Sony може відмовитися від випуску однокористувацьких сюжетних ігор з PlayStation на PC

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kino30055
Junior

Повідомлення

XXXshadyXXX: 28.02.2026 10:33 Ну и славно, я рад. Вспоминаю времена PS3 и XBOX 360 конца нулевых начала 10х годов, когда у меня были обе консоли, а на пк уйму игр попросту не выпускали, и ты себя чувствовал консоле элитой :gigi: Эх, были времена...)))

Які ж комплекси у цих сонібоїв, допомога спеціаліста потрібна.
Leeman
Member

Повідомлення

Як сумно, на 1-2 ігри стане менше на рік. :weep:
anyname
Member

Повідомлення

Slavon84: 28.02.2026 10:15 Предлагаю обсудить Sony може відмовитися від випуску однокористувацьких сюжетних ігор з PlayStation на PC

Як це не не демонстрували рекордних продажів? Пам'ятаю новини, сонє була задоволена, з точки зору бізнесу випустити через три-чотири роки і продати лям-два доволі непогано я думаю.
Фігово думаєте. З точки зору топ манажерів краще для бізнесу щоб отой лям-два купили одразу після релізу , та ще й завчасно придбавши консолі. А ПК то від лукавого. Тобто якщо люди придбали два ляма копій гри для ПК , то це означає що два ляма жмикрутів не придбали PS. Надо їх змусити , нехай зважають на сучасні реалії ( х бокс схоже зіграв у ящик )
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

anyname
Так вони так і думали весь час, поки не перевидали ексклюзиви на ПК. — Тепер їм потрібно шукати якусь золоту середину. :think:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

DuckRider: 28.02.2026 14:31Замкнутнуті на платформі ігри, якщо вони являются успішними, стимулюють продаж платформи. Буквально є достатньо великий пласт людей, що пс4 купували за для тих чи інших ігор вже маючи ігровий пк
Багато таких людей купляли консоль з іграми на вторинному ринку, а потім продавали. І соні з них не отримала майже нічого.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AssayMAS: 28.02.2026 22:57ПК можно буквально от пары сот баксов собрать пусть и слегка б.у
за пару сот баксов он будет в бсод улетать от запуска офиса. накидай конфиг калькулятора за 16к
AssayMAS: 28.02.2026 22:57потом тама пираток меньше
никого не интересует мнение нищуков
AssayMAS: 28.02.2026 22:57если не умеешь в ПК, то купишь консоль...
с такими ценами новое железо только в pc building simulator-е :lol: у тебя 5060, пока еще, стоит 18к и даже если ты ее купишь то в твоем воображаемом мире умеющих в ПК ты будешь неприкасаемым, потому что у тебя 8гб затычка
AssayMAS: 28.02.2026 22:57все мои знакомые с консолями берут их после ПК - поиграться и через пару лет продать
ну хоть знакомые у тебя нормальные
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag
Багато таких людей купляли консоль з іграми на вторинному ринку, а потім продавали. І соні з них не отримала майже нічого.
Та ще й ігри мабуть бралися «не за повну ціну»?

А з іншого боку: зʼявилося таке явище як «проходження ігор на Ютубі». Що теж не збільшує продажі консолей.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 01.03.2026 01:20
XXXshadyXXX: 01.03.2026 01:03 У меня кстати уже 1.5 месяц мой ПК простаивает, вот просто не хочу играть(может из за того что работаю с ПК постоянно игровыми и от них меня уже тошнит) А так сел на диван, включил плойку, два клика на геймпаде и ты в игре. Мысли уже закрадываются купить прошку B-)
HDMI, геймпад в руки і граєш де завгодно. Щоб прямо як на плойці є big picture але щось не зручно. І все що виходило останні років 50 граєш місцями навіть з апскейлерами які картинку підтягують. Ну якщо це наприклад пс3 іграшки :gigi:
Є з цим концептом нюанси... Якщо хочеш пограти якийсь кривий порт з консолей, або старе з стіму, то починається попередній пердолінг з налаштуваннями і патчами. Також періодичні рандомні баги змушують тебе сидіти не тільки з геймпадом, а ще біля себе тримати бездротові клавіатуру з мишею.
Востаннє редагувалось 01.03.2026 09:44 користувачем DuckRider, всього редагувалось 1 раз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

VovaII: 01.03.2026 09:22Та ще й ігри мабуть бралися «не за повну ціну»?
Не принципово, якщо з умовного десятка перепродажів соні отримає гроші лише з первинного.
А головне - в загальному випадку ПКшник буде брати мультиплатформу в стімі.
VovaII: 01.03.2026 09:22 А з іншого боку: зʼявилося таке явище як «проходження ігор на Ютубі». Що теж не збільшує продажі консолей.
Проблема саме соні з орієнтацією на кінематографічність та "рельсовість" ігор.

В гру з цікавими геймплеєм та виборами хочеться грати самому.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 01.03.2026 09:22
А з іншого боку: зʼявилося таке явище як «проходження ігор на Ютубі». Що теж не збільшує продажі консолей.
Я не згоден. Це буквально пасивна реклама, до якої ринок пк прийшов набагато пізніше. Буквально зараз старт майже кожної онлайн гри на пк супроводжується стрімами.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

DuckRider: 28.02.2026 10:25
Slavon84: 28.02.2026 10:15 Предлагаю обсудить Sony може відмовитися від випуску однокористувацьких сюжетних ігор з PlayStation на PC

Як це не не демонстрували рекордних продажів? Пам'ятаю новини, сонє була задоволена, з точки зору бізнесу випустити через три-чотири роки і продати лям-два доволі непогано я думаю.
Це буквально вбиває плейстейшн.
+1 Навіщо її тоді купляти, якщо є ПК і XBOX з її підпискою
Archer
Member
Аватар користувача
Звідки: Шахтарськ Україна

Повідомлення

Tetronga: 28.02.2026 23:26
Archer: 28.02.2026 12:39

Может все же консоле холопом?0))0))
На пк тоді половина ігор консольних не виходила, а ті, що таки виходили часто були криві/забаговані/лагаючими. Тоді холопами тільки пекашники B-)
Ой оці казки про то які неймовірні консольні екзи, заходять тільки фанатам мила та кінематографічних 30 фпс.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

anyname: 01.03.2026 09:03 Надо треба їх змусити
Чим? Astroboy? Там нічого особливого нема, чого б в тій чи іншій формі не було на ПК.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Donate
Так и есть, 5 метровый hdmi куплен давно еще. Я просто последний раз играл так 1.5 месяца назад так как времени играть мало(могу уделить вечером максимум 2 часа), а тут в ps plus дали новую часть Like a Dragon, Division 2 бегал онлайн, друг дал Helldivers 2 и Arc Riders аккаунты и как то что то до ПК вообще нет дела :)

Отправлено спустя 51 минуту 55 секунд:
DuckRider
Да да + постоянно рядом лежит клава с мышкой на диване🤦
Tetronga
Member

Повідомлення

Archer: 01.03.2026 10:16
Tetronga: 28.02.2026 23:26

На пк тоді половина ігор консольних не виходила, а ті, що таки виходили часто були криві/забаговані/лагаючими. Тоді холопами тільки пекашники B-)
Ой оці казки про то які неймовірні консольні екзи, заходять тільки фанатам мила та кінематографічних 30 фпс.
В тебе був вибір між тонною топових ігор в мильні 720р 30 фпс або не мати цих ігор взагалі, бо на ПК їх не було. Дійсно важкий вибір :laugh:
Ну не мав ти консолі і не грав в ексклюзиви то хоч не позорся
Archer
Member
Аватар користувача
Звідки: Шахтарськ Україна

Повідомлення

Tetronga: 01.03.2026 13:24
Archer: 01.03.2026 10:16

Ой оці казки про то які неймовірні консольні екзи, заходять тільки фанатам мила та кінематографічних 30 фпс.
В тебе був вибір між тонною топових ігор в мильні 720р 30 фпс або не мати цих ігор взагалі, бо на ПК їх не було. Дійсно важкий вибір :laugh:
Ну не мав ти консолі і не грав в ексклюзиви то хоч не позорся

Що ми бачимо в цій новині, соні відмовляються від продажів на пк, мабуть тому що всі ці екзи не сильно і потрібні пк користувачам, а ти мені зараз говориш за те як же багато втрачають пекарі які не можуть зіграти в мильне кінцо, мдаа консолехолопи ріл якась секта.
MVE
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Заждіть осені, там від пекарів будуть аргументи, чому GTA 6 лайно і взагалі добре, що його нема на ПК :lol:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

MVE: 01.03.2026 14:18Заждіть осені, там від пекарів будуть аргументи, чому GTA 6 лайно і взагалі добре, що його нема на ПК :lol:
Не лайно, але і не шедевр 20/10.
Для мене гра серії - це просто ще одна дорога якісна гра з плюсами і мінусами, серед яких посередній геймплей і смілива, але занадто розмазана сюжетка.

Хіба що вайс сіті наособицю, як перша, в яку грав, і та, що давала унікальний досвід (з вертольотиками на клаві :censoured: ).
Vi
Member
Звідки: Млечный Путь

Повідомлення

Когда у соней последний раз были интересные экзы?
В эпоху ПС3? И то уже тогда начался знаменитый "пресс х ту вин" и "взрослые игры с мощным сюжетом", конструкция которых используется с заменой деталей до сего дня.
На ПС4 Был годным только бладборн - официального порта на ПК нет.
На ПС5 только платформер.
От того этот шлак и сдулся по продажам очень быстро: разбалованной пкаудитории не получается ездить по ушам, как собственной пастве в загончике.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина\Норвегия

Повідомлення

Vi
Шо???)) А если убрать порты на ПК через 3-5 лет, то очень много игр годных было))) Demon Souls, серия Infamous, серия Resistance, Metal Gear Solid 4, серия Motorstorm, серия Gran Turismo, куча классных частей Ratchet and clank, ну и понятное дело серия Uncharted и первая часть The last of us, God of war 3, а сколько лет пришлось ждать ПК боярам что бы поиграть в 1ю часть Red Dead Redemption ох 15 лет Карл... :gigi: и это я ещё не всё игры назвал... А если ещё мультиплатформу вспомнить... Оу май...
Відповісти