Геральт: ↑
24.02.2026 10:44
Побажаємо тій людині успіхів і всіляких благ. А собі візьмемо 9070XT за ціною 5070 і зі швидкодією 5080
звісно можна взяти. А потім вийде некст-ген картки АМД і баба Ліза знов дропне всю підтримку попереднім. В результаті підтримки зі сторони ігор тонет.
В часи 5000 воно норм прокатувало, бо перший ДЛСС був жахливим настільки, що його з нуля переробили в другий, а ігор з підтримкою всіх технологій було на пальцях однієї руки перерахувати. Навіть на початок 6000 серії воно норм ще було. Але зараз купа ігор з повним стеком технологій Хуанга на ПК, тож воно вже не так комфортно стало.
Не кажучи вже про те, що доволі великий шмат продажів gpu чипів взагалі на ноутбуки давно приходиться, АМД там практично "не існує".