Пропоную обговорити Dell та Lenovo незабаром представлять ноутбуки з ARM-платформою NVIDIA
Буде ще один пристрій для обчислень ШІ
Новини
Останні статті і огляди
Dell та Lenovo незабаром представлять ноутбуки з ARM-платформою NVIDIA
-
AlienFighter
Member
- Звідки: Львів
-
Nick_888
Member
Ну таке шось. Толку з такого "масивного" GPU, якщо він задушений такою вузькою шиною пам'яті
-
yuriy_dd
Member
це ж чудова новина! більше конкуренції - краще всім покупцям!
-
Keyser Soze
Member
О, HP в списке отсутствует!?! Наверное, они что-то знают больше на эту тему

-
Nekros
Member
256біт це вже вузька шина?Nick_888: ↑ 24.02.2026 15:44 Ну таке шось. Толку з такого "масивного" GPU, якщо він задушений такою вузькою шиною пам'яті
-
ronemun
Advanced Member
Nekros
звичайно, частота всього 9,4 ггц, і це на 6000 ядер відяхи і 10p+10e проца
память/шейдери= 9,4 ГГц*256біт/31 Tflops*32біт = 2.4
в geforce 5070 28 ГГц*192біт/31 Tflops*32біт= 5.4
звичайно, частота всього 9,4 ггц, і це на 6000 ядер відяхи і 10p+10e проца
память/шейдери= 9,4 ГГц*256біт/31 Tflops*32біт = 2.4
в geforce 5070 28 ГГц*192біт/31 Tflops*32біт= 5.4
-
Nekros
Member
Я не розумію що ти нарахував.ronemun: ↑ 24.02.2026 23:45 Nekros
звичайно, частота всього 9,4 ггц, і це на 6000 ядер відяхи і 10p+10e проца
память/шейдери= 9,4 ГГц*256біт/31 Tflops*32біт = 2.4
в geforce 5070 28 ГГц*192біт/31 Tflops*32біт= 5.4
Памʼять 9,4ггц при 256 біт буде 300ггб/сек
Память 28ггц при 192 біт буде 672ггб/сек
-
ronemun
Advanced Member
Nekros
це співвідношення швидкості памяті до продуктивності шейдерів.
швидкість памяті має відповідати продуктивності карти. Чим більша продуктивність - тим швидша память.
і в geforce 570, і в чіпі зі статті однакова продуктивність - 31 Тфлопс одинарної (32біт) точності. ці 32 біт важливі, адже зараз часто обраховують і на 16 біт, отже тре буде і менше даних зберігати/зкачувати, менші вимоги до швидкості.
як видно в geforce 570 память має явно краще співвідношення, 5.4, тоді як в чіпі зі статті в 2.25 рази гірше
тож, як писали вище, для LPDDR5x шини 256 біт явно мало, тре 512 біт мінімум. Наприклад Apple так і робить у своїх чіпах Ultra
це співвідношення швидкості памяті до продуктивності шейдерів.
швидкість памяті має відповідати продуктивності карти. Чим більша продуктивність - тим швидша память.
і в geforce 570, і в чіпі зі статті однакова продуктивність - 31 Тфлопс одинарної (32біт) точності. ці 32 біт важливі, адже зараз часто обраховують і на 16 біт, отже тре буде і менше даних зберігати/зкачувати, менші вимоги до швидкості.
як видно в geforce 570 память має явно краще співвідношення, 5.4, тоді як в чіпі зі статті в 2.25 рази гірше
тож, як писали вище, для LPDDR5x шини 256 біт явно мало, тре 512 біт мінімум. Наприклад Apple так і робить у своїх чіпах Ultra
-
IronWithin
Member
Це якийсь жах … хлопче, назви мені імʼя, прізвище вчителя та назву закладу де ти вчився, я хочу особисто піти і назвати ту людину ідіотомronemun: ↑ 24.02.2026 23:45 Nekros
звичайно, частота всього 9,4 ггц, і це на 6000 ядер відяхи і 10p+10e проца
память/шейдери= 9,4 ГГц*256біт/31 Tflops*32біт = 2.4
в geforce 5070 28 ГГц*192біт/31 Tflops*32біт= 5.4
P.S “тре 512 біт мінімум. Наприклад Apple так і робить у своїх чіпах Ultra” ааа, ясно, можеш не відповідати, все стало зрозуміло
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
Чув дзвін, та не знаю де він..ronemun: ↑ 25.02.2026 03:15 Nekros
це співвідношення швидкості памяті до продуктивності шейдерів.
швидкість памяті має відповідати продуктивності карти. Чим більша продуктивність - тим швидша память.
і в geforce 570, і в чіпі зі статті однакова продуктивність - 31 Тфлопс одинарної (32біт) точності. ці 32 біт важливі, адже зараз часто обраховують і на 16 біт, отже тре буде і менше даних зберігати/зкачувати, менші вимоги до швидкості.
як видно в geforce 570 память має явно краще співвідношення, 5.4, тоді як в чіпі зі статті в 2.25 рази гірше
тож, як писали вище, для LPDDR5x шини 256 біт явно мало, тре 512 біт мінімум. Наприклад Apple так і робить у своїх чіпах Ultra
-
MaKCuMyC
Member
- Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди
Невже невдовзі навіть в портативному секторі буде ширина шини пам'яті 256 біт, а канонічний десктоп буде і надалі прибитим до 128 біт?
У сокет 1366 вже було три канали пам'яті, що там зараз на 1900 контактів розводять?
У сокет 1366 вже було три канали пам'яті, що там зараз на 1900 контактів розводять?
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
один "поєхавший" щось пише про конкуренцію. з чим або з ким це буде конкурувати якщо ми навіть цінніка не знаємо який влупить хуанг вендор за свою поробку
тим паче що самі зелені чіпи не будуть коштувати три копійки.