Apple MacBook Neo став шоком для всієї галузі, вважає ASUS

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Apple MacBook Neo став шоком для всієї галузі, вважає ASUS

вот и настал тот день(эпоха) когда цена "от 599 долларов" стала бюджетной (випуск ними дуже бюджетного продукту) :-/
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Юра ваш вихід B-)
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ого, цілих 8Гб оперативки, у мене в телефона більше :laugh:
Fozie
Junior

Повідомлення

да он очевидно будет стоить 1000+, чего им шокироваться
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

ціною від 599 доларів - там ще начебто студентам\учням в США дають знижку -100 баксів ...

Подивитья розбирку цього девайса = екран + плата від мобіли + аккум та інша мелочуха фіговой якості.
Це банально як Гуглноут за 100 баксів для афріки, але за 600 , епл як завжди продає своі товари за оверпрайс, хоча для учня з ютубчиком\пдф'ками\зумами пойде,

Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб п. (ще може буде торчати 512 мобильною флешкою). Розбираешь, а там плата від мобіли , підключен к юзб хаб і з нього юзб монитор, клава та на удліннітелі пари корпусних юзб :laugh: Та приклеено клеевим пістолем ,... медддд, медятінааа :lol:

Цікаво подивиться там повна система с Макбука стоіть або франкінштейн типа иПадовського, де і нормального софту і нема...
спойлер
Зображення
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Якось не по емейзінговому за 6 сотень. Мбудь там ще зарядку треба буде докупити за 200 чи щось таке.
Klon: 11.03.2026 15:20Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб п
Так воно таке вже давно є
yariksom
Member

Повідомлення

Klon
Так це і є дешева мобілка, просто формфактор ноута.
1234waltz
Member

Повідомлення

Я так розумію, що ASUS в шоці, що можна продати несвіжий iPad з з клавіатурою за 600 баксів.

Мабуть найсмішніше, що я дивився в інтернеті, це ЕМЕЙЗІНГ огляди Макбук Нео. Де соєві оглядачі запускають на ньому монтаж 2 хвилинного відео з айфону та оргазмують від того, що воно якось може плавно перемикатись між файндером та переглядом фоток.
В серйозних бенчах все дуже сумно, навіть у лагідних бенчах без прожарки тротлінг наступає на 5 хвилині і на завжди (бо охолодження тонет).
Alexsandr
Member

Повідомлення

Klon: 11.03.2026 15:20
Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб п. (ще може буде торчати 512 мобильною флешкою). Розбираешь, а там плата від мобіли , підключен к юзб хаб і з нього юзб монитор, клава та на удліннітелі пари корпусних юзб :laugh: Та приклеено клеевим пістолем ,... медддд, медятінааа :lol:
Они бы и рады, но жадность добавлять вывод на монитор/внешний дисплей в ноуте и отсутствие ОС настольной. А для другого есть планшеты.
yurius_r
Member

Повідомлення

Корпус та екран у них гарні за цю ціну. x86 ноут із такими характеристиками на чомусь тіпа Ryzen 3 чі чомусь небагато ядерному від Інтел можливий, проблема ж у Windows 11 на них, бо навряд чі зможуть в таку ціну запхати більше 8ГБ, а Linux/ChromOS не такі привабливі для клієнтів. Хоча якщо зробили б із двома SODIMM та m.2 nvme, до яких легко добратися, то як на мене не проблема. Можна було б продавати як barebone
Demedik
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Для меня шоком стало - 8 гб оперативы в 26 году... Для всей системы, включая видео ядро. Да, файл подкачки спасет это мракобесие... но за счет срока жизни ссд.
hohlid19
Member

Повідомлення

Demedik: 11.03.2026 15:56 Для меня шоком стало - 8 гб оперативы в 26 году... Для всей системы, включая видео ядро. Да, файл подкачки спасет это мракобесие... но за счет срока жизни ссд.
Так а смысл ему больше? Ноут чисто для того, чтоб попечатать и в браузере посидеть создан
Demedik
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

hohlid19: 11.03.2026 16:01 Так а смысл ему больше? Ноут чисто для того, чтоб попечатать и в браузере посидеть создан
Так браузер жрет как не в себя. Добавим еще пару программ в фоне - и все, начинаем упираться в память. + всякие Адоб ридеры и какая-то другая мелочевка. Тем более часть 8 гб пойдет на обработку рабочего стола, т.е. для программ останется еще меньше.
Classique
Member

Повідомлення

А що якщо через обмеження пам'яті в нових конфігах кодери стануть краще оптимізувати софт?
Хоча це якась маячня.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Klon: 11.03.2026 15:20 Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб
100%. В Xiaomi вже провели термінову нараду і почали думати, як їм стати першими, хто виставить свій девайс в цій ніші.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1234waltz: 11.03.2026 15:50 Я так розумію, що ASUS в шоці, що можна продати несвіжий iPad
Який несвіжий айпад, тут стоїть сок від попереднього флагмана 16 pro :facepalm:
Востаннє редагувалось 11.03.2026 16:17 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
_Andrik_
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук-PL

Повідомлення

600 ,але не 600$, в ЄС 700+€ , і емейзінгом не пахне взагалі
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Девайс повне дно через ціни на вторинці на m1/m2 маки, але який сенс нити через 8gb, якщо це обмеження саме через використання мобільних чипів

the 2026 MacBook Neo is limited to 8GB of RAM precisely because it uses the A18 Pro System-on-Chip (SoC) from the iPhone 16 Pro.

The limitation is a result of the specific manufacturing and packaging method used for iPhone chips, rather than a arbitrary cost-cutting decision on the motherboard design.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

Ого, 8гб ОЗУ, эмэйзинг киллер фичи подьехали! :super: :laugh:
Soulwatcher
Member

Повідомлення

Постер прям сам Нетфликс делал - китаянка, слева от неё еврей, стоит араб или индус, негр за последней партой, та что у окна в розовом - 100% лизбуха.
Просто недавно посмотрел 4ый сезон ведьмака, и вспомнилась очередная... с расширенными внутренними просторами и светлыми волосами
Відповісти