Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay
Дякую, поки так, так з такими цінами щось тут брати то дибілізм.
Може в Польщі подивлюся чи десь, якось пізніше.
Пока Raчка з клешнею хватає. :D
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 14:20Може в Польщі подивлюся чи десь, якось пізніше
Як на мене, ускладнення ситуації. Пошта працює, олх працює. Поштою зараз можна привести, що завгодно, я возив Японія → США → Київ → відділення НП 200м від мене, орігамі та фотка щирого японця у кімано з подяками безкоштовно. Єдине, треба пам'ятати про різні стандарти напруги, бачив таких недалеких хто девайси на 110В купував на єБеї, а потім "упс" і ще непотрібна додаткова коробка
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay
Та знаю, брат там.
Ну мені Iphone 13 дешевше вийшов.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 14:36Ну мені Iphone 13 дешевше вийшов
От його і слухай :laugh:
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay: 08.03.2026 14:38От його і слухай
Кого слухати?
Якщо Іфона, то я в навушниках ніколи не слухаю, навіть якщо ті навушники за 1000$
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 14:42Кого слухати?
До речі, гарний тест: Айфон проти рачки, не дякуй :D
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Iфони хіба що для фото і відео годяться, слухати, чи писати звук на них це оййййййй! повна.

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
Radio Bay: 08.03.2026 14:44До речі, гарний тест: Айфон проти рачки, не дякуй
А чого б нє, ану, ну. Треба пропробувати. Ви просто геній!

Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
Тільки як то дєло підєднати до компа?

Відправлено через 3 хвилини 57 секунд:
Має бути вхід і вихід. Іфони тілько вихід мають.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 14:54А чого б нє, ану, ну. Треба пропробувати
Так усе треба самому пробувати, а не відосики по ЮТ дивитися
QFlash: 08.03.2026 14:54Тільки як то дєло підєднати до компа?
Ніяк, записати туди флака або вав та послухати, що воно грає. Чисто заради цікавості
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Хіба тестовий сигнал загнати в Іфона файлом. Треба ще один мініджек спаяти. :)

Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
Radio Bay
А бачу, вже також додумався до цього.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 15:06Хіба тестовий сигнал загнати в Іфона
Навіщо? Музон записати, усе просто
QFlash: 08.03.2026 15:06Треба ще один мініджек спаяти.
От тут половина звуку і загубиться :)
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay: 08.03.2026 15:09От тут половина звуку і загубиться
Та воно понятно, так і губиться при тестах УНЧ.
А ще, розділювач паяється, щоб погасити сигнал з виходу ПС (підсилювача струму), оскільки всьо нафік попалити можа.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 15:12А ще, розділювач паяється, щоб погасити сигнал з виходу ПС (підсилювача струму), оскільки всьо нафік попалити можа
https://www.designacable.com/35mm-mini- ... cable.html
https://rozetka.com.ua/ua/ugreen-10511-wv/p402355461/
Такий кабель завжди must have у господарстві
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

А що це в мене є, ти подиви на нього.
зображення_2026-03-08_152354507.png
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 15:24А що це в мене є, ти подиви на нього
От тобі і хайенд цап, вище — хайенд дріт.
В мене типу такого Соммера на нютріках, от буває інколи треба, дуже корисна буває річ, must have.
спойлер
Соммер зроблений дуже якісно, проф же, але звук на мій вух глуховатий
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

DEVES, terratec producer та focusrite виводили лише стерео, незважаючи на 8 та 16 входів, 8 та 16 виходів.
Іграшки та плеєри не знали куди вивести звук 5.1, бо вони бачили 8 та 16 окремих стерео пристроїв.
Якщо поколупатись з virtual cable та розвести тилові та інші канали в мікшері цих карт, то можна було отримати багатоканального звуку. Але воно не завжди спрацьовувало.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Z440_User
Игра (WASAPI Shared) -> TotalMix FX RME (моногопоток раскидан на несколько MADI каналов) -> внешние DA преобразователи.
То есть технически возможно, но зачем забивать гвозди микроскопом?..
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Аудіофільский Iphone 7+ пройшов краш тест. І так що маєм:
Screenshot 2026-03-08 162119.png
Screenshot 2026-03-08 162130.png
Iфона 13 пізніше подостаю, вечером. Наразі він у жінки на роботі.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

QFlash
в каком месте у 13 аналоговый выход? :)
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Але, блін то тілько Play, запис хир зробиш.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 08.03.2026 16:28Аудіофільский Iphone 7+ пройшов краш тест
Пфффффф, слухати требя, а не міряти
Відповісти