Тримаю пари, що це буде основним контентом на презентації і будуть 90% часу розказувати як це класно і круто мати виробництво у власній країні з високими податками і зп
Новини
Останні статті і огляди
Цього року Apple запустить виробництво комп’ютерів Mac mini у Сполучених Штатах
-
KimRomik
Member
Предлагаю обсудить Цього року Apple запустить виробництво комп’ютерів Mac mini у Сполучених Штатах
Тримаю пари, що це буде основним контентом на презентації і будуть 90% часу розказувати як це класно і круто мати виробництво у власній країні з високими податками і зп
Тримаю пари, що це буде основним контентом на презентації і будуть 90% часу розказувати як це класно і круто мати виробництво у власній країні з високими податками і зп
Востаннє редагувалось 24.02.2026 13:02 користувачем KimRomik, всього редагувалось 1 раз.
-
Serg IX
Member
а крузіс потягне?
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Здається тарифи, які встановили самі США куди гірше для покупцівKimRomik: ↑ 24.02.2026 12:57 Предлагаю обсудить Цього року Apple запустить виробництво комп’ютерів Mac mini у Сполучених Штатах
Тримаю пари, що це буде основним контентом на презентації і будуть 90% часу розказувати як це класно і круто мати виробництво у власній країні з високими податками і зп![]()
-
rizakrko
Member
MqM
Таке трапляється, коли встановлюєш податок на +- все, що люди купують.
Таке трапляється, коли встановлюєш податок на +- все, що люди купують.
-
1234waltz
Member
Яблучна продукція достатньо преміальна, таке і в США можливо збирати.
-
maxud_b
Member
- Звідки: Харків
Особливо, якщо буде з Китаю їхати окремо корпус, ссд, плата і блок живлення с вcе це упакують в США і додадуть + 50% за "Made in USA"... преміальненько..1234waltz: ↑ 24.02.2026 14:50 Яблучна продукція достатньо преміальна, таке і в США можливо збирати.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Можливо, але за підрахунками самого ж яблука Айфони виходили б по 3+к$1234waltz: ↑ 24.02.2026 14:50 Яблучна продукція достатньо преміальна, таке і в США можливо збирати.
-
VovaII
Member
rizakrko
— Якийсь добродій розповідав, що поки не було податків між США і Мексикою, деякі частини автівок, в процесі складання, декілька разів перетинали кордон. А Донні наклав податок на перетин кордону, при кожному перетині. Автовиробники США занудьгували.Таке трапляється, коли встановлюєш податок на +- все, що люди купують.
-
Keyser Soze
Member
Вот, почему у Mac Pro конский ценник...Додамо, що Apple ще у 2013 році налагодила виробництво робочої станції Mac Pro в США, щоправда, воно залишалося малосерійним, й обсяги виробництва поступово знижувалися.
-
1234waltz
Member
Нічого страшного, Трамп за все заплатитьTelcontar: ↑ 24.02.2026 15:31 Можливо, але за підрахунками самого ж яблука Айфони виходили б по 3+к$![]()