Новини
Останні статті і огляди
Чутки: PlayStation 6 отримає процесор із 10 ядрами Zen 6 і графіку RDNA 5, реліз заплановано на наступний рік
-
erkins007
Member
Предлагаю обсудить Чутки: PlayStation 6 отримає процесор із 10 ядрами Zen 6 і графіку RDNA 5, реліз заплановано на наступний рік
8к/120 теперь уж точно?)
8к/120 теперь уж точно?)
-
Scoffer
Member
Та ну на свою ж картинку гляньте. Не 32ГБ, а 32ГБ/с.Процесор буде оснащений 32 ГБ пам’яті GDDR7 з інтерфейсом 160 біт.
- спойлер

-
MVE
Member
- Звідки: Чернігів
Не вийде воно в 2027. Навіть для прошки ще мало що адаптували, а базова досі підтримує режим продуктивності
-
walkman3000
Member
як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд
-
Grey_ukr
Member
Если ГТА6 не перенесут в 26, то в конце 27 - начале 28 выйдет ПС6 и можно еще раз будет продать ГТА6 на ПС6.MVE: ↑ 08.03.2026 10:14 Не вийде воно в 2027. Навіть для прошки ще мало що адаптували, а базова досі підтримує режим продуктивності
А через полгодика еще раз ее продать, уже выпустив на ПК.
-
Megaclite
Member
Та як послухати цього гріфтера, то чіп там настільки мощний, що зрівняється з 5090 в рейтрейсінгуwalkman3000: ↑ 08.03.2026 10:19 як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд
-
walkman3000
Member
ми вже це все проходили з Cell у PS3Megaclite: ↑ 08.03.2026 10:25Та як послухати цього гріфтера, то чіп там настільки мощний, що зрівняється з 5090 в рейтрейсінгуwalkman3000: ↑ 08.03.2026 10:19 як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд![]()
-
Gil_gamesh
Junior
56 CU - це рівень середньої відеокарти. В 9070 якраз 56CU, в RX6800 60CU.
Ви думаєте, що і Sony, i Microsoft, i Valve і всі інші такі дурні-дурні, і вони вибирають неправильний апу від неправильного виробника з власної некомпетентності? А набагато кращі і дешевші рішення валяються на дорозі, і їх можна запросто поставити у консолі, хенд-хелди і інші девайси? Ну-нуwalkman3000: ↑ 08.03.2026 10:19 як і очікувалось, заради зворотної сумісності знову втулили кал від амд
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Той інсайдер брехун, навіщо постити його брехню. Навіть відокардз вже як пів року зупинилися постити його фантазії.
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
Твердо и чётко!erkins007: ↑ 08.03.2026 10:05 Предлагаю обсудить Чутки: PlayStation 6 отримає процесор із 10 ядрами Zen 6 і графіку RDNA 5, реліз заплановано на наступний рік
8к/120 теперь уж точно?)
-
walkman3000
Member
кращі - ні, дешевші - такGil_gamesh: ↑ 08.03.2026 11:10А набагато кращі і дешевші рішення валяються на дорозі, і їх можна запросто поставити у консолі, хенд-хелди і інші девайси? Ну-ну
-
Gil_gamesh
Junior
А де він набрехав? В нього була правильна інфа про nova lake з новим кешем.man1242: ↑ 08.03.2026 11:11 Той інсайдер брехун, навіщо постити його брехню. Навіть відокардз вже як пів року зупинилися постити його фантазії.
https://www.overclockers.ua/ua/news/int ... he-record/
В нього була правильна інфа про райзени 9000 (що в них буде старий io die і такі ж 8 ядер в чиплетах), і в нього правильна інфа про 16 ядер в наступній лінійці.
В нього була правильна інфа по meteor lake, по новому свічу від нінтендо, по відеокартах інтел і т.д.
Він може фантазувати на тему продуктивності або на тему того, що радеон от-от захопить продажі ігрових відеокарт. Але якщо на це не дивитись, а дивитись на інфу, яку йому подають щодо характеристик, то вона майже завжди правильна.
-
tank092
Junior
walkman3000
ану, можна приклад того що краще? Поступово втрачающий ринок Інтол?
ану, можна приклад того що краще? Поступово втрачающий ринок Інтол?
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
АМД/інтел + нвідіа. Але це зовсім інша ціна пристрою.tank092: ↑ 08.03.2026 12:19ану, можна приклад того що краще? Поступово втрачающий ринок Інтол?
OdeMix: ↑ 08.03.2026 10:39Я так понимаю, вы маменькины сынки вы хотите ПС 6 с производительностью НЕ кала, а РТХ 5090, но по цене 37000 грн.
А когда она выйдет с производительностью 5090 и по цене 200000 вы начнёте выть как волки позорные, что дорого и мы себе лучше соберём ПК на 5050.
5090 так стоит из-за нейронок, даже очень мощная консоль будет в пределах 1000-1300 доларов.
-
walkman3000
Member
tank092
для соні та мс амуда краще, потужність-енергоефективність-розробка кастомний soc, фрі документація, можна одразу клепати на пк та всі побажання
мені як користувачу взагалі чхати що з нвідією співпрацювати шось рівня коли твій союзник сша, якщо я заплатив x2 за пс5про та отримав через рік fsr4 у парі ігор
то шось поки що настрій на ps6 не дуже. ви сюда прийшли як власник консолей чи просто понити що вашу улюблену контору обрзили?
для соні та мс амуда краще, потужність-енергоефективність-розробка кастомний soc, фрі документація, можна одразу клепати на пк та всі побажання
мені як користувачу взагалі чхати що з нвідією співпрацювати шось рівня коли твій союзник сша, якщо я заплатив x2 за пс5про та отримав через рік fsr4 у парі ігор
то шось поки що настрій на ps6 не дуже. ви сюда прийшли як власник консолей чи просто понити що вашу улюблену контору обрзили?
-
item2
Member
- Звідки: Київ
Так, тільки з чипами на 2 ГБ 32 біт:Scoffer: ↑ 08.03.2026 10:12Та ну на свою ж картинку гляньте. Не 32ГБ, а 32ГБ/с.Процесор буде оснащений 32 ГБ пам’яті GDDR7 з інтерфейсом 160 біт.А гігабайтів виходить 20 з такою шириною шини. Ну або 40, що максимально сумнівно.
- спойлер
160/32*2=10 ГБ або 20 ГБ якщо двостороння.
З чипами по 3 ГБ:
160/32*3=15 ГБ або 30 ГБ якщо двостороння.
Наприклад, 5070 з 192 бітами має 12 ГБ (чипи по 2).
-
yurius_r
Member
ПЗП виходить 640ГБ/с, а в PS5 pro - 576. Ну такий собі прогрес
Відправлено через 3 години 17 хвилин 26 секунд:
item2
Думаю, що буде лише 5 чіпів з одного боку. Або 3ГБ, або майбутні 4ГБ чіпи. Виходячі із 160 біт шини, будуть дуже сильно економити і спрощувати, тож логічно було б робити просту плату із простим охолодженням.
Відправлено через 3 години 17 хвилин 26 секунд:
item2
Думаю, що буде лише 5 чіпів з одного боку. Або 3ГБ, або майбутні 4ГБ чіпи. Виходячі із 160 біт шини, будуть дуже сильно економити і спрощувати, тож логічно було б робити просту плату із простим охолодженням.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
интересно запихнут ли всратый фг в это поколение консолей
-
walkman3000
Member
по спекам прошка была вполовину быстрее пятерки, по факту, без фср4 апдейта, разница минимальная в квалити пресетах. запихнут обязательноvsx: ↑ 08.03.2026 17:52 интересно запихнут ли всратый фг в это поколение консолей
-
Yaroslav308
Member
Не 32ГБ/с, а 32Гб/с, що при шині в 160 біт дає 640ГБ/с.Scoffer: ↑ 08.03.2026 10:12Та ну на свою ж картинку гляньте. Не 32ГБ, а 32ГБ/с