Опубліковано детальні системні вимоги Death Stranding 2: On the Beach

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

Yurius: 25.02.2026 11:23
Та які проблеми,так трохи кровточат очі від картинки яка одночасно і сверхдетальна,шо аж рябить і мильна з іншого боку,а так все норм :rotate:
FSR твій не вивозе. От і вся проблема. В твоєму фанатизмі до однієї жадібної бабки.
Грав би з DLSS/DLAA і горя б не знав., картинка значно краща ніж в нативі. А так купити карту рівня 5070ті і грати в ігри з графікою 2015 року з всратим ТАА - це якесь збочення. UE5 хороший рушій, і не просто так їм користуються більшість розробників.
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Plush_Dragon: 27.02.2026 06:07FSR твій не вивозе. От і вся проблема. В твоєму фанатизмі до однієї жадібної бабки.
Грав би з DLSS/DLAA і горя б не знав., картинка значно краща ніж в нативі. А так купити карту рівня 5070ті і грати в ігри з графікою 2015 року з всратим ТАА - це якесь збочення. UE5 хороший рушій, і не просто так їм користуються більшість розробників.
я Експо 33 на 5070 проходив дня 3.
vsx
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Plush_Dragon: 27.02.2026 06:07
Yurius: 25.02.2026 11:23
Та які проблеми,так трохи кровточат очі від картинки яка одночасно і сверхдетальна,шо аж рябить і мильна з іншого боку,а так все норм :rotate:
FSR твій не вивозе. От і вся проблема. В твоєму фанатизмі до однієї жадібної бабки.
Грав би з DLSS/DLAA і горя б не знав., картинка значно краща ніж в нативі. А так купити карту рівня 5070ті і грати в ігри з графікою 2015 року з всратим ТАА - це якесь збочення. UE5 хороший рушій, і не просто так їм користуються більшість розробників.
Ну запиши геймплей экспедиции с длсс/длаа, мы посмотрим хоть на графику 2025 года
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

Yurius: 27.02.2026 08:47
Клоун тупий я
Приємно познайомитись.
Yurius: 27.02.2026 08:47 Експо 33 на 5070 проходив дня 3.
І що далі?
Чому на моїй 5070 все було чудово? Може тому що в тебе 9070 з всратим фср?
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Plush_Dragon: 02.03.2026 13:21
Yurius: 27.02.2026 08:47
Клоун тупий я
Приємно познайомитись.
Yurius: 27.02.2026 08:47 Експо 33 на 5070 проходив дня 3.
І що далі?
Чому на моїй 5070 все було чудово? Може тому що в тебе 9070 з всратим фср?
лікуйся ,медецина шагнула уперед
Відповісти