Отож бо, але ШІ боти радили як слід видаляти пір'я та пух з свинячих крилець...denizen: ↑ 24.02.2026 17:51 «Свинячі крильця» (pig wings) — це не справжні крила, а м’ясиста частина свинячої гомілки з однією кісточкою, яка за виглядом і способом поїдання нагадує курячі крильця.
Ось класичний рецепт приготування в духовці або на грилі:
1. Підготовка та маринування
Оскільки це свинина, вона потребує трохи більше часу, ніж курка.
Спеції: Змішайте сіль, чорний перець, сухий часник, паприку та дрібку чилі.
Маринад: Додайте до м’яса сухі спеції, трохи олії та соєвого соусу. Для пікантності можна додати гірчицю або мед.
Час: Залиште маринуватися мінімум на 2-3 години (краще на ніч у холодильнику).
Новини
Останні статті і огляди
Рольова гра Crimson Desert стане другим проєктом із підтримкою технологій AMD FSR Redstone
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
-
erkins007
Member
Попробуйте конкретно мысль выражать. Потому что у вас она щас как обиды у девушки в определенный период - все плохие, я хорошая, никакой конкретики.Аціо: ↑ 24.02.2026 17:41Спробуйте уважно це зробити.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Половина ігор з УЕ5, де ТАА - базове (і зроблене не руками з плеч) згладжування. Та ж експедиція, наприклад.Геральт: ↑ 24.02.2026 11:52Ок, 5 забавок, які працюють на 3060/Ті відчутно краще, ніж на 6700XT. Бо це якраз карти - цінові конкуренти, в свій час.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
У експі33 TSR натив жахливий, особливо це помітно у роботі з волоссям героїв. Dlss Q=tsr 100% тільки DLAA або dlss 4.5 Qwaryag: ↑ 25.02.2026 00:03Половина ігор з УЕ5, де ТАА - базове (і зроблене не руками з плеч) згладжування. Та ж експедиція, наприклад.Геральт: ↑ 24.02.2026 11:52Ок, 5 забавок, які працюють на 3060/Ті відчутно краще, ніж на 6700XT. Бо це якраз карти - цінові конкуренти, в свій час.
- спойлер

-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Не тільки волосся, картинка в цілому якась брудна, темпоралочка не вивозить.man1242: ↑ 25.02.2026 00:20 У експі33 TSR натив жахливий, особливо це помітно у роботі з волоссям героїв. Dlss Q=tsr 100% тільки DLAA або dlss 4.5 Q
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Так у тому то і відповідь, якщо уважно дивитись відео, якщо уважно читати, обміркувати та потім відповісти.erkins007: ↑ 24.02.2026 23:01Попробуйте конкретно мысль выражать. Потому что у вас она щас как обиды у девушки в определенный период - все плохие, я хорошая, никакой конкретики.Аціо: ↑ 24.02.2026 17:41Спробуйте уважно це зробити.
По перше швидкодія 9070хт та 5080 як ви вже бачите залежить від багатьох чинників, не тільки від гри, роздільної здатності, моделі, ПЗ та іншого. І як ви помітили ЦП не вистачає, а там 9800x3D здогадуєтесь про що я?
Так от для 90% людей буде 5080 швидша буквально на лічені відсотки, за х2.5 вартість. Але треба показати вам ідеальні умови з ТПА для 5080, і не врахувати що для 90% користувачів інші реалії, і для них буде кращий вибір 9070хт. Вам як максималісту це важкувато буде усвідомити напевно.
І так там хтось писав за 1080р роздільну здатність, який відсоток працює та грає на ній? -Вам нагадати?
60-70% людей, а у 4к 4.5-5% людей.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
За вбоге ТАА подякуйте куртці. Але досить часто його можна позбутись.
The modern definition of TAA is a spatial anti-aliasing technique for real-time computer graphics that reuses information from previously rendered frames to remove aliasing, such as jaggies, from the current frame. The term temporal anti-aliasing is somewhat of a misnomer, and this technique is formally referred to as temporally-amortized supersampling.[1] It is also known as TXAA (an implementation by Nvidia)
The modern definition of TAA is a spatial anti-aliasing technique for real-time computer graphics that reuses information from previously rendered frames to remove aliasing, such as jaggies, from the current frame. The term temporal anti-aliasing is somewhat of a misnomer, and this technique is formally referred to as temporally-amortized supersampling.[1] It is also known as TXAA (an implementation by Nvidia)
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
якщо щось погане, то завжди куртка винен.... 
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
"Команда Unreal Engine (зокрема Брайан Каріс) зробила TAA стандартом індустрії. Починаючи з Unreal Engine 4, цей метод став основним засобом згладжування за замовчуванням. Оскільки цей рушій використовують тисячі розробників, TAA став домінувати в іграх."Геральт: ↑ 25.02.2026 10:39За вбоге ТАА подякуйте куртці.
Та грати із драбинками та артефактами.Але досить часто його можна позбутись.
-
Dilfin
Member
Не розумію чомуу скільки мінусів, Ви ж сказали їм правду?)Аціо: ↑ 25.02.2026 08:52Так у тому то і відповідь, якщо уважно дивитись відео, якщо уважно читати, обміркувати та потім відповісти.erkins007: ↑ 24.02.2026 23:01
Попробуйте конкретно мысль выражать. Потому что у вас она щас как обиды у девушки в определенный период - все плохие, я хорошая, никакой конкретики.
По перше швидкодія 9070хт та 5080 як ви вже бачите залежить від багатьох чинників, не тільки від гри, роздільної здатності, моделі, ПЗ та іншого. І як ви помітили ЦП не вистачає, а там 9800x3D здогадуєтесь про що я?
Так от для 90% людей буде 5080 швидша буквально на лічені відсотки, за х2.5 вартість. Але треба показати вам ідеальні умови з ТПА для 5080, і не врахувати що для 90% користувачів інші реалії, і для них буде кращий вибір 9070хт. Вам як максималісту це важкувато буде усвідомити напевно.
І так там хтось писав за 1080р роздільну здатність, який відсоток працює та грає на ній? -Вам нагадати?
60-70% людей, а у 4к 4.5-5% людей.
Відправлено через 3 хвилини 32 секунди:
Куртка винен тільки в тому, що він презерватив, в якого клацає в голові каса, як і в у сіх бізнесменів, він просто одна з акул ринку, яка хоче затобити найбільше грошей за короткий час, а його родичка не дуже і відстає.
-
erkins007
Member
У вас снова простыня текста и никакой конкретики. Я отвечал на ложное утверждение что 9070хт на уровне 5080. Это не так. То что она дешевле никто и не спорил изначально.Аціо: ↑ 25.02.2026 08:52Так у тому то і відповідь, якщо уважно дивитись відео, якщо уважно читати, обміркувати та потім відповісти.
Имеет смысл переплата не имеет каждый решает сам за себя, чужой кошелек это крайне плохой предмет для спора.
Да, да, именно поэтому в Стиме у нее 0.16%.Аціо: ↑ 25.02.2026 08:52врахувати що для 90% користувачів інші реалії, і для них буде кращий вибір 9070хт
Проценты в качестве аргументов вам тоже лучше не приводить)
И тут гадский Хуанг в штаны амдшникам насрал. Уууу, зараза какой. Себе длсс завез, а красным насильно ТАА пихает.Геральт: ↑ 25.02.2026 10:39За вбоге ТАА подякуйте куртці
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Конкретика? Брехня від мене що не завжди 5080 швидше за 9070хт і на 5%? І це з 9800x3D?erkins007: ↑ 25.02.2026 14:10У вас снова простыня текста и никакой конкретики. Я отвечал на ложное утверждение что 9070хт на уровне 5080. Это не так. То что она дешевле никто и не спорил изначально.Аціо: ↑ 25.02.2026 08:52Так у тому то і відповідь, якщо уважно дивитись відео, якщо уважно читати, обміркувати та потім відповісти.
Имеет смысл переплата не имеет каждый решает сам за себя, чужой кошелек это крайне плохой предмет для спора.
Да, да, именно поэтому в Стиме у нее 0.16%.Аціо: ↑ 25.02.2026 08:52врахувати що для 90% користувачів інші реалії, і для них буде кращий вибір 9070хт
Проценты в качестве аргументов вам тоже лучше не приводить)
И тут гадский Хуанг в штаны амдшникам насрал. Уууу, зараза какой. Себе длсс завез, а красным насильно ТАА пихает.Геральт: ↑ 25.02.2026 10:39За вбоге ТАА подякуйте куртці
Так от саме такі як ви, що вводять в оману людей з тестуванням систем у графіках за кілька тисяч баксів, топовими залізяками, і утворюють брехню для 90% користувачів підштовхуючи купувати зелене та отримувати менше, як ви там любите казати - "мільйони мух не помиляються"? Конкретно де була в мене неправда? А чи завжди 5080 швидша більше ніж 9070хт на 5%+?
erkins007
Чи зачекайте - ви навчились читати, але не навчились розуміти зміст?
Так читайте повідомлення уважно - ще раз, а потім ще раз, і так допоки зміст не усвідомите.
Аціо: ↑ 24.02.2026 13:14 erkins007
kairo
Залежить від ігор, може людина грає у
Silent hill
Cyberpunk
God of war
Alan wake II
Ghost of Tsushima
Doom DA
Horizon
Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
- спойлер
І дивіться які ви не дволичні - коли 9070хт проти 5080 2-20% швидкодії різниця, у вас ні ні це дуже та дуже.
А коли 5070 проти 9070хт 10-30% різниця швидкодії, у вас не все так однозначно.
Зауважу - тут навіть Геральт правий, хоч він і червоний фанат.
-
erkins007
Member
Эк вас поплавило)Аціо: ↑ 25.02.2026 15:04вводять в оману людей з тестуванням систем у графіках за кілька тисяч баксів, топовими залізяками, і утворюють брехню для 90% користувачів підштовхуючи купувати зелене
Все вокруг виноваты что народ не бежит покупать АМД. Ниразу не само АМД их софт и поддержка)
Что до тестов, то есть показатель "relative performance" и он однозначен - 9070хт это хороший конкурент 5070ти, от которой он отстаёт на несколько процентов, но не 5080, от которой отставание в два десятка процентов. В конкретной игре оно может быть меньше, может быть больше, сути это не меняет и правдой утверждение "9070хт равна 5080" не становится.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
erkins007
Чи це не доводить слів, що 5080 не завжди швидша 9070хт і на 5%?
А тепер уявіть - скільки у людей систем з 9800x3D як в тестах?
І так мені байдуже хто купує, як купує та у кого, мені не байдуже коли ви розповсюджуєте неправду - за мене.
І припиніть пришивати свою неправду мені, відчуйте різницю між твердженням -
Мої слова - 5080 не завжди швидша за 9070хт і на 5%.
Ваші - "сути это не меняет и правдой утверждение "9070хт равна 5080" не становится."
Різницю не відчули, не побачили? Вам там щось нижче спини не тисне?
erkins007
Чудово якщо не розумієте - повторимо ще раз моє повідомлення.
Чи це не доводить слів, що 5080 не завжди швидша 9070хт і на 5%?
Ага вже досягли рівня "у цій грі може не так все однозначно", ну пане ви на шляху одужання.erkins007: ↑ 25.02.2026 15:14Эк вас поплавило)Аціо: ↑ 25.02.2026 15:04вводять в оману людей з тестуванням систем у графіках за кілька тисяч баксів, топовими залізяками, і утворюють брехню для 90% користувачів підштовхуючи купувати зелене
Все вокруг виноваты что народ не бежит покупать АМД. Ниразу не само АМД их софт и поддержка)
Что до тестов, то есть показатель "relative performance" и он однозначен - 9070хт это хороший конкурент 5070ти, от которой он отстаёт на несколько процентов, но не 5080, от которой отставание в два десятка процентов. В конкретной игре оно может быть меньше, может быть больше, сути это не меняет и правдой утверждение "9070хт равна 5080" не становится.
А тепер уявіть - скільки у людей систем з 9800x3D як в тестах?
І так мені байдуже хто купує, як купує та у кого, мені не байдуже коли ви розповсюджуєте неправду - за мене.
І припиніть пришивати свою неправду мені, відчуйте різницю між твердженням -
Мої слова - 5080 не завжди швидша за 9070хт і на 5%.
Ваші - "сути это не меняет и правдой утверждение "9070хт равна 5080" не становится."
Різницю не відчули, не побачили? Вам там щось нижче спини не тисне?
erkins007
Чудово якщо не розумієте - повторимо ще раз моє повідомлення.
Читайте уважно.Аціо: ↑ 24.02.2026 13:14 erkins007
kairo
Залежить від ігор, може людина грає у
Silent hill
Cyberpunk
God of war
Alan wake II
Ghost of Tsushima
Doom DA
Horizon
Там відсотків 5 різниці накрапає не завжди.
- спойлер
І дивіться які ви не дволичні - коли 9070хт проти 5080 2-20% швидкодії різниця, у вас ні ні це дуже та дуже.
А коли 5070 проти 9070хт 10-30% різниця швидкодії, у вас не все так однозначно.
Зауважу - тут навіть Геральт правий, хоч він і червоний фанат.
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
https://technical.city/en/video/GeForce ... RX-9070-XT
This is how RTX 5080 and RX 9070 XT compete in popular games:
RX 9070 XT is 8% faster in 1080p
RTX 5080 is 22% faster in 1440p
RTX 5080 is 32% faster in 4K
This is how RTX 5080 and RX 9070 XT compete in popular games:
RX 9070 XT is 8% faster in 1080p
RTX 5080 is 22% faster in 1440p
RTX 5080 is 32% faster in 4K
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Ну за народними замірами у 2к 25% avrg з ТАА у Path Tracing може сягнути і 40%denizen: ↑ 25.02.2026 16:33 https://technical.city/en/video/GeForce ... RX-9070-XT
This is how RTX 5080 and RX 9070 XT compete in popular games:
RX 9070 XT is 8% faster in 1080p
RTX 5080 is 22% faster in 1440p
RTX 5080 is 32% faster in 4K
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
можна піти далі:
This is how RTX 5090 and RX 9070 XT compete in popular games:
RTX 5090 is 8% faster in 1080p
RTX 5090 is 56% faster in 1440p
RTX 5090 is 91% faster in 4K
тобто, 9070 хт це майже найшвидша карта на ринку у 1080р.
This is how RTX 5090 and RX 9070 XT compete in popular games:
RTX 5090 is 8% faster in 1080p
RTX 5090 is 56% faster in 1440p
RTX 5090 is 91% faster in 4K
тобто, 9070 хт це майже найшвидша карта на ринку у 1080р.
-
erkins007
Member
denizen
Потому что в 1080р упор будет в проц
Потому что в 1080р упор будет в проц
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Не перезбуджуйте пана Аціо.denizen: ↑ 25.02.2026 17:159070 хт це майже найшвидша карта на ринку у 1080р.
