1 нога 3 ока
Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA приписують наміри оснастити GeForce RTX 5050 дев’ятьма гігабайтами GDDR7
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Пропоную обговорити NVIDIA приписують наміри оснастити GeForce RTX 5050 дев’ятьма гігабайтами GDDR7
1 нога 3 ока
1 нога 3 ока
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Невже ддр7 подешевшала? Чи 5050 коштуватиме 500$?
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха 
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
а хіба 5090 не 3гб модулі?man1242: ↑ 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха![]()
-
big_bang
Member
тобто 5060 має 8гб, а 5050 буде 9гб
якось це дивно виглядає, не знаходите ?
якось це дивно виглядає, не знаходите ?
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
3060 була 12гб при 3070 8гб.big_bang: ↑ 05.03.2026 09:05 тобто 5060 має 8гб, а 5050 буде 9гб![]()
якось це дивно виглядає, не знаходите ?
5060 ті була 16, коли 5070 12.
Тому все як раз у стилі НВ
-
big_bang
Member
ага, тільки реальність така, що по 350$ їх не будеWWQ: ↑ 05.03.2026 09:07 Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки...
Відправлено через 3 хвилини 24 секунди:
зелена тенденція продовжується.dead_rat: ↑ 05.03.2026 09:06 Тому все як раз у стилі НВ
цікаво, на скільки ті 3гб чіпи будуть гарячими ?
бо, карта в стилі 5050 не буде мати якесь феноменальне охолодження, а чіпи будуть його потребувати.
-
l-m
Member
Спробуй поділити 32 на 3denizen: ↑ 05.03.2026 09:02а хіба 5090 не 3гб модулі?man1242: ↑ 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха![]()
-
erkins007
Member
Выглядит как бред ГДДР7 сильно дороже шестерки, 3гб чипы еще больше в дефиците, никто не будет их тратить на 5050.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Тільки у моб версії 24гб по 3гб модулі, мабуть помилка на рівні плануванняdenizen: ↑ 05.03.2026 09:02а хіба 5090 не 3гб модулі?man1242: ↑ 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха![]()
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
То інсайд заради інсайду, раніш годували що 2-3 тижня і буде реліз суперів наразі вже іншу забавку придумалиerkins007: ↑ 05.03.2026 09:20 Выглядит как бред ГДДР7 сильно дороже шестерки, 3гб чипы еще больше в дефиците, никто не будет их тратить на 5050.
-
walkman3000
Member
и была медленнее обычной 5060WWQ: ↑ 05.03.2026 09:07Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
можна згадати і такого звіра, як 770/4.
В ограниченное использование низкочастотной отбраковки я поверю. Хотя лучше сливал бы ее на супер версию 5060erkins007: ↑ 05.03.2026 09:20Выглядит как бред ГДДР7 сильно дороже шестерки, 3гб чипы еще больше в дефиците, никто не будет их тратить на 5050.
Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
WWQ: ↑ 05.03.2026 09:07Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки...
И стоила бы как 5068ти, минимум - тут надо плату и чип(отбраковку) от 5070.
А нет, вру. 1,5ГБ чипов ГДДР7 нет, так что на 192бит шине будет 12 или 18 ГБ.
-
Alekss
Member
32/3 =не делится.denizen: ↑ 05.03.2026 09:02а хіба 5090 не 3гб модулі?man1242: ↑ 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха![]()
Palit GeForce RTX 5090 GameRock 32 ГБ
16 модулей по 2Gb
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Ну мечтай мечтайWWQ: ↑ 05.03.2026 09:07 Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки...
UPD
А, не..., не раскупалась бы, забыл про х8 псай![]()
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Це вже якісь проміжні, "кровно"-змішані "монстри" почнуть клепатись всередині 5000-ї "сім'ї"
... Цікавий наслідок здорожчання пам'яті... Чекаємо, що далі буде ("Огласітє вєсь спісок, товаріщ Хуанг!")
-
AndyGTR
Member
9 чи 10? 
-
Mozdev
Member
Краще б вони ціну на 5050 знизили до 180$, тоді і нарікань на 8Gb не було б і розкутались би вони як пиріжки 
-
AndyGTR
Member
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Є у мене така нав'язлива думка, що весь оцей "марафет" затіється не в останню чергу і через те, щоб не просто отак - бах і 500$ за 5050, бо просто пам'ять дорога зараз, а, мол, гляньте - чого не 400$, а одразу 500$, бо ж - йолки-палки-оце-все-самі-розумієте.Mozdev: ↑ 05.03.2026 10:38 Краще б вони ціну на 5050 знизили до 180$, тоді і нарікань на 8Gb не було б і розкутались би вони як пиріжки![]()
