«Батько» Xbox вважає, що нещодавні перестановки в керівництві призведуть до згортання ігрового підрозділу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Keyser Soze
Member

Повідомлення

Ну так, если столько денег вложить в AI\ML и генерацию игр "на лету", смысл Xbox и всего магазина игорь?!!,%?*,? :gigi: :lol: :up: :rip:
Будет один сервис с одной кнопкой, как в "чёрном зеркале"... B-)
AlienFighter
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Відколи їм в голову прийшла думка створити xbox game pass, відтоді в домовину xbox консолей забилися максимум цвяхів. Запросто може прийти думка поховати це все разом і остаточно.
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Питання в тому, це смерть Xbox, Xbox Cloud(що працює на тих же боксах в серверних стійках) чи ігрових студій?
Якщо хто не читав її поставили щоб закрити підрозділ.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

AlienFighter: 24.02.2026 16:11Відколи їм в голову прийшла думка створити xbox game pass, відтоді в домовину xbox консолей забилися максимум цвяхів.
Тоді підписка на WOW - це "смерть" WOW...

Зображення
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Іграми повинен займатись той хто реально любить ігти. Вона не схожа на людину що любить ігри. Вона схожа на людину що любить фотографувати їжу в ресторані.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Devijack: 24.02.2026 16:39 Іграми повинен займатись той хто реально любить ігти. Вона не схожа на людину що любить ігри. Вона схожа на людину що любить фотографувати їжу в ресторані.
Наступний ексклюзив XBox буде про фотографування їжі в ресторані. Оцінюватиме фоткі ШІ

Відправлено через 4 хвилини 26 секунд:
"Діди" згадають
спойлер
Зображення
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Devijack: 24.02.2026 16:39Вона не схожа на людину що любить ігри. Вона схожа на людину що любить фотографувати їжу в ресторані.
Лукізм!
спойлер
Насправді вона схожа на людину, що розбиває молотком консоль свого хлопця, бо той лайкнув в Інстаграм іншу жінку :gigi:
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Підрозділ яким поставили керувати індуса загнеться? Та ну, бути такого не може, НЕ ВІРЮ!
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

taras_cs: 24.02.2026 16:39Тоді підписка на WOW - це "смерть" WOW...
Це підписка на одну ММО проти цілої бібліотеки із купою ААА "day one" ігор.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Devijack
Генеральному індусу потрібна маржинальнісь підрозділу а не оті ваші ігри, отже чекаємо того, що було в іграх юбісофт останніх років. Ну і чергового перевидання скайріму.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Погано якщо так. У Соні по суті не буде прямого конкурента, зі всіма наслідками монополії.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Якщо вона має хоч якісь зв'язки з Анітою Саркісян - так і буде.
den888
Member

Повідомлення

Спочатку будуть виходити ігри з волохатими жирними бабами неграми-азіатками-інусками, а коли ніхто не буде купувати те лайно, все швиденько прикриють. Ставлю на термін в 3 роки.
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

А ще я прифігів як пару років тому вони ляпнули угоду про купівлю Activision Blizzard за 69 ярдів. Я собі слабко уявляю на скільки добре мають йти справи в підрозділу компанії щоб отак взяти в закрити угоду, яка не очевидно що варта аж таких грошей. Це ж як треба любити Candy Crush 😊
Nehrk
Member
Звідки: Louisville, KY

Повідомлення

Sanьka: 24.02.2026 17:23 Погано якщо так. У Соні по суті не буде прямого конкурента, зі всіма наслідками монополії.
А чем эта дрянь сейчас конкурент для сосони? Полу/Инди шлак и инклюзивные ААА у обоих с FSR.
Pokidok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlienFighter: 24.02.2026 16:11 Відколи їм в голову прийшла думка створити xbox game pass, відтоді в домовину xbox консолей забилися максимум цвяхів. Запросто може прийти думка поховати це все разом і остаточно.
не знаю чо тебе мінусять, все вірно сказав, закат хбокс почався як раз з гейпаса та відмови від екзів
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А де тоді Rockstar харчеваться будет? Без консолів то
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Дивно було би призупинити випуск нового покоління консолей після заяв АМД у сфері випуску нової консолі, хоча індуси жадні - окрім ШІ нічого не бачать
крім того на відміну від приставок Соні, на Xbox поки не вдалося обійтися систему захисту і запустити бекапи ігор.
Відповісти