Новини
Останні статті і огляди
AMD представила лінійку процесорів Ryzen AI 400 для настільних ПК класу Copilot+
-
unique-neon
Member
Предлагаю обсудить AMD представила лінійку процесорів Ryzen AI 400 для настільних ПК класу Copilot+
Пуффф
Пуффф
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Всі хто марили, що AMD дасть 890М в десктопи - запрошую до коментарів
- спойлер
- Хоча з якої радості, якщо усі G версії ніколи не були більше 8 ядер
-
unique-neon
Member
Амд дала в десктопи ще більш порізаний CPU, PCI та кеш (розділений між двома ссх) ніж фенікси.
-
leks
Junior
Свіжа відбраковка!
Налітай!
Налітай!
-
unique-neon
Member
До речі, може і відбраковка. Як варіант - в ноути біни з меншим вольтажем, в десктопи з більшим
-
Vi
Member
- Звідки: Млечный Путь
Нейминг, учитывая отношение потребителей к этой ИИ лихорадке, конечно, эпический. 
-
unique-neon
Member
Корпоративні користувачі мають зворотнє ставлення до ШІVi: ↑ 02.03.2026 12:19Нейминг, учитывая отношение потребителей к этой ИИ лихорадке, конечно, эпический.
-
Ostin
Member
А навіщо воно там, якщо так подумати? Міні-збірки? То туди ж китайці ліплять мобільники і все пучком.alexeygalas: ↑ 02.03.2026 11:31AMD дасть 890М в десктопи
-
unique-neon
Member
Ostin
Бо десктопні дуже гарно розганяються, і лишають сильно позаду мобільні варіанти.
Бо десктопні дуже гарно розганяються, і лишають сильно позаду мобільні варіанти.
-
Ostin
Member
unique-neon
Як варіант
Як варіант
-
yurius_r
Member
alexeygalas
Так навіть 880M не завезли. З такими темпами AMD від'ємно доженуть Intel в десктопі, а це не та піч, за якою треба бігати.
P.S. Там знизу стукає вже Olimpyc Ridge на Zen6 із 4CU графікою як мінімум також RDNA 3.5.
Так навіть 880M не завезли. З такими темпами AMD від'ємно доженуть Intel в десктопі, а це не та піч, за якою треба бігати.
P.S. Там знизу стукає вже Olimpyc Ridge на Zen6 із 4CU графікою як мінімум також RDNA 3.5.
Які "усі"? Vega11 у 2400g/3400g були не на 8.Хоча з якої радості, якщо усі G версії ніколи не були більше 8 ядер
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
2400g - 3400g vega 11
-
Vi
Member
- Звідки: Млечный Путь
Судя по курсу акций невидии в последнее время и у них отношение начало меняться.unique-neon: ↑ 02.03.2026 12:24Корпоративні користувачі мають зворотнє ставлення до ШІVi: ↑ 02.03.2026 12:19Нейминг, учитывая отношение потребителей к этой ИИ лихорадке, конечно, эпический.
Этот пузырь очень скоро сдуется. И я надеюсь, что именно сдуется, а не лопнет, накрыв всю мировую экономику медным тазом.
-
firestarter256
Member
- Звідки: Дэнвер
Вот тебе и на, на десктоп один хлам спустили! Ладно будем посмотреть на интел, что те выкатят
-
Psychopath
Junior
Позорище
-
ДядяСаша
Member
- Звідки: Киев
6 ядер і 4Cu, що за треш! Ще й мабуть Pci-ex порізано, щоб відяху нормальну не ставили. 
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
Шо? Оце лайно вони випустили? Боже...