Цього року Apple запустить виробництво комп’ютерів Mac mini у Сполучених Штатах

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Цього року Apple запустить виробництво комп’ютерів Mac mini у Сполучених Штатах

Тримаю пари, що це буде основним контентом на презентації і будуть 90% часу розказувати як це класно і круто мати виробництво у власній країні з високими податками і зп :laugh:
Востаннє редагувалось 24.02.2026 13:02 користувачем KimRomik, всього редагувалось 1 раз.
Serg IX
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а крузіс потягне?
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

KimRomik: 24.02.2026 12:57 Предлагаю обсудить Цього року Apple запустить виробництво комп’ютерів Mac mini у Сполучених Штатах

Тримаю пари, що це буде основним контентом на презентації і будуть 90% часу розказувати як це класно і круто мати виробництво у власній країні з високими податками і зп :laugh:
Здається тарифи, які встановили самі США куди гірше для покупців :D
rizakrko
Member

Повідомлення

MqM
Таке трапляється, коли встановлюєш податок на +- все, що люди купують.
1234waltz
Member

Повідомлення

Яблучна продукція достатньо преміальна, таке і в США можливо збирати.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

1234waltz: 24.02.2026 14:50 Яблучна продукція достатньо преміальна, таке і в США можливо збирати.
Особливо, якщо буде з Китаю їхати окремо корпус, ссд, плата і блок живлення с вcе це упакують в США і додадуть + 50% за "Made in USA"... преміальненько..
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

1234waltz: 24.02.2026 14:50 Яблучна продукція достатньо преміальна, таке і в США можливо збирати.
Можливо, але за підрахунками самого ж яблука Айфони виходили б по 3+к$ :rotate:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rizakrko
Таке трапляється, коли встановлюєш податок на +- все, що люди купують.
— Якийсь добродій розповідав, що поки не було податків між США і Мексикою, деякі частини автівок, в процесі складання, декілька разів перетинали кордон. А Донні наклав податок на перетин кордону, при кожному перетині. Автовиробники США занудьгували.
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Додамо, що Apple ще у 2013 році налагодила виробництво робочої станції Mac Pro в США, щоправда, воно залишалося малосерійним, й обсяги виробництва поступово знижувалися.
Вот, почему у Mac Pro конский ценник... :gigi: :lol: :lol: :up: :up: :up: ...
1234waltz
Member

Повідомлення

Telcontar: 24.02.2026 15:31 Можливо, але за підрахунками самого ж яблука Айфони виходили б по 3+к$ :rotate:
Нічого страшного, Трамп за все заплатить :D
Відповісти