Новини
Останні статті і огляди
Поставки старої відеокарти GeForce RTX 3060 можуть відновитися вже в березні
-
Tetronga
Member
Ну, хоч не 1030 і то добре 
-
VRoman
Member
- Звідки: Albuquerque, NM, USA
"С ИИ всё станет лучше"Snikard: ↑ 05.03.2026 16:24 это уже эволюция или еще нет?
Если б нам в 2016м сказали что в 2026м НВидиа будет получать в 100 раз больше чистой прибыли выпуская на рынок видеокарту которая всего в два раза быстрее GTX 1060...
-
ROG__84
Member
- Звідки: Odessa
Мнгострадальная 30 серия, чего только она не видела и не слышала 
-
PhoenixKiller
Member
от би ще майнінг повернути ...
-
Wanek Petrowsky
Junior
Достойна відеокарта, чого не скажеш про ціни на неї
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Це мем такий з каналу GameOne. Принаймні я там це почув вперше.Rolexandr: ↑ 05.03.2026 16:18 Що це за відеомапи? Мапа - це географічна карта
-
gamersfan
Member
Блок харчування, жорстокий диск, оперативнi спогади, вiдеомапа. Це базаRolexandr: ↑ 05.03.2026 16:18 Що це за відеомапи? Мапа - це географічна карта
-
VovaII
Member
Devijack
Rolexandr
— Я не за часи, із кожним поколінням відеомап продажі зростають, бо розвинутих країн стає більше. Я за структуру продажів: чим дешевше, тим більше штук продано(на правах жарту: інтегрованих відеомап продано найбільше)Пригадай часи тих продажей.
Rolexandr
Ну? Ви маєте на увазі, що відеомапа це відео географічна карта? — А те що слів не вистачає і трохи зміненими словами позначають зовсім інше — Ви це власною вказівкою заборонили?Що це за відеомапи? Мапа - це географічна карта
-
Plush_Dragon
Member
Я єдине не розумію - навіщо?
Є ж 5050 за 300$ яка краща в усіх сценаріях.
Хіба що ціну зроблять дуже низькою. Але і тут великі сумніви, вангую менше 250 не буде.
Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
Є ж 5050 за 300$ яка краща в усіх сценаріях.
Хіба що ціну зроблять дуже низькою. Але і тут великі сумніви, вангую менше 250 не буде.
Отправлено спустя 1 минуту 50 секунд:
І до тебе одне єдине питання - ти і банківську карту називаєш банківська мапа?VovaII: ↑ 06.03.2026 15:09 Ви це власною вказівкою заборонили?
-
Ostin
Member
Всі погодились з думкою, що ніякої 5050 за 300 не буде) А може й взагалі) І тут виходить на сцену старе, але перевірене часом) Недорого, десь за 300-400.Plush_Dragon: ↑ 06.03.2026 16:47Є ж 5050 за 300$ яка краща в усіх сценаріях
Не здивуюсь нітрохи, якщо мій прогноз збудеться по верхній мітці)
-
Plush_Dragon
Member
А як ви дійшли цієї думки?Ostin: ↑ 06.03.2026 16:51 Всі погодились з думкою, що ніякої 5050 за 300 не буде) А може й взагалі) І тут виходить на сцену старе, але перевірене часом) Недорого, десь за 300-400.
Не здивуюсь нітрохи, якщо мій прогноз збудеться по верхній мітці)
5050 на тієї ж пам'яті gddr6. Чого її не буде, а 3060 з такою самою пам'яттю зненацька завалять ринок? Яка тут логіка?
Ціну зараз диктує саме пам'ять. Чіп для Нвідіа 3060 навіть дорожче буде, бо лінії і процеси зараз налаштовані саме на 50хх серію і їм вигідно продавати відбраковку від старших карт.
-
Rolexandr
Member
Ціну зараз диктує саме пам'ять. Чіп для Нвідіа 3060 навіть дорожче буде, бо лінії і процеси зараз налаштовані саме на 50хх серію і їм вигідно продавати відбраковку від старших карт.
[/quote]
30 серію взагалі самсунг кліпав.
[/quote]
30 серію взагалі самсунг кліпав.
-
VovaII
Member
Plush_Dragon
— Маю до Вас таке питання: для Вас слова «відеомапа» і «відео мапа» — це одне і теж саме слово?І до тебе одне єдине питання - ти і банківську карту називаєш банківська мапа?
-
daesz
Member
https://hotline.ua/ua/computer/videokar ... rt=priceUpOstin: ↑ 06.03.2026 16:51Всі погодились з думкою, що ніякої 5050 за 300 не буде) А може й взагалі)

Та ніби вже є
І перш ніж підуть тупі коментарі по типу "ну так 315, а не 300" :

-
longaro
Member
Ну там сомнительные бренды могут быть , это как новые нонеймы на Розетке ... Единственное что там интересно покупателям это гарантия 
-
MATRIXUA
Junior
- Звідки: Украина Ивано-Франковск
а для чього я буде rtx 5060 12 gb?