Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня
-
FurryGentleman
Member
- Звідки: Ukraine
Пропоную обговорити NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня
скоро из 60 стабильных кадров 55 будет фейково-нарисованными
скоро из 60 стабильных кадров 55 будет фейково-нарисованными
-
Entar
Member
Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.
Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
скоро из 60 стабильных кадров 59 будет фейково-нарисованными, 1 настоящийFurryGentleman: ↑ 10.03.2026 14:49 Пропоную обговорити NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня
скоро из 60 стабильных кадров 55 будет фейково-нарисованными
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
The Matrix has you...
-
maxafon
Member
а шо там по рефлекс 2.0?
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Воно має автоматом заповнити весь вільний простір до (наприклад 240гц) згенерованими кадрами, а не просто помножити те що є, тобто можна отримати постійні 240фпс.
Ніби ок для якихось неспішних іграшок, але це не точно.
Ніби ок для якихось неспішних іграшок, але це не точно.
-
hohlid19
Member
Чувствую в будущем всех будет качать от фейковых кадров, как у типов, которые впервые в ВР закатились 
-
erkins007
Member
Вот только для нормальной задержки у вас родных кадров должно быть 60+Vpupkin: ↑ 10.03.2026 15:29 Воно має автоматом заповнити весь вільний простір до (наприклад 240гц) згенерованими кадрами, а не просто помножити те що є, тобто можна отримати постійні 240фпс.
Ніби ок для якихось неспішних іграшок, але це не точно.
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Це вже давно всі знають, якщо ваше залізо не може 60 кадрів то воно не може і ніякі генераторі вам не допоможуть.erkins007: ↑ 10.03.2026 15:48Вот только для нормальной задержки у вас родных кадров должно быть 60+
От наприклад на 5090 можна бігати в сталкера при постійних 240фпс, а не як з х2 від 130-240.
-
Artem_M
Member
В КП2077 DLSS якість без FG краще ніж DLAA+FG, а от в Резіку останньому з DLAA і фг х2 картинка краща ніж за длсс якість.Entar: ↑ 10.03.2026 14:52 Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.
Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
Проте у мене дрова грудневі. Новіші з dlss 4.5 так і не поставив, а останні навіть і не думав.
-
Entar
Member
Коротше треба тестити в кожній грі. А по яким саме критеріям ви визначаєте? Ви бачите просто в самій грі помітні артефакти/мерехтіння при геймплеї, чи ви порівнюєте скріншоти?Artem_M: ↑ 10.03.2026 16:03 В КП2077 DLSS якість без FG краще ніж DLAA+FG, а от в Резіку останньому з DLAA і фг х2 картинка краща ніж за длсс якість.
-
Artem_M
Member
Ні, не скріншоти. Я бачу саме артефакти і мерехтіння. В КП2077 dlss достатньо якісно імплементований, в режимі якість різниці з dlaa немає взагалі.Entar: ↑ 10.03.2026 16:06Коротше треба тестити в кожній грі. А по яким саме критеріям ви визначаєте? Ви бачите просто в самій грі помітні артефакти/мерехтіння при геймплеї, чи ви порівнюєте скріншоти?Artem_M: ↑ 10.03.2026 16:03 В КП2077 DLSS якість без FG краще ніж DLAA+FG, а от в Резіку останньому з DLAA і фг х2 картинка краща ніж за длсс якість.
В Резіку різниця відразу помітна. В мерехтіннях на поверхнях, грі світла і т.д.
Коротше - треба тестити в кожній грі самостійно )
(ПС - у мене дрова не крайні)
-
bombeybox
Member
- Звідки: Київ
Покрутіть колесами автомобіля з DLSS 4 (4.5 не працює з PT) та без нього в нативі, а потім скажіть чи "якісно" він імплементований)Artem_M: ↑ 10.03.2026 16:11В КП2077 dlss достатньо якісно імплементований
В статичному кадрі FG не створює Жодного артефакту чи мерехтіння. Виключно в динаміці і виключно при низькому базовому фпс.
конкретно в КП2077 - ввімкнений DLSS SR видає більше графічних артефактів, аніж DLSS FG.
-
q1nex
Member
- Звідки: Харьков
Коли вже Ray Reconstruction 4.5? Без RR в тому ж AW2 огидне зображення.
Отправлено спустя 18 минут 18 секунд:
Отправлено спустя 18 минут 18 секунд:
Для якості зображення раджу юзати DLSS 3 FG (який там останній, 3.8.1 здається). Можно через DLSS Swapper + в nvidia app виставити FG за вибором гри. DLSS 4 FG артефачить, особливо в іграх від 3ї особи. DLSS 3 FG, за умови що ітоговий фпс 100+, майже не дає артефактів. За 50 годин в AC Shadows тільки в одному місці їх побачив. В той же час від DLSS 4 SR в режимі balance на 4к екрані артефакти майже постійні: то гостінг, то дізоклюжн, то взагалі якийсь незрозумілий чорний слід за персом тягнеться. DLSS 4.5 не пробував, немає бажання більше цю гру навіть запускати.Entar: ↑ 10.03.2026 14:52 Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.
Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
З DLSS 3 FG імпут лаг значно більший, майже як х4 при новому, навіть більше. У старих іграх де його не можливо оновити тому і не вмикаю, в нових іграх де є імплементація на рівні драйвера вмикаю з DLAA або DLSSQ проблем не бачу, системна затримка на рівні 30мс вистачає світ за очі. Єдине що за уважу при використані саме режима х3 помітний тірінг хоча фпс не виходить за межі оновлення екрану, як приклад ре9q1nex: ↑ 10.03.2026 19:20 Коли вже Ray Reconstruction 4.5? Без RR в тому ж AW2 огидне зображення.
Отправлено спустя 18 минут 18 секунд:Для якості зображення раджу юзати DLSS 3 FG (який там останній, 3.8.1 здається). Можно через DLSS Swapper + в nvidia app виставити FG за вибором гри. DLSS 4 FG артефачить, особливо в іграх від 3ї особи. DLSS 3 FG, за умови що ітоговий фпс 100+, майже не дає артефактів. За 50 годин в AC Shadows тільки в одному місці їх побачив. В той же час від DLSS 4 SR в режимі balance на 4к екрані артефакти майже постійні: то гостінг, то дізоклюжн, то взагалі якийсь незрозумілий чорний слід за персом тягнеться. DLSS 4.5 не пробував, немає бажання більше цю гру навіть запускати.Entar: ↑ 10.03.2026 14:52 Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.
Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
-
Soulwatcher
Member
В книгах/фильмах жанра киберпанка нам показывали очки виртуальной реальности, но мы этот этап прошли и даже не заметили 
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Тірінг може бути коли фпс близько до максимальної частоти монітору.man1242: ↑ 10.03.2026 20:22Єдине що за уважу при використані саме режима х3 помітний тірінг хоча фпс не виходить за межі оновлення екрану, як приклад ре9
Більшість 144-165гц моніторів тірять на останніх 20гц у нижній частині єкрану.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Та там 200фпс було на 260гц моніку, питання що у режимі х4 при 300фпс тірінгу нема, хоча може бути баг фг при режимі роботи х3 а то звичайні артефакти. Досі дивно, режим х2 та х4 усе працює нормально.Vpupkin: ↑ 10.03.2026 21:52Тірінг може бути коли фпс близько до максимальної частоти монітору.man1242: ↑ 10.03.2026 20:22Єдине що за уважу при використані саме режима х3 помітний тірінг хоча фпс не виходить за межі оновлення екрану, як приклад ре9
Більшість 144-165гц моніторів тірять на останніх 20гц у нижній частині єкрану.
-
Tetronga
Member
...99% графіки гри буде створене ШІ (MetaHuman і інші інструменти)FurryGentleman: ↑ 10.03.2026 14:49 Пропоную обговорити NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня
скоро из 60 стабильных кадров 55 будет фейково-нарисованными
99% коду гри буде написано ШІ (Claude)
99% музики буде написано ШІ (та хоч Suno чи вже є більш просунуті варіанти?)
99% сюжету буде написано ШІ (платні Grok, Gemini, ChatGPT впораються дуже легко)
Ну і зверху всього цього вже фейкові кадри