Все врут, обязательно кто-то сейчас скинет скриншот с MindFactory.DE где 4 из 5 немцев покупают Радеоны
Новости
Последние статьи и обзоры
За останній рік ринкова частка AMD у сегменті відеокарт скоротилася втричі
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
Предлагаю обсудить За останній рік ринкова частка AMD у сегменті відеокарт скоротилася втричі
Все врут, обязательно кто-то сейчас скинет скриншот с MindFactory.DE где 4 из 5 немцев покупают Радеоны
Все врут, обязательно кто-то сейчас скинет скриншот с MindFactory.DE где 4 из 5 немцев покупают Радеоны
-
erkins007
Member
Ничего удивительного. За последний года АМД последовательно отказалась от конкуренции в топовом сегменте, кинула владельцев старый карт на нормальный апскейлер, попыталась вообще дрова прикрыть владельцам ещё продающейся 6000 серии.
Как говорится АМД никогда не упустит возможность упустить возможность.
Если бы Хуанг не чудил с ИИ и тем что этот ИИ теперь драйвера походу клепает такие что нужно три хотфикса сверху, то там доля вообще была бы как у Интела.
АМД нужно поработать в первую очередь над поддержкой, во вторую над технологиями и их распространением в играх.
Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Как говорится АМД никогда не упустит возможность упустить возможность.
Если бы Хуанг не чудил с ИИ и тем что этот ИИ теперь драйвера походу клепает такие что нужно три хотфикса сверху, то там доля вообще была бы как у Интела.
АМД нужно поработать в первую очередь над поддержкой, во вторую над технологиями и их распространением в играх.
Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Ага и статистика Стима проплачена)Earanak: ↑ 06.03.2026 10:49Все врут
-
Yukon
Member
- Откуда: Запоріжжя
Що там з підтримкою RX6000/7000? Вже готовий FSR4 int8 завезли? Нормальний фреймген? Ні? Но от і мають відповідний % ринку.
А так вже давно очевидно, що ігрові карти їх більше не цікавлять і випускаються лише для 'галочки'
А так вже давно очевидно, що ігрові карти їх більше не цікавлять і випускаються лише для 'галочки'
-
LetterBee
Member
Я как то попробовал купить себе в 2019 году рх570, говорили что дрова амд давно поправили и я получу максимум производительности за минимальные деньги. В итоге получил плохую совместимость карты со старыми играми, в целом странную работу дров от одной игры к другой, зависело от того в какой системе стоит карта, на каком обновлении винды и так далее. Чтобы поиграть в ведьмака 2 пришлось искать старые дрова кримсон потому что на адреналине фпс не поднимался выше 35 ну никак, в итоге все так надоело что карту продал по дешевке и больше к красным картам решил не возвращаться. Уверен я такой не один.
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
erkins007
У АМД не перший раз у топ сегменті немає відеокарти, але такого не було, а от якраз "кидання" своїх даю 101% і вплинуло на людей, тим паче з новинами що вже і 9ххх серія їх відеокарт не буде підтримувати нові технології АМД наступного покоління, не розумію на що розраховує Ліза, ну хіба якщо розрахунок і був вбити підрозділ графіки АМД - на користь любого вуйки Куртки, тоді все на своїх місцях. Уявіть купуєте ви собі авто, і тут вам кажуть що через рік бензину на ваше авто чи електрики не буде, хоча паливо та електрика лишаться як і раніше, але щоб їздити знов купуйте через рік нове авто.
Тут навіть останній фанат червоних перейде до зелених.
У АМД не перший раз у топ сегменті немає відеокарти, але такого не було, а от якраз "кидання" своїх даю 101% і вплинуло на людей, тим паче з новинами що вже і 9ххх серія їх відеокарт не буде підтримувати нові технології АМД наступного покоління, не розумію на що розраховує Ліза, ну хіба якщо розрахунок і був вбити підрозділ графіки АМД - на користь любого вуйки Куртки, тоді все на своїх місцях. Уявіть купуєте ви собі авто, і тут вам кажуть що через рік бензину на ваше авто чи електрики не буде, хоча паливо та електрика лишаться як і раніше, але щоб їздити знов купуйте через рік нове авто.
Тут навіть останній фанат червоних перейде до зелених.
-
erkins007
Member
Он не нужен. Нужен нормальный апскейлер. Если бы АМД не творила дичь, а как и нвидиа завезла бы нормальный апскейлер на 6000/7000 серию, то была бы гораздо лучше ситуация для них. А так народ тупо побаивается брать карты АМД чтобы тебе через пару лет вообще дрова не отрезали.Yukon: ↑ 06.03.2026 11:05Нормальний фреймген
Ну и самый главный вопрос это распространение технологий в играх. Сильно ли будут разработчики стараться ради 0.16% владельцев 9000 серии? Естественно что нет.
-
AlienFighter
Member
- Откуда: Львів
Нічого дивного, все до цього йшло. Підтримка драйверів - така собі, особливо, чим старіша карта, тим все сумніше. Про прикручування нових технологій старим відяхам мова взагалі не йде.
-
erkins007
Member
Аціо: ↑ 06.03.2026 11:11не буде підтримувати нові технології АМД наступного покоління, не розумію на що розраховує Ліза
Ну да щас, вы почитайте комментарии красных фанатов тутошних - они и не такое оправдают и схавают. Лизок это смекнула и решила доить их по полной.Аціо: ↑ 06.03.2026 11:11Тут навіть останній фанат червоних перейде до зелених.
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
Ну таке, а у зелених все добре типу? З драйверами якась вакханалія, повноцінної підтримки минулих поколінь теж немає. І взаглаі ситуація зараз дуже неприємна, ніхто нічого толком не збирається випускати наступні пару років. Соні, ігри свої не хоче на РС портувати. Одна новина краща за іншу 
-
Diesel
Junior
- Откуда: Рівне
Нвідіа болт забиває на карти, історія з останніми драйверами яскравий приклад, АМД з такими показниками взагалі може закрити даний бізнес, вся надія на Інтел))) А взагалі ситуація для геймерів гірше нікуди намальовується.
-
Dilfin
Member
Ай Ліза молодець, нехай інвестори їй похлопають. А якщо серйозно, то в світі зараз істерія з генеративними ші, щоб котім малювати повністю з нуля і всі потужності йдуть на виготовлення ші обладнання і мабуть це буде продовчуватися 2 роки, а може і довше.
Відправлено через 2 хвилини 27 секунд:
Відправлено через 2 хвилини 27 секунд:
Так, для нас, хто любить погратись ситуація настає складна, хіба будемо платити за оренду потужностей ші і грати, а ігри і світи для нас буде створювати ші.Diesel: ↑ 06.03.2026 11:19 Нвідіа болт забиває на карти, історія з останніми драйверами яскравий приклад, АМД з такими показниками взагалі може закрити даний бізнес, вся надія на Інтел))) А взагалі ситуація для геймерів гірше нікуди намальовується.
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Diesel
Нвідія болт забиває, а ціни на всю продукцію йдуть вверх, як це працює?
Нвідія болт забиває, а ціни на всю продукцію йдуть вверх, як це працює?
-
erkins007
Member
Канешна нема. Именно поэтому 900 серию которой 12 лет только отключили на этот НГ, а 20 серия которой больше 8 лет прекрасно работает с длсс 4 и даже 4.5 может запускать.denizen: ↑ 06.03.2026 11:15підтримки минулих поколінь теж немає
Напомню у АМД уже 7000 серия, которая аналог 40 у Нвидиа не имеет ничего.
Кривые ИИ драйвера в конечном итоге то исправят, а вот ситуация с поддержкой и технологиями более знаковая.
-
yariksom
Member
Проблема в ціні 9070хт коштуй вона тисяч на кілька дешевше 5070 розійшлася би швидко, а так вона чистою потужністю слабша за 7900XT і в одну з нею ціну, тому на своїй 6700хт я ще довго сидітиму, хоча міняти хотів.
Моя прихильність до АМД сформована її адекватними цінами в минулому.
Моя прихильність до АМД сформована її адекватними цінами в минулому.
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
І так, і ні, наприклад, 40хх серія так і не отримала MFG, хоча ніякої технологічної проблеми з цим немає.erkins007: ↑ 06.03.2026 11:33Канешна нема. Именно поэтому 900 серию которой 12 лет только отключили на этот НГ, а 20 серия которой больше 8 лет прекрасно работает с длсс 4 и даже 4.5 может запускать.denizen: ↑ 06.03.2026 11:15підтримки минулих поколінь теж немає
Напомню у АМД уже 7000 серия, которая аналог 40 у Нвидиа не имеет ничего.
Кривые ИИ драйвера в конечном итоге то исправят, а вот ситуация с поддержкой и технологиями более знаковая.
Стосовно драйверів, я вже не впевнений, вони з кожною новорю версією все гірше та гірше. Скоро настане момент, що їх легше буде з чистого листа написати.
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
yariksom
В 9070 і 9070хт взагалі нема проблем по ціні 32 і 37 відповідно, коли їх конкуренти в зелених 34 і 54, особливо в 2 варіанті, бо в першому наскільки вона сильніша в растрі, наскільки програє в трасуванні
В 9070 і 9070хт взагалі нема проблем по ціні 32 і 37 відповідно, коли їх конкуренти в зелених 34 і 54, особливо в 2 варіанті, бо в першому наскільки вона сильніша в растрі, наскільки програє в трасуванні
Последний раз редактировалось Filabatya 06.03.2026 11:46, всего редактировалось 4 раза.
-
Serg IX
Member
Нікому не потрібен сьогодні телефон з 3G навіть якщо там конкурентний проц
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
MFG в 99% випадків, це непотріб, створенний для презентацій.denizen: ↑ 06.03.2026 11:38І так, і ні, наприклад, 40хх серія так і не отримала MFG, хоча ніякої технологічної проблеми з цим немає.
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Ні так це не працює, адже вартість може і приваблива але купуючи Нвідію ти отримуєш підтримку 9-12 років, а АМД рік виходить, адже на прикладі 7800 та 7700 вони трохи більше року проіснували.Filabatya: ↑ 06.03.2026 11:42 yariksom
В 9070 і 9070хт взагалі нема поблем по ціні 32 і 37 відповідно, коли їх конкуренти в зелених 35 і 55, особливо в 2 варіанті, бо в першому наскільки вона сильніша в растрі наскільки програє в трасуванні![]()
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
давай ссылку или ты это сам придумал?Аціо: ↑ 06.03.2026 11:11 тим паче з новинами що вже і 9ххх серія їх відеокарт не буде підтримувати нові технології АМД наступного покоління