Новини
Останні статті і огляди
Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7
-
Джон_Иваныч
Member
- Звідки: Харків
Насправді, якщо дійсно вийде 5050 з 3гб vram-чипами, то, мені здається, є надія на появу таких самих карт з вищого цінового сегмента
Мені-то вже все одно, бо ще в серпні 25го взяв 5070 12гб, але для тих хто чекав "50хх-суперів" це хороша новина.
-
GeForce
Junior
Потому что можно убрать тогда 1 канал памяти, о соответственно убрать из кристала 1 из 4х контроллеров памяти, каждый из которых занимает немалый транзисторный бюджет. Хоть память и дороже но экономия на кристалле GPU выходит больше переплаты за память...denizen: ↑ 10.03.2026 11:42 Пропоную обговорити Підтверджено специфікації 9‑гігабайтної GeForce RTX 5050 з пам’яттю GDDR7
І нашо таке робить?
Нашо ставити дефіцитну ГДДР7 пам'ять на такий нікчемний продукт?
Востаннє редагувалось 10.03.2026 13:34 користувачем GeForce, всього редагувалось 1 раз.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Хтось бреше.
Чи ддр7 у дефіциті чи мо випускаємо затичку аж з 9гб ддр7. Коли могли б зробити 5080 супер з 18гб чи взагалі покласти це в 36 гб АІ монстра за 10к$+
Чи ддр7 у дефіциті чи мо випускаємо затичку аж з 9гб ддр7. Коли могли б зробити 5080 супер з 18гб чи взагалі покласти це в 36 гб АІ монстра за 10к$+
-
yurius_r
Member
А хейтери казали що Super серію відмінили. 5050 Super!
-
daesz
Member
96bit 
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Ну, припустімо - най-ся-буде, якщо ціна буде приблизно сходною з "класичною" 5050, але от момент з 96-б.-шиною я ніяк зрозуміти не можу - ну лишіть вже ту 128-му, раз за вашими словами буде такий дефіцит 5000-ї серії, що ви аж 3060 воскрешаєте. Чи з 128-бітами і 9 GDDR7 вона аж перекриє "класичну" 5060 чи що чи звідки? 
-
The_Rusik
Member
AlienFighter
Какие 300, это 5050 а не 5060.
За 300 лесом пойдут.
Этот обрубок больше 200 не стоит.
Какие 300, это 5050 а не 5060.
За 300 лесом пойдут.
Этот обрубок больше 200 не стоит.
-
SERGBILL
Member
- Звідки: Кривой Рог
а хто заборонить?Filabatya: ↑ 10.03.2026 11:53 А шо їх можна мішати?
-
kyon
Member
Забавно что у нее ядер и ПСП памяти как у 1080 потребление при этом 130 против 180 ну и должна быть конечно быстрее за сче архитектуры и длсс с лучами есть.
-
dfcz
Member
GTX 970 v2.0
-
Bukakanga
Member
ну, в нормальной ситуации на рынке - оно как бы да. Но у нас уже 6+ лет нормальной ситуации не наблюдается. И основная 5050 сейчас в магазах по 15к.The_Rusik: ↑ 10.03.2026 13:59 AlienFighter
Какие 300, это 5050 а не 5060.
За 300 лесом пойдут.
Этот обрубок больше 200 не стоит.
а так - вот если бы они сразу девятигиговую 5050 выпустили - была бы норм машинка как бы начального уровня. А сейчас и по этим ценам она уже не нужна.
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Поржал в коментах
Но если серьёзно то цена зарешает. Гиг и вправду для 1080р. не будет лишним. Та й чуток всё же пропускная способность подрастёт
-
Zakarul
Member
150 уе норм. Больше нет.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Zakarul
6600 радеончик
6600 радеончик
-
meisner
Member
А могло быть восемь с половиной, неблагодарные
-
Grey_ukr
Member
будет вдвойне смешней, когда в некоторых играх она будет обгонять 8ГБ 5060 и 5060ти
-
Mozdev
Member
І причина цьому буде в тому що підкрутили драйвер, а не тому що залізяка більш потужнаGrey_ukr: ↑ 10.03.2026 22:25 будет вдвойне смешней, когда в некоторых играх она будет обгонять 8ГБ 5060 и 5060ти
-
daesz
Member
Якось же ж була gtx 970 на 3.5гбFilabatya: ↑ 10.03.2026 11:53 А шо їх можна мішати?
А як ви збираєтесь отримати 42.666(6) біта з чіпа?МОНАХ: ↑ 10.03.2026 13:52 ► Ну, припустімо - най-ся-буде, якщо ціна буде приблизно сходною з "класичною" 5050, але от момент з 96-б.-шиною я ніяк зрозуміти не можу - ну лишіть вже ту 128-му, раз за вашими словами буде такий дефіцит 5000-ї серії, що ви аж 3060 воскрешаєте. Чи з 128-бітами і 9 GDDR7 вона аж перекриє "класичну" 5060 чи що чи звідки?![]()
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Ну, ок - з 192 гарно отримується
-
Sanьka
Member
Пам'ятаю з ГТХ 970 були якісь приколи , типу 3.5 з 4 ГБ були толковими.
Тобто досвід у НВ є.