Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DEVES
Уточнити можна? Не зовсім поняв.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

QFlash
Что мы меряем?
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DEVES
Вихід з іфона 7+ подав на вхід аудіокарти і на запис в тесті Rmaa/
Є проблеми?
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

QFlash
На 13 нет аналогового 3.5мм, что там мерять будем? :)
Я забыл, что и на 7 уже его небыло...
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DEVES: 08.03.2026 16:30в каком месте у 13 аналоговый выход?
А с***лі там мініджек там то саме що іфон7+
зображення_2026-03-08_152354507.png
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

QFlash
Ты "меряешь" цап/dac в этом кабельке, iphone тут вообще не при делах
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

А надо было всего лишь воткнуть телефон в усилитель и сравнить со встройкой и началось
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DEVES
В розуміні, це цифровий вихід іфона?

Відправлено через 2 хвилини 1 секунду:
Radio Bay: 08.03.2026 16:42А надо было всего лишь воткнуть телефон в усилитель и сравнить со встройкой и началось
Зроби, раз такий вумний. Давай в студію тести.
Востаннє редагувалось 08.03.2026 16:47 користувачем QFlash, всього редагувалось 1 раз.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Radio Bay
QFlash
В айфонах начиная с 7 нет аналогового выхода в принципе.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DEVES
Типу в тому куску шнурка сидить ЦАП?
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 16:48 DEVES
Типу в тому куску шнурка сидить ЦАП?
Именно так
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

DEVES
Ясно, якось навіть не звернув уваги.
Але саме так я слухаю на ньому навушники, так шо пофіг.
Ну хіба що купляти шнурки і тестити їх. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Востаннє редагувалось 08.03.2026 16:51 користувачем QFlash, всього редагувалось 1 раз.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 16:46Зроби, раз такий вумний. Давай в студію тести
Ці тести не мають жодного сенсу, тому що зрозуміло, що грає ліпше повинно бути одразу :)
Буває варіант "не зрозуміло", але не у цьрму випадку, вони дуже різні
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay
То ти мені говориш, думаєш мені треба той тест, і я обираю апаратуру по тому тесту.
Мені на чхати на вумні програми, вони тільки для занальної картини.
Я вухами люблю.

Відправлено через 20 хвилин 20 секунд:
Так розумію, що шансів на поправочки там вище по тестах вже немає.
Треба написати тести шнурка до Iphone щоб не путати педалі.
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

DEVES: 08.03.2026 16:00 Z440_User
Игра (WASAPI Shared) -> TotalMix FX RME (моногопоток раскидан на несколько MADI каналов) -> внешние DA преобразователи.
То есть технически возможно, но зачем забивать гвозди микроскопом?..
Про цвяхи мікроскопом то звісно безглуздо.
Я з проф.картами активно мав справу десь до 2015р. Потім закинув цю справу...
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

а для чого взагалі ці проф карти коли ми збираємся музику слухати, а не записувати?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Filabatya: 08.03.2026 20:28а для чого взагалі ці проф карти коли ми збираємся музику слухати, а не записувати?
Існує така поверхнева думка, що якщо проф, то гарно грає, стосовно моніторів теж таке є.
На цьому ж музику пишуть. В мене теж була — закінчилася на ЗК M-Audio 24/96.

Єдина ЗК, яку я застрічав у моцних ХФ-трактах — ADI DAC2. Ще й з приколами типа ламповий пізсилювач для навушників до неї. Мабуть зрозуміло чому )
У ADI там ще й дивний рідний БЖ є, хлопці не граются, у середині краса. Ціна відповідна
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

там джулія дефолтний вибір ще, наскільки памятаю, на фоні з вашою маудіо :gigi:
від цієї рме я би не відмовився :up:
Відповісти