Поставки старої відеокарти GeForce RTX 3060 можуть відновитися вже в березні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Tetronga
Member

Повідомлення

Ну, хоч не 1030 і то добре :lol:
VRoman
Member
Аватар користувача
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

Snikard: 05.03.2026 16:24 это уже эволюция или еще нет?
"С ИИ всё станет лучше" :gigi:
Если б нам в 2016м сказали что в 2026м НВидиа будет получать в 100 раз больше чистой прибыли выпуская на рынок видеокарту которая всего в два раза быстрее GTX 1060... :lol:
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Мнгострадальная 30 серия, чего только она не видела и не слышала :insane:
PhoenixKiller
Member
Аватар користувача

Повідомлення

от би ще майнінг повернути ...
Wanek Petrowsky
Junior

Повідомлення

Достойна відеокарта, чого не скажеш про ціни на неї
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Rolexandr: 05.03.2026 16:18 Що це за відеомапи? Мапа - це географічна карта
Це мем такий з каналу GameOne. Принаймні я там це почув вперше.
gamersfan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rolexandr: 05.03.2026 16:18 Що це за відеомапи? Мапа - це географічна карта
Блок харчування, жорстокий диск, оперативнi спогади, вiдеомапа. Це база B-)
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack
Пригадай часи тих продажей.
— Я не за часи, із кожним поколінням відеомап продажі зростають, бо розвинутих країн стає більше. Я за структуру продажів: чим дешевше, тим більше штук продано(на правах жарту: інтегрованих відеомап продано найбільше)


Rolexandr
Що це за відеомапи? Мапа - це географічна карта
Ну? Ви маєте на увазі, що відеомапа це відео географічна карта? — А те що слів не вистачає і трохи зміненими словами позначають зовсім інше — Ви це власною вказівкою заборонили?
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

Я єдине не розумію - навіщо?
Є ж 5050 за 300$ яка краща в усіх сценаріях.
Хіба що ціну зроблять дуже низькою. Але і тут великі сумніви, вангую менше 250 не буде.

Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
VovaII: 06.03.2026 15:09 Ви це власною вказівкою заборонили?
І до тебе одне єдине питання - ти і банківську карту називаєш банківська мапа?
Ostin
Member

Повідомлення

Plush_Dragon: 06.03.2026 16:47Є ж 5050 за 300$ яка краща в усіх сценаріях
Всі погодились з думкою, що ніякої 5050 за 300 не буде) А може й взагалі) І тут виходить на сцену старе, але перевірене часом) Недорого, десь за 300-400.
Не здивуюсь нітрохи, якщо мій прогноз збудеться по верхній мітці)
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

Ostin: 06.03.2026 16:51 Всі погодились з думкою, що ніякої 5050 за 300 не буде) А може й взагалі) І тут виходить на сцену старе, але перевірене часом) Недорого, десь за 300-400.
Не здивуюсь нітрохи, якщо мій прогноз збудеться по верхній мітці)
А як ви дійшли цієї думки?
5050 на тієї ж пам'яті gddr6. Чого її не буде, а 3060 з такою самою пам'яттю зненацька завалять ринок? Яка тут логіка?
Ціну зараз диктує саме пам'ять. Чіп для Нвідіа 3060 навіть дорожче буде, бо лінії і процеси зараз налаштовані саме на 50хх серію і їм вигідно продавати відбраковку від старших карт.
Rolexandr
Member

Повідомлення

Ціну зараз диктує саме пам'ять. Чіп для Нвідіа 3060 навіть дорожче буде, бо лінії і процеси зараз налаштовані саме на 50хх серію і їм вигідно продавати відбраковку від старших карт.
[/quote]
30 серію взагалі самсунг кліпав.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Plush_Dragon
І до тебе одне єдине питання - ти і банківську карту називаєш банківська мапа?
— Маю до Вас таке питання: для Вас слова «відеомапа» і «відео мапа» — це одне і теж саме слово?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 06.03.2026 16:51Всі погодились з думкою, що ніякої 5050 за 300 не буде) А може й взагалі)
https://hotline.ua/ua/computer/videokar ... rt=priceUp
Зображення
Та ніби вже є :think:

І перш ніж підуть тупі коментарі по типу "ну так 315, а не 300" :
Зображення
longaro
Member

Повідомлення

Ну там сомнительные бренды могут быть , это как новые нонеймы на Розетке ... Единственное что там интересно покупателям это гарантия :laugh:
MATRIXUA
Junior
Аватар користувача
Звідки: Украина Ивано-Франковск

Повідомлення

а для чього я буде rtx 5060 12 gb?
Відповісти