Поставки старої відеокарти GeForce RTX 3060 можуть відновитися вже в березні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Поставки старої відеокарти GeForce RTX 3060 можуть відновитися вже в березні
І буде ця дешева альтернатива не такою вже й дешевою :-P

Глянув на розетку, там ніби нова на 12Гб коштує 21600 :eek:
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Я новую 3060-12 брал в 2024 году за 11500...
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 05.03.2026 13:15 Глянув на розетку, там ніби нова на 12Гб коштує 21600 :eek:
То якийсь залишок в самого наглого бариги, не факт, що вона ще є.
yariksom
Member

Повідомлення

Ektalion
Б/В в іншого продавця 15600.
kyon
Member

Повідомлення

Светлое бедещее с ИИ уже здесь :horror: :help:
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Відеокарта на базі старого GPU і старої пам’яті GDDR6 дозволить запропонувати хоч якусь дешеву альтернативу.
вірю-повірив... казки для дурних бідних.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Це якась збочена спроба повернути нішу лоуенд відеомап що всеодно не буде задешево, хоч чіп вже старий. Могли неймінг змінити і видати за щось накшталт 5030.
Скільки тоді років підтримки повинно бути у 30 серії, бо купуєш відеомапу у 2026р а вийде завтра умовний длсс 5 і нате дулю.
Ostin
Member

Повідомлення

Якось воно дуже дивно виглядає. Воно ж гірше 5050, то за скільки продавати цей лоу-енд, якщо в ньому буде напихано 8+ ОЗУ? :insane:
Ну навскидку цінова ніша до 200, але ж навряд. А якщо буде дорожче - то нафіг воно треба?
Взагалі не можу придумати, що з цим можна зробити :dontknow:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хороша новина. Вона означає, що підтримка драйверами 3000 серії, продовжиться.
Моя 3080 задоволена.

Відправлено через 10 хвилин 34 секунди:
Сама подія логіці піддається: Нвідія подивилася де найбільші продажі (звісно, що чим дешевше тим більше продажів), і вигадала як випустити щось дешевеньке (враховуючи сучасні ціни — в лапках звісно).
Коротко кажучи: нова 3060 це новий лоуенд, а нова 5050 це новий мідл.
Клятий ШІ.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Цікаво, що одночасно з’явилися чутки про вихід модифікованої версії GeForce RTX 5050 з дев’ятьма гігабайтами пам’яті GDDR7.
Ну дев’ять це вже не вісім :D "Так дев’ять чи десять?! ДЕВ'ЯТЬ!!!!"
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

Ostin: 05.03.2026 14:16 ...А якщо буде дорожче - то нафіг воно треба?
Взагалі не можу придумати, що з цим можна зробити :dontknow:
► Може тому, що з не б/у 5000-на серія різко "обідніє" по наявності? Буде в доступі 5090, 5060 (8Гб) і "перспективна" нова 5050 на 9Гб (вряди-годи може, ще якась із "завалявшихся" 5070 "вигулькне"), ну а щоб "забити" попит на нові (не б/у) відеокарти по кількості - наситять ринок оцими 3060. І поки триватиме оцей період невизначеності під назвою "там - побачимо", за потрібною відеокартою будемо йти на вторинний ринок, ну або серед нових і доступних по ціні - будемо обирати серед "сортів"... "оцього-всього" :insane: .
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

за 200 баксів з 12ГБ було б і не погано :gigi:
Soulwatcher
Member

Повідомлення

                                                                                                                Choose your destiny
  1. Сбросить цены
>2. Выпустить старый "хлам"
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

VovaII: 05.03.2026 14:29Сама подія логіці піддається: Нвідія подивилася де найбільші продажі
Пригадай часи тих продажей. Це десь момент смерті майнінгу, коли геймери були голодні бо давно ні карт ні норм цін, а вибору не було, бо умовними 2070 вже давно не пахло. 3060 набула популярності бо момент співпав, зорі зійшлись.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ого у Вас надії: 12Гб, 8!
А як щодо 6Гб vram? :tomat:
Тепер все сходиться: вона і дешева і low-end! :D
Дякую пане Хуанг.
Alexsandr
Member

Повідомлення

VovaII: 05.03.2026 14:29 Хороша новина. Вона означає, що підтримка драйверами 3000 серії, продовжиться.
Моя 3080 задоволена.
1030 все еще в продаже, а поддержка? Как и 730 в продаже.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

А слабо почати поставки 4070 гддр6? :popcorn:

Відправлено через 1 хвилину 32 секунди:
yariksom: 05.03.2026 13:15 Глянув на розетку, там ніби нова на 12Гб коштує 21600 :eek:
Карти не виробляються, залишився оверпрайс з неадекватною ціною.

Відправлено через 35 секунд:
ДядяСаша: 05.03.2026 15:55Ого у Вас надії: 12Гб, 8!
А як щодо 6Гб vram?
Виробництво 3056 начебто триває.
Rolexandr
Member

Повідомлення

Devijack: 05.03.2026 14:10 Це якась збочена спроба повернути нішу лоуенд відеомап що всеодно не буде задешево, хоч чіп вже старий. Могли неймінг змінити і видати за щось накшталт 5030.
Скільки тоді років підтримки повинно бути у 30 серії, бо купуєш відеомапу у 2026р а вийде завтра умовний длсс 5 і нате дулю.
Що це за відеомапи? Мапа - це географічна карта
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

это уже эволюция или еще нет?
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Welcome to the internetAI!
Please, follow me!
Відповісти