Відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z доступна в Україні за ціною понад 300 тисяч гривень

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Keyser Soze
Member

Повідомлення

fantomrulezz: 24.02.2026 17:11 Одна жалкая пачка деняк :laugh:
... почка деняк ... :gigi: :lol:
mraleks
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Назва тригерить :-/
Liam
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Ну це ще "демократично" ,Asus rog 5090 matrix 315000 грн стартував :D
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
До продажу в Україні надійшло всього чотири екземпляри відеокарти, що додатково підкреслює її ексклюзивність.


Здравствуй дивный новый мир! (С) :eek:

И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят... :super:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Liam: 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
Нічого страшного, перенаправлять на росію :laugh: Там "базарь" більший втричі й Zтка тільки підштовхне загорнути дві, якомусь московському мажору :yes:
Yurius
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

FirstTDM: 24.02.2026 17:25И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят...
Asus ROG Matrix Platinum RTX 5090 30th Anniversary Edition, ось це чудо вже на знижці,бо ніхто не купив
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
Рекомендую всім, так би мовити ;)
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Liam: 24.02.2026 17:18 Відверто кажучі... Z в Україні, новина 24 лютого, за такі гроші...
Маркетологи MSI дарма їдять свіх хліб.
Причем тут маркетологи и параша. У них серия зед лайтинг задолго до войны вышла. И ради одной Украины некто не будет делать ренейм. Это как бы логично
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

FirstTDM: 24.02.2026 17:25 Рекомендована ціна новинки — 309 999 гривень.
До продажу в Україні надійшло всього чотири екземпляри відеокарти, що додатково підкреслює її ексклюзивність.


Здравствуй дивный новый мир! (С) :eek:

И ведь купят все 4 экземпляра... никуда не денутся - быстро купят... :super:
Было бы куда мне мощь 5090 деть, то возможно и я бы купил. При том не для разгона, а просто для запаса по силовым элементам. Даже тех же разъёмов 2 не лишними будут, делегировать нагрузку. Про россыпь линий питания вообще молчу. Просто даже стоковых 600ват - это по амперам овер дохера
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

В принципі є подібні гроші, які можна витратити на задоволення.
Але карту типу 5090 точно ніколи не купив би.
Це якісь викид грошей.
Раніше були карти типу 1080Ti. Там був сенс. Тут вже його немає.
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

vmsolver: 24.02.2026 18:11 Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ASTON: 24.02.2026 18:14 Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.
Ну да, или не поплавится, с не менее высокой вероятностью :gigi:
Два разъема закроют любую потребность в питании, для остального есть гарантия.
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ASTON: 24.02.2026 18:14Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.
Да ну... откуда такая паника... всё, что народ купил в прошлом году (за корпоративный счет по старым ценам) вполне себе работает и отбивает бабло за счет мощности и объема памяти... никто ничего не разгоняет и очень осторожно обращается с дорогими видяхами... B-)
ASTON: 24.02.2026 18:08Але карту типу 5090 точно ніколи не купив би. Це якісь викид грошей.
1) Для работы с нейронками
2) Для сверхтяжелых игр в 4К на максималках
3) Для понтов перед друзьями :rotate:

p.s. Никогда не говори никогда :D
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

ASTON: 24.02.2026 18:14
vmsolver: 24.02.2026 18:11 Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.
Самому б не поплавитися з 1.5 кіловатами в кімнаті
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

vmsolver: 24.02.2026 18:11 Эти карты для тех, кто не задумывается о $5000 туда или сюда, да и речь не о заработке, а о имиджевом продукте.
Ну точняк! На шиї носити...
спойлер
Зображення
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

vmsolver: 24.02.2026 18:27
ASTON: 24.02.2026 18:14 Який поплавиться з якоюсь дуже викосою вірогідністю.
Ну да, или не поплавится, с не менее высокой вероятностью :gigi:
Два разъема закроют любую потребность в питании, для остального есть гарантия.
Добре шо є 2 роз'єми, коли один згорить інший буде в запасі :gigi:
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 24.02.2026 18:44 Ну точняк! На шиї носити...
Я имею в виду, что это продукт для вендора не для заработка, а для имиджа. Я думал это очевидно.

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
SKYJAKER: 24.02.2026 18:57Добре шо є 2 роз'єми, коли один згорить інший буде в запасі
Нет, они сразу оба испарятся возгонкой. Посмотреть на тот VRM - аж страшно становится :gigi:
Відповісти