Керівництво Samsung і SK Hynix поки не казало, що з ними буде за розширення за межі Кореї?
Новини
Останні статті і огляди
Японія пропонує Samsung і SK Hynix пільгові умови для будівництва заводів з виробництва пам’яті в країні
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
Пропоную обговорити Японія пропонує Samsung і SK Hynix пільгові умови для будівництва заводів з виробництва пам’яті в країні
Керівництво Samsung і SK Hynix поки не казало, що з ними буде за розширення за межі Кореї?
Керівництво Samsung і SK Hynix поки не казало, що з ними буде за розширення за межі Кореї?
-
Dilfin
Member
Ой не хочеться їм нічого будувати, знають вони що через 2 проки попит на пам'ять впаде і ціни також, а дифіцит зараз вигідний, як ніколи, ціна множиться на три сміло і легко.)
-
EasyMod
Member
Я би робив ставку на те, що через 2 роки попит тільки збільшуватиметься. Потужність ШІ моделей обмежується в першу чергу обсягом пам'яті. + за 2026 рік почне накопичуватись відкладений попит на електроніку
-
white_noise
Member
- Звідки: Київ
а де там будувати? там вже всі острови забудовані так, що посрати ніде сісти. (я дуже вибачаюсь за мою французську)
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Заводи електроніки не великі, та й острови мають купу місця і супер інфраструктуру швидких потягівwhite_noise: ↑ 24.02.2026 13:15 а де там будувати? там вже всі острови забудовані так, що посрати ніде сісти. (я дуже вибачаюсь за мою французську)
-
rizakrko
Member
white_noise
Японія за площею це приблизно дві третини України, а третина їхнього населення живе у та навколо Токіо. Вільного місця там більше ніж достатньо для подібних підприємств.
Японія за площею це приблизно дві третини України, а третина їхнього населення живе у та навколо Токіо. Вільного місця там більше ніж достатньо для подібних підприємств.
-
radeon5870
Member
Приємно бачати, що хоть хтосб тверезо оцінює ситуацію
-
Dilfin
Member
Вам би в маркетинг, може Ви і праві, але таке вже бувало не раз, повені, землетруси, коїни, тепер ші бум, мета корпорації продати як можна більше за коротший час, а на кілька років можна замутити іншу схему, створити штучний дефіцит і продавати в тридорого, але вічно крутити цю схему не получиться, хоча якщо є зговір, а антимонопольний комітет запхав голову в ... пісок, тоді може і можна 5 років помахлювати.EasyMod: ↑ 24.02.2026 12:16 Я би робив ставку на те, що через 2 роки попит тільки збільшуватиметься. Потужність ШІ моделей обмежується в першу чергу обсягом пам'яті. + за 2026 рік почне накопичуватись відкладений попит на електроніку
-
EasyMod
Member
не всі ж такі, як інтел, є багато розумних компаній, які такого не роблятьDilfin: ↑ 25.02.2026 12:28 створити штучний дефіцит і продавати в тридорого
-
Dilfin
Member
Які наприклад? Компаніям треба тішити інвесторів, треба щоб ціна акцій росла, а коли побачили, що можна грати не чесно і що можна заробляти величезні капітали любою ціною і немає ніякого контролю зі сторони, то чому б ні?EasyMod: ↑ 26.02.2026 11:51не всі ж такі, як інтел, є багато розумних компаній, які такого не роблятьDilfin: ↑ 25.02.2026 12:28 створити штучний дефіцит і продавати в тридорого
Відправлено через 5 хвилин 9 секунд:
Розробляються нові типи памяті, комбіновані для ші.EasyMod: ↑ 24.02.2026 12:16 Я би робив ставку на те, що через 2 роки попит тільки збільшуватиметься. Потужність ШІ моделей обмежується в першу чергу обсягом пам'яті. + за 2026 рік почне накопичуватись відкладений попит на електроніку
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Можливий варіант що зміниться підхід до алгоритмів обчислення, або стискання данних. Часто ми мислимо лінійно, а потім дошка перевертаєтьсяEasyMod: ↑ 24.02.2026 12:16 Я би робив ставку на те, що через 2 роки попит тільки збільшуватиметься. Потужність ШІ моделей обмежується в першу чергу обсягом пам'яті. + за 2026 рік почне накопичуватись відкладений попит на електроніку
-
Ostin
Member
Це дуже цікава штука. На собі спостережень купа, за інших не впевнений. Але це часто працює за однією і тією ж схемою:EasyMod: ↑ 24.02.2026 12:16відкладений попит
- спойлер
- <<
- крута річ, хочу!
- та бляха, дорого, треба скидки
- все ще дорого, гляну на алі
- ну, короче, треба трохи бабосів відкласти, бо задешево не буде
- в китайців за такі гроші не братиму, докладу та й візьму на місцевому, з гарантією
- ... це все відбувається на протязі кількох місяців
- гроші є, але якщо подумати, я ж якось живу без цього, а це ж просто забавка. Та й у мене є альтернативи, і теж все нормальне.
- ну його в пень, купив валюту
...
- крута річ, хочу!
>>
Це я до того, що сподіватись на відкладений попит у споживчих гаджетах - поганий бізнес план. Це черевики доведеться нові купувати з шансом у 100%. А новий комп можеш не купити вже ніколи. І навіть не страждатимеш від цього, бо купив собі мотоцикл чи велик і знайшов нове хобі на пару років.
Якщо ж мова про відкладений попит на корпоративному ринку, то я не готовий прогнозувати, звісно. Чи будуть всі так і далі бігти за цим потягом, чи почнуть думати в іншому ракурсі
-
EasyMod
Member
Я думаю на сьогоднішній день оновлення комп'ютера може бути не таким критичним, у мене оно ще старий стоїть на райзені 1700 і радеон 560 і наче все тягає без проблем (крім нових ігор звісно). Але купив ноут на райзен АІ 370 і він вже майже в 3 рази потужниший при компактному розмірі. Тобто не те, що би я сильного цього потребував, але якось зібрався і купив ноут. Якби була потреба і відповідна можливість - мабуть купив би раніше/міняв би частіше. Це я до того, що здорожчання компонентів збільшує термін між старим і новим, але все одно нове рано чи пізно стає в рази привабливіше, має вже якісь сучасні функції, мобільність і тд. Звісно, що відкладений попит не конвертується на 100%, але коли ціни трохи знижуються - попит починає зростати нелінійно швидше, що не дає цінам рухнути. Я думаю на це і є розрахунок бізнеса, коли вони вивчають це явищеOstin: ↑ 28.02.2026 14:24поганий бізнес план
Отправлено спустя 4 минуты :
Ostin
от між іншим згадалось, як амд у 2017 році скористалось відкладеним попитом, запропонувавши 8 ядер дешевше, ніж у інтела було 4. Інтел самі створили цей відкладений попит тим, що декілька поколінь годували покупців 4 ядрами за досить великі кошти.
коли з'явилась альтернатива в 2 разби більше ядер за дешевше, то багато хто кинувся оновлювати, хоча до того в цьому не було просто сенсу