Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Filabatya: 08.03.2026 20:28 а для чого взагалі ці проф карти коли ми збираємся музику слухати, а не записувати?
Как минимум, потому что проф. карты чаще изготовлены более качественно.
Вот у меня из недавнего: PreSonus Quantum HD2 и Creative SoundBlaster X5.

В итоге Х5 был продан. Какой-то он весь пластиковый, игрушечный.
Хотя к качеству воспроизведения претензий не было.
Зображення

Відправлено через 3 хвилини 3 секунди:
Filabatya: 08.03.2026 21:02 там джулія дефолтний вибір ще, наскільки памятаю, на фоні з вашою маудіо :gigi:
від цієї рме я би не відмовився :up:
И чтоб ты с ней делал с той рме? К ней еще конвертеры нужны. (тут речь шла о RME HDSPe MADI FX )

https://prodj.ua/dac/rme-adi-2-dac-fs или https://prodj.ua/recorders-audio-conver ... -32-da-pro
Востаннє редагувалось 08.03.2026 21:30 користувачем DEVES, всього редагувалось 1 раз.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Filabatya: 08.03.2026 21:02від цієї рме я би не відмовився
Так цю поважають, а Джулька начебто поліпше M-Audio, але на ній я екперименти з профами закінчив, але потім вираховував фінт з Genelec, але то вже інша історія

Відправлено через 4 хвилини 33 секунди:
DEVES: 08.03.2026 21:25PreSonus Quantum HD2
Т.е. с повышением цены они начинают играть, насколько я понимаю.
А ушная дырка как?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

SpotiFLAC — дивний софт, гарно шукає. Волоче, портативка чудова. По спектрограмме 16/44.1 норм, по звуку не порівнював, потім.
Посилання не кидаю, не знаю, як адміністрація ставиться до такого, не впевнений, що гарно.

Відправлено через 1 годину 3 хвилини 57 секунд:
спойлер
The Bahama Soul Club - The Cuban Tapes (2013) - ріп ліпше, жирніше звук, ріп у колекції вже є, те стягнув, але все одно це зрозуміло тільки, коли є з чим порівняти. Так гарний звук, особливо якщо не вийожуватися

Зображення
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

WAF-фактор важливіший за обробку кімнати :laugh:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

MSiAventador: 09.03.2026 14:32WAF-фактор важливіший за обробку кімнати
Це давно відома фіча — нормально тилові колонки для ДКТ розмістити не можна, бо там у жінки фікус.
Приятель реально зіштохнувся, коли пропонував проект, ще схожи випадки чув :D

Якщо блистяві красивенькі коробочки у стойці під ТВ не визивають питань, то колонки можуть бути реальною проблемою
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Radio Bay: 09.03.2026 14:44 Це давно відома фіча — нормально тилові колонки для ДКТ розмістити не можна, бо там у жінки фікус.
Холостяк, кімната в батьків - холостяцька берлога&майстерня&студія звукозапису&серверна&місце куди можна прийти поспати. Головне щоб двері були зачинені і батьки отого всього не бачили. Ну і галасу багато щоб не було.
Ж0натий, квартира - 5 років чув про 4 гроба в кімнаті, з яких 2 ще більш-менш норм, оно навіть квіточку зверху поставити можна, а оті позаду... :mad:
Приватний будинок - "а в квартирі наче більше колонок було? Шо нє? Ото так і було 4 шт? Так наче оно і фікус помістився і он в кутку цілий дендрарій і тут осьо стоїть..."
:laugh:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Z440_User
Тут у кожного по-різному
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Radio Bay поки стіни в будинку були "голий кирпич" і відсутньо було 2/3 підлоги будинка, я з тиждень ходив по ньому та планував де що буде, як буде, як втиснути своє барахло в хотєлки супруги, щоб було "дізайненько" і мало гарний звук.
Без жертв не обійшлося, на отих моїх ютуб відео були Корвет 35АС-008 які я планував на тил ставити після придбання та ревізіі STE-1150, але для них місця я так і не зміг знайти, проте чудово та безконфліктно влізли Естонія 35АС-021 (збирався продавати).
Виварив два стелажа, на одному з яких я розставив свій вініл, на інший супруга розставила свої речі, зверху стоять оці "полочники-преростки" чи "підлогові карлики" Естонія 35АС-021.
Трохи високовато, але то суто тил для кіно-ігоря, тож не критично.
Фронт вибрано біля нефункціональної стіни, на яку повішано книжкові полички, ТВ, стоїть тумба з апаратом та фронтальні STE-1150 по кутах кімнати (не впритул та з розворотом до слухача).
В жінки заперечень немає, простір заповнено естетично та функціонально. А я задоволений звуком. B-)
В квартирі користувався еквалайзером з коригуванням АЧХ під кімнату, в будинку еквалайзером не користуюсь, тупо немає потреби в ньому. Навіть тембра стоять НЧ "0", ВЧ "+1".
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Z440_User: 09.03.2026 15:20щоб було "дізайненько" і мало гарний звук.
зображення_2026-03-09_153749241.png
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

QFlash буде забраковано ще на етапі малювання. Де фікуси-дендрарії? Книжкові полички? фоторамки?
А пилюку хто буде витирати на отих всіх кубіках що наліплено на стіні?!

А у когось навіть сервант з бабусиним сервізом треба всунути :laugh:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Z440_User: 09.03.2026 15:51А пилюку хто буде витирати на отих всіх кубіках що наліплено на стіні?!
Тайскі незайманки у пенюарах впораються :)
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

- Да! Я каблук і мені не соромно! Можете хейтить!
#форумна спільнота:
- Тихіше, тихіше! Жінки скажуть, будемо хейтить...

Тайскі незайманки у пенюарах впораються :)
:laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Z440_User: 09.03.2026 15:005 років чув про 4 гроба в кімнаті, з яких 2 ще більш-менш норм, оно навіть квіточку зверху поставити можна, а оті позаду...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Відправлено через 39 секунд:
Z440_User: 09.03.2026 15:51А пилюку хто буде витирати на отих всіх кубіках що наліплено на стіні?!
робот Ілона :super:
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Hotspur, а шо, ті що на фронті, на одній АС реально квіточка стояла, на іншій теж якась красива фігня.
А от тилові їй спокою не давали. Красивого не поставити бо за спиною і не видно, а щось замість них поставити - ще не придумала, але вони вже заважають. :laugh:

А в хаті раптом заважати перестали і не бурчить :laugh:

Але в квартирі бурчала-бурчала, а як кіно дивимось, то "Ой як класно, і нащо той кінотеатр..." А потім через деякий час знову, "ото стоять позаду, нічого не поставити, ніяк простір не використати..." :gigi:
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Hotspur
В цінах NAD-а десь 30-50% ціни це доплата за червоне кленове листя. :gigi:
І взагалі треба бути потужним фанатом NAD-а бо у кожної їх моделі окрема схемотехніка, без півлітру не розібратись.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Це повне лайно УНЧ класу D.
Все хороше робиться по класиці (клас АВ), на якісних біполярних транзисторах. Може воно більше шумить, зато співає на 140%.
Лампи (клас А), не слухав жодної, на відміну від УНЧ на Ge/ Ge - це таке лайно, що гірше нема куди.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

QFlash: 10.03.2026 10:26Це повне лайно УНЧ класу D.
всі варіанти А АВ D робочі. Питання виконання.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Hotspur: 10.03.2026 10:33всі варіанти А АВ D робочі. Питання виконання.
Та питань нема.
Воно грає, малошумне, ультрасучасне, воно звучить/ але воно не співає.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

QFlash
спойлер
А отакий класс Д?
devialet astra там зразу інтерєр як має бути в ідеалі :up:
Якщо цей чувак це купив воно 100% співає :D
Востаннє редагувалось 10.03.2026 10:50 користувачем Filabatya, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти