Відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z доступна в Україні за ціною понад 300 тисяч гривень

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
rizakrko
Member

Повідомлення

Kullerok: 24.02.2026 17:52
Liam: 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логично
Не підкажете, у якому магазині мені в Україні купити Galaxy Z Fold? Ось у Німеччині я його можу купити (https://www.mediamarkt.de/de/product/_s ... 21236.html), а в нас скільки не шукав - не знайти :shuffle:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Kullerok: 24.02.2026 17:52Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логично
Логичнее просто не привозить.
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Kullerok: 24.02.2026 17:52
Liam: 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логично
Я би змінив на U, мов може щоденно працювати на протязі не менш чотирьох років,
та додав до такої лімітованої серії один з режимів підсвічування - жовто-блакитний.
Ото була б дійсно, крута серія.
AndrewV
Member

Повідомлення

FirstTDM: 24.02.2026 18:37
1) Для работы с нейронками
2) Для сверхтяжелых игр в 4К на максималках
3) Для понтов перед друзьями :rotate:

p.s. Никогда не говори никогда :D
Да взять любого свадебщика, Lightroom 100 фоток с современной камеры съедают всю память с 6 слоями в каждой. О видео 8К можно не говорить
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Розкупят все. Просто пройдитесь по центру Киева и зацените машины. Монако :laugh:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FirstTDM: 24.02.2026 17:25 Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
До продажу в Україні надійшло всього чотири екземпляри відеокарти, що додатково підкреслює її ексклюзивність.


Здравствуй дивный новый мир! (С) :eek:

И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят... :super:
Канешна купят. Щас ROG lc стоит 240к. А тут эксклюзивная киловатная.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FirstTDM: 24.02.2026 17:25 Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.

Уже ні, хто більше(с)
спойлер
Зображення
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Можно купить за 100 грн пустую коробку от неё и ходить по городу, собирая завистливые взгляды... B-)
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

LordTornado: 25.02.2026 01:35 Можно купить за 100 грн пустую коробку от неё и ходить по городу, собирая завистливые взгляды... B-)
Учитывая цену коробка на лохе будет 10к минимум :gigi:
Dilfin
Member

Повідомлення

Кіко, кіко? :spy: :insane:
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Dilfin: 25.02.2026 08:55 Кіко, кіко? :spy: :insane:
спойлер
Зображення
350К раз!
350К два!!
...
Dilfin
Member

Повідомлення

І хто б там що не говорив і як би не оправдовувався, а продавати товар так дорого, як тільки можна його продати тільки тому, що є багаті і розумні лохи, які його все одно куплять - це шахрайство, як його не називай, маркетин, капіталізм, винятковість, чи по іншому.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Dilfin: 25.02.2026 12:22 І хто б там що не говорив і як би не оправдовувався, а продавати товар так дорого, як тільки можна його продати тільки тому, що є багаті і розумні лохи, які його все одно куплять - це шахрайство, як його не називай, маркетин, капіталізм, винятковість, чи по іншому.
Тут памятаю це називали ринком, а будь яку регуляцію цін комунізмом :D :lol:
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Dilfin: 25.02.2026 12:22а продавати товар так дорого, як тільки можна його продати тільки тому, що є багаті і розумні лохи, які його все одно куплять - це шахрайство
Формулировка в стиле левацко-анархистской идеологии :-P

Формула «Деньги—Товар—Деньги» является всеобщей формулой, описывающей цель производства: не потребление товара, а получение прибавочной стоимости. Производитель вкладывает деньги, чтобы получить больше денег, в отличие от простого обмена товаров.
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

вчора в артлайні карта була 309к сьогодні вже 349к, видать продешевили трішки 🤣
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 25.02.2026 17:08 вчора в артлайні карта була 309к сьогодні вже 349к, видать продешевили трішки 🤣
А до телемарту взагалі не доїхала, бо ще вчора був не в наявності.
Ob_Ivan
Junior

Повідомлення

артлайн чорти !!! теж нажертися не можуть
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

5090 вантуз стоит 170 тыщ. За что платить 2х за Лайтнинг - непонятно. Летом такой же Вантуз стоил 100 примерно.
Відповісти