Не підкажете, у якому магазині мені в Україні купити Galaxy Z Fold? Ось у Німеччині я його можу купити (https://www.mediamarkt.de/de/product/_s ... 21236.html), а в нас скільки не шукав - не знайтиKullerok: ↑ 24.02.2026 17:52Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логичноLiam: ↑ 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
Новини
Останні статті і огляди
Відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z доступна в Україні за ціною понад 300 тисяч гривень
-
rizakrko
Member
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Логичнее просто не привозить.Kullerok: ↑ 24.02.2026 17:52Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логично
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
Я би змінив на U, мов може щоденно працювати на протязі не менш чотирьох років,Kullerok: ↑ 24.02.2026 17:52Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логичноLiam: ↑ 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
та додав до такої лімітованої серії один з режимів підсвічування - жовто-блакитний.
Ото була б дійсно, крута серія.
-
AndrewV
Member
Да взять любого свадебщика, Lightroom 100 фоток с современной камеры съедают всю память с 6 слоями в каждой. О видео 8К можно не говоритьFirstTDM: ↑ 24.02.2026 18:37
1) Для работы с нейронками
2) Для сверхтяжелых игр в 4К на максималках
3) Для понтов перед друзьями![]()
p.s. Никогда не говори никогда![]()
-
Voozy
Member
- Звідки: Киев
Розкупят все. Просто пройдитесь по центру Киева и зацените машины. Монако 
-
erkins007
Member
Канешна купят. Щас ROG lc стоит 240к. А тут эксклюзивная киловатная.FirstTDM: ↑ 24.02.2026 17:25 Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
До продажу в Україні надійшло всього чотири екземпляри відеокарти, що додатково підкреслює її ексклюзивність.
Здравствуй дивный новый мир! (С)![]()
И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят...![]()
-
Ektalion
Member
FirstTDM: ↑ 24.02.2026 17:25 Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
Уже ні, хто більше(с)
- спойлер

-
LordTornado
Member
- Звідки: Одесса
Можно купить за 100 грн пустую коробку от неё и ходить по городу, собирая завистливые взгляды... 
-
Krovatka
Member
- Звідки: Днепр
Учитывая цену коробка на лохе будет 10к минимумLordTornado: ↑ 25.02.2026 01:35 Можно купить за 100 грн пустую коробку от неё и ходить по городу, собирая завистливые взгляды...![]()
-
Dilfin
Member
Кіко, кіко?

-
Dragobes
Member
- Звідки: Миколаїв
- спойлер
350К раз!
350К два!!
...
-
Dilfin
Member
І хто б там що не говорив і як би не оправдовувався, а продавати товар так дорого, як тільки можна його продати тільки тому, що є багаті і розумні лохи, які його все одно куплять - це шахрайство, як його не називай, маркетин, капіталізм, винятковість, чи по іншому.
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Тут памятаю це називали ринком, а будь яку регуляцію цін комунізмомDilfin: ↑ 25.02.2026 12:22 І хто б там що не говорив і як би не оправдовувався, а продавати товар так дорого, як тільки можна його продати тільки тому, що є багаті і розумні лохи, які його все одно куплять - це шахрайство, як його не називай, маркетин, капіталізм, винятковість, чи по іншому.
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Формулировка в стиле левацко-анархистской идеологииDilfin: ↑ 25.02.2026 12:22а продавати товар так дорого, як тільки можна його продати тільки тому, що є багаті і розумні лохи, які його все одно куплять - це шахрайство
Формула «Деньги—Товар—Деньги» является всеобщей формулой, описывающей цель производства: не потребление товара, а получение прибавочной стоимости. Производитель вкладывает деньги, чтобы получить больше денег, в отличие от простого обмена товаров.
-
Patruletz
Member
- Звідки: Рівне
вчора в артлайні карта була 309к сьогодні вже 349к, видать продешевили трішки 
-
Ektalion
Member
А до телемарту взагалі не доїхала, бо ще вчора був не в наявності.Patruletz: ↑ 25.02.2026 17:08 вчора в артлайні карта була 309к сьогодні вже 349к, видать продешевили трішки![]()
-
Ob_Ivan
Junior
артлайн чорти !!! теж нажертися не можуть
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
5090 вантуз стоит 170 тыщ. За что платить 2х за Лайтнинг - непонятно. Летом такой же Вантуз стоил 100 примерно.