Generation
не встигли целіком релізнутися редстоун а вже застарів та забули про ньогоа також наступне покоління Ray Regeneration
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Після серії медійних факапів АМД практично нічого не коментує і мінімально ділиться планами.diversion_play: ↑ 12.03.2026 11:37 По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть, аргументуючи що там немає якихось нейроблоків? Чи не в цей раз?
-
erkins007
Member
Hardware leaker Kepler_L2, usually well informed on AMD console plans, claims that FSR Diamond is indeed exclusive to RDNA5.diversion_play: ↑ 12.03.2026 11:37По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть
Source: VideoCardz.com
https://videocardz.com/newz/amd-reveals ... -exclusive
Даже и не сомневайтесь
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Та ну, мало віритися бо матричні прискорювачі мають підтримку FP4 у RDNA4 то усе має працювати, хоча може там якісь костилі є що не дозволяють реалізувати більш вимогливу версію апскейлера або FG x4 буде есклюзивом RDNA5erkins007: ↑ 12.03.2026 12:17Hardware leaker Kepler_L2, usually well informed on AMD console plans, claims that FSR Diamond is indeed exclusive to RDNA5.diversion_play: ↑ 12.03.2026 11:37По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть
Source: VideoCardz.com
https://videocardz.com/newz/amd-reveals ... -exclusive
Даже и не сомневайтесь
-
hohlid19
Member
erkins007: ↑ 12.03.2026 12:17Hardware leaker Kepler_L2, usually well informed on AMD console plans, claims that FSR Diamond is indeed exclusive to RDNA5.diversion_play: ↑ 12.03.2026 11:37По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть
Source: VideoCardz.com
https://videocardz.com/newz/amd-reveals ... -exclusive
Даже и не сомневайтесь
Leaker
Не ну раз на новом боксе все это будет работать, то точно будет только на РДНА5
-
item2
Member
- Звідки: Київ
Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"? А RTX 5000 не отримають частину фіч DLSS 5 і вже можна "забувати про них"? Тільки 6000 матимуть усе і так повторюватиметься по колу.man1242: ↑ 12.03.2026 11:48Multi Frame Generation![]()
не встигли целіком релізнутися редстоун а вже застарів та забули про ньогоа також наступне покоління Ray Regenerationзнову ще очікувати декілька років на реліз FSR Diamond
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Ну ось тобі людина пояснила чому і як DLSS5 може бути обмежений RTX50-60 серіїitem2: ↑ 12.03.2026 12:45Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"? А RTX 5000 не отримають частину фіч DLSS 5 і вже можна "забувати про них"? Тільки 6000 матимуть усе і так повторюватиметься по колу.man1242: ↑ 12.03.2026 11:48![]()
не встигли целіком релізнутися редстоун а вже застарів та забули про ньогознову ще очікувати декілька років на реліз FSR Diamond
https://www.reddit.com/r/hardware/comme ... and/?tl=uk
Ще не факт що новий RR так само може бути есклюзивом RTX60 через значні оптимізації у работі з FP4 матричними прискорювачами. Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4 але якщо вірити витоку "не зможе" мати FG x4 це безглуздя.
Востаннє редагувалось 12.03.2026 12:59 користувачем man1242, всього редагувалось 1 раз.
-
Yaroslav308
Member
Немає, лише INT4.man1242: ↑ 12.03.2026 12:52Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
-
item2
Member
- Звідки: Київ
man1242
Якщо RDNA 4 матиме необхідні блоки, то можна буде запустити через оптіскейлер у 2 кліки.
Якщо RDNA 4 матиме необхідні блоки, то можна буде запустити через оптіскейлер у 2 кліки.
-
Nortrom
Member
Нету у RDNA4 FP4Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
FSR Diamond needed feature level GFX 1250+Якщо RDNA 4 матиме необхідні блоки, то можна буде запустити через оптіскейлер у 2 кліки.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Дивно, тоді щось сумно виходить. Якщо не помиляюсь то FG x4 використовує FP8 модельYaroslav308: ↑ 12.03.2026 12:59Немає, лише INT4.man1242: ↑ 12.03.2026 12:52Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
АМД хоче погратися у велику корпорацію. Мабуть, ринкова частка завелика.man1242: ↑ 12.03.2026 12:21Та ну, мало віритися бо матричні прискорювачі мають підтримку FP4 у RDNA4 то усе має працювати, хоча може там якісь костилі є що не дозволяють реалізувати більш вимогливу версію апскейлера або FG x4 буде есклюзивом RDNA5
На зараз абсолютно всі РТХ карти мають базовий функціонал останнього ДЛСС, а передостаннє покоління карт АМД взагалі не має офіційної підтримки ФСР4 (є часткова через витік і оптіскейлер).item2: ↑ 12.03.2026 12:45Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"? А RTX 5000 не отримають частину фіч DLSS 5 і вже можна "забувати про них"? Тільки 6000 матимуть усе і так повторюватиметься по колу.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Так RDNA4 наче має підтримку DX 12_50 як і RTX 50Nortrom: ↑ 12.03.2026 13:04Нету у RDNA4 FP4Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
FSR Diamond needed feature level GFX 1250+Якщо RDNA 4 матиме необхідні блоки, то можна буде запустити через оптіскейлер у 2 кліки.![]()
-
Nortrom
Member
Это не DX. Это кодовое имя - GFX 1250 next CDNA, GFX 13 RDNA5 or whatever AMD called itТак RDNA4 наче має підтримку DX 12_50 як і RTX 50
Там ещё на слайде написано Next Gen DX.
RDNA5 там полностью все переделано, даже PS6 будет быстрее RX 9070XT в Path Tracing
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Ну вони вже таке казали пару років тому коли RDNA4 у реліз їшов, на виході мали не значні прокращення на фоні 7900хтхNortrom: ↑ 12.03.2026 13:15Это не DX. Это кодовое имя - GFX 1250 next CDNA, GFX 13 RDNA5 or whatever AMD called itТак RDNA4 наче має підтримку DX 12_50 як і RTX 50![]()
Там ещё на слайде написано Next Gen DX.
RDNA5 там полностью все переделано, даже PS6 будет быстрее RX 9070XT в Path Tracing
GFX 1250 у контексті “Next CDNA” означає новий рівень графічного IP (Graphics Feature Level), який AMD заклала для наступного покоління архітектури CDNA, орієнтованої на дата‑центри та AI‑обчислення. Це не ігрова RDNA‑архітектура, а спеціалізоване рішення для HPC та машинного навчання.
-
Nortrom
Member
Это Архитектурные развитие, даже Ray accerator остались, только улучшили.Ну вони вже таке казали пару років тому коли RDNA4 у реліз їшов, на виході мали не значні прокращення на фоні 7900хтх
Незначительные?
64CU vs 96CU, 256b vs 384b и т.д
RDNA 5 то уже другая история.
Правильно одно из нововведений будет из CDNA, это те самые Matrix Cores, на которых FSR Diamond работать будет.GFX 1250 у контексті “Next CDNA” означає новий рівень графічного IP (Graphics Feature Level), який AMD заклала для наступного покоління архітектури CDNA, орієнтованої на дата‑центри та AI‑обчислення. Це не ігрова RDNA‑архітектура, а спеціалізоване рішення для HPC та машинного навчання.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Так це виходить що тупо додать fp4 з власними оптимізаціями як і у випадку з рдна4 що знову робить цеглою рх9000. МаднесNortrom: ↑ 12.03.2026 13:30Это Архитектурные развитие, даже Ray accerator остались, только улучшили.Ну вони вже таке казали пару років тому коли RDNA4 у реліз їшов, на виході мали не значні прокращення на фоні 7900хтх
Незначительные?
64CU vs 96CU, 256b vs 384b и т.д
RDNA 5 то уже другая история.
Правильно одно из нововведений будет из CDNA, это те самые Matrix Cores, на которых FSR Diamond работать будет.GFX 1250 у контексті “Next CDNA” означає новий рівень графічного IP (Graphics Feature Level), який AMD заклала для наступного покоління архітектури CDNA, орієнтованої на дата‑центри та AI‑обчислення. Це не ігрова RDNA‑архітектура, а спеціалізоване рішення для HPC та машинного навчання.![]()
-
erkins007
Member
Они получили поддержку 4.0 и 4.5 в том числе и в генерации.item2: ↑ 12.03.2026 12:45Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"?
Что там получила 7000 серия которая аналог 40 серии RTX?)
Известно что на воротник
Отправлено спустя 2 минуты 4 секунды:
У 50 серии есть поддержка fp4. Так что чисто требование фп4 это не проблемаman1242: ↑ 12.03.2026 12:52есклюзивом RTX60 через значні оптимізації у работі з FP4 матричними прискорювачами.