Intel підтвердила роботу над професійною відеокартою Arc Pro B70

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

Пропоную обговорити Intel підтвердила роботу над професійною відеокартою Arc Pro B70

А про десктопный сегмент что слышно? :shuffle:
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Vi
Не ССы и на такой можно посмотреть, что могет быть в игровой
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В недалекому майбутньому можуть випустить умовну В590 з 16Gb! :jump:
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

firestarter256
Я с таким успехом могу глянуть и тесты невидии, или амудэ :laugh: - мне бы в руках помацать карту с достаточной производительностью для 1440p и не на 8гб, не за все деньги мира. :shuffle:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vi: 02.03.2026 14:36 А про десктопный сегмент что слышно? :shuffle:
Можна забути з такими цінами на память
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

Megaclite
Да скоро, похоже йод будет больше катироваться, чем эти железяки. (Не дай Бог, конечно)
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Якби пару років назад хтось сказав що очікує на успіхи нових ВК від Інтел замість Нвідія його би диваком назвали.
Бачив декілька відео де ці про карти ставлять в SFF збірки.
Greeder
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ох.., 32ГБ - все ще дєтскій лєпєт.... (Ну, якщо 3 шт взяти..)
Відповісти