Пропоную обговорити В Apple також готові нові монітори Studio Display та Studio Display XDR
На цьому форумі майже ніхто не розуміє цінність моніторів з "правильною" роздільною здатністю. Яка дозволяє використовувати інтегральний скейлінг.
Але навіть так. Навіть з урахуваням скляної поверхні, якості і так далі - ціни - дурка.
Там за вікном скоро буде samsung G80HS в якого теж правильна роздільна здатність, непогана якість і не 60гц як тут в базовій моделі.
Тож зараз не 2020 і що собі думає Apple - не зроузміло.
Новости
Последние статьи и обзоры
В Apple також готові нові монітори Studio Display та Studio Display XDR
-
ArmagedoonZergs
Member
-
fantomrulezz
Member
- Откуда: Дніпро
Допотопний IPS з фулл еррей за 3,3 кілобакси в 2026 році - це маразм.
За такі гроші тут має бути олед, а можливо вже і мікро-лед.
Оледи, якщо шо, також без проблем калібруються.
За такі гроші тут має бути олед, а можливо вже і мікро-лед.
Оледи, якщо шо, також без проблем калібруються.
-
ArmagedoonZergs
Member
На ринку ще немає оледів з 228ppi.fantomrulezz: ↑ 04.03.2026 17:42 Допотопний IPS з фулл еррей за 3,3 кілобакси в 2026 році - це маразм.
За такі гроші тут має бути олед, а можливо вже і мікро-лед.
Оледи, якщо шо, також без проблем калібруються.
-
fantomrulezz
Member
- Откуда: Дніпро
Як раз в цьому році очікуються qd-oled 27" 5KArmagedoonZergs: ↑ 04.03.2026 17:45На ринку ще немає оледів з 228ppi.
- спойлер

-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
От знов вони в явно професійний дисплей пхають цю драну miniLED підсвітку, яка навіть для перегляду кіно слабо годиться. А про обробку зображення тим паче, коли ти рухаєш зображення а у тебе Local Dimming грає туди сюди. Немало знайомих фотографів бугуртять на те, що Apple в своїх профілях калібровки із макс яскравістю не дозволяє вимкнути Local Dimming. Через це доводиться ставити примусово srgb профіль, який значно знижує макс якравість. Тоді стає питання, навіщо ці 600 ніт там, якщо ти ними скористуватись не можеш?
Lenovo в попередньіх поколіннях спробували miniLED - його одразу обісрали всі і вони перейшли на OLED. Але тим не менш, Lenovo хоча б дали людям вибір вирубити Local Dimming. А Apple як завжди
Lenovo в попередньіх поколіннях спробували miniLED - його одразу обісрали всі і вони перейшли на OLED. Але тим не менш, Lenovo хоча б дали людям вибір вирубити Local Dimming. А Apple як завжди
- спойлер

-
ArmagedoonZergs
Member
Кому справді колір потрібен вони на 100ніт працюють.alexeygalas: ↑ 04.03.2026 17:57 От знов вони в явно професійний дисплей пхають цю драну miniLED підсвітку, яка навіть для перегляду кіно слабо годиться. А про обробку зображення тим паче, коли ти рухаєш зображення а у тебе Local Dimming грає туди сюди. Немало знайомих фотографів бугуртять на те, що Apple в своїх профілях калібровки із макс яскравістю не дозволяє вимкнути Local Dimming. Через це доводиться ставити примусово srgb профіль, який значно знижує макс якравість. Тоді стає питання, навіщо ці 600 ніт там, якщо ти ними скористуватись не можеш?
Lenovo в попередньіх поколіннях спробували miniLED - його одразу обісрали всі і вони перейшли на OLED. Але тим не менш, Lenovo хоча б дали людям вибір вирубити Local Dimming. А Apple як завжди
- спойлер
Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Амінь. Шукаю собі зараз Sony PVM 14" з живим кінескопом за притомний прайсArmagedoonZergs: ↑ 04.03.2026 18:35Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Щось у дизайнерських студіях не знають, як ідіоти викидують гроші на вітер?ArmagedoonZergs: ↑ 04.03.2026 18:35Кому справді колір потрібен вони на 100ніт працюють.alexeygalas: ↑ 04.03.2026 17:57 От знов вони в явно професійний дисплей пхають цю драну miniLED підсвітку, яка навіть для перегляду кіно слабо годиться. А про обробку зображення тим паче, коли ти рухаєш зображення а у тебе Local Dimming грає туди сюди. Немало знайомих фотографів бугуртять на те, що Apple в своїх профілях калібровки із макс яскравістю не дозволяє вимкнути Local Dimming. Через це доводиться ставити примусово srgb профіль, який значно знижує макс якравість. Тоді стає питання, навіщо ці 600 ніт там, якщо ти ними скористуватись не можеш?
Lenovo в попередньіх поколіннях спробували miniLED - його одразу обісрали всі і вони перейшли на OLED. Але тим не менш, Lenovo хоча б дали людям вибір вирубити Local Dimming. А Apple як завжди
- спойлер
Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
-
ArmagedoonZergs
Member
Чому ж, знають. Тут справа в іншому, для якого ринку і в якій сфері ти працюєш з кольором. Т.к в Україні це айтішка в 99% випадків - sRGB. Тому що для інтернету більше і не треба.MqM: ↑ 05.03.2026 00:37Щось у дизайнерських студіях не знають, як ідіоти викидують гроші на вітер?ArmagedoonZergs: ↑ 04.03.2026 18:35
Кому справді колір потрібен вони на 100ніт працюють.
Ах да, кому потрібен колір - вони Apple не купують.
Але якщо мова про фото-відео продакшин для кінотеатрів чи друкованих видань де є реальні вимоги по кольору, то там 100 нітт, темна кімната і зовсім інше обладнання.
Раджу нирнути в відповідну тему якщо цікаво.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Не знаю, як щодо кіно. Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.ArmagedoonZergs: ↑ 05.03.2026 00:41Чому ж, знають. Тут справа в іншому, для якого ринку і в якій сфері ти працюєш з кольором. Т.к в Україні це айтішка в 99% випадків - sRGB. Тому що для інтернету більше і не треба.
Але якщо мова про фото-відео продакшин для кінотеатрів чи друкованих видань де є реальні вимоги по кольору, то там 100 нітт, темна кімната і зовсім інше обладнання.
Раджу нирнути в відповідну тему якщо цікаво.
Та й зараз, якщо взяти інтервю тих же дизайнерів які працюють з полігоафією там Епл монітори дуже часто. Що там змінилося настільки кардинально буквально за кілька років?
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Ну не зовсім. https://www.eizo.eu/coloredgeMqM: ↑ 05.03.2026 04:45Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.
https://www.benq.eu/de-de/monitor/creative-pro.html
-
ArmagedoonZergs
Member
Поліграфією де? в Україні?MqM: ↑ 05.03.2026 04:45Не знаю, як щодо кіно. Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.ArmagedoonZergs: ↑ 05.03.2026 00:41
Чому ж, знають. Тут справа в іншому, для якого ринку і в якій сфері ти працюєш з кольором. Т.к в Україні це айтішка в 99% випадків - sRGB. Тому що для інтернету більше і не треба.
Але якщо мова про фото-відео продакшин для кінотеатрів чи друкованих видань де є реальні вимоги по кольору, то там 100 нітт, темна кімната і зовсім інше обладнання.
Раджу нирнути в відповідну тему якщо цікаво.
Та й зараз, якщо взяти інтервю тих же дизайнерів які працюють з полігоафією там Епл монітори дуже часто. Що там змінилося настільки кардинально буквально за кілька років?
Якщо мова про східну європу. То забий.
Бо в східній європі жодне видавництво не витримує стандартів підтримки кольору.
Маками користуються через софт адоба, от і вся причина.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Так мова про Східну Європу:)ArmagedoonZergs: ↑ 05.03.2026 12:38Поліграфією де? в Україні?MqM: ↑ 05.03.2026 04:45
Не знаю, як щодо кіно. Проте навіть за часів навчання де якраз вивчали поліграфію то Маки і Епліаські монтори були за приклад.
Та й зараз, якщо взяти інтервю тих же дизайнерів які працюють з полігоафією там Епл монітори дуже часто. Що там змінилося настільки кардинально буквально за кілька років?
Якщо мова про східну європу. То забий.
Бо в східній європі жодне видавництво не витримує стандартів підтримки кольору.
Маками користуються через софт адоба, от і вся причина.
Проте стандарт CMYK один, і різноманіття фарб менше ніж кольорів у RGB.
Звісно, якщо графічне зображення було в RGB, то його представлення в друкованій продукції буде не точним
-
ArmagedoonZergs
Member
Я про те що в Німечинні дуже жорсткі стандарти для видавництв з регулярним калібруванням плоттерів, безкінечними перевірками і так далі.MqM: ↑ 05.03.2026 13:34Так мова про Східну Європу:)ArmagedoonZergs: ↑ 05.03.2026 12:38
Поліграфією де? в Україні?
Якщо мова про східну європу. То забий.
Бо в східній європі жодне видавництво не витримує стандартів підтримки кольору.
Маками користуються через софт адоба, от і вся причина.
Проте стандарт CMYK один, і різноманіття фарб менше ніж кольорів у RGB.
Звісно, якщо графічне зображення було в RGB, то його представлення в друкованій продукції буде не точним
В Україні ніхто не запарюється. І те що ти там купиш собі супер професійний монітор - на результат не вплине ніяк, бо в кінці всеодно "попливе".