FSR твій не вивозе. От і вся проблема. В твоєму фанатизмі до однієї жадібної бабки.Yurius: ↑ 25.02.2026 11:23
Та які проблеми,так трохи кровточат очі від картинки яка одночасно і сверхдетальна,шо аж рябить і мильна з іншого боку,а так все норм![]()
Грав би з DLSS/DLAA і горя б не знав., картинка значно краща ніж в нативі. А так купити карту рівня 5070ті і грати в ігри з графікою 2015 року з всратим ТАА - це якесь збочення. UE5 хороший рушій, і не просто так їм користуються більшість розробників.