Новини
Останні статті і огляди
Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів
-
evenmore
Member
- Звідки: Киев
Наименее проблемными вариантами Radeon RX 9070 XT оказались Gigabyte Gaming OC (0,27% обращений в Mindfactory и 0,49% в Alza), ASUS Prime OC (0,22% и 0,58% соответственно)
Конкретно эти две модели с особенно высокой дельтой ядро-хотспот из коробки. И тех и тех тестил по 2шт (гигабайты по 29к с скидкой 10% через мономаркет в один момент были самым выгодным вариантом)
Даже асрок SL немного лучше.
Конкретно эти две модели с особенно высокой дельтой ядро-хотспот из коробки. И тех и тех тестил по 2шт (гигабайты по 29к с скидкой 10% через мономаркет в один момент были самым выгодным вариантом)
Даже асрок SL немного лучше.
-
l-m
Member
Напрушується висновок що висока дельта ядро-хотспот збільшує надійністьevenmore: ↑ 23.02.2026 23:24 Наименее проблемными вариантами Radeon RX 9070 XT оказались Gigabyte Gaming OC (0,27% обращений в Mindfactory и 0,49% в Alza), ASUS Prime OC (0,22% и 0,58% соответственно)
Конкретно эти две модели с особенно высокой дельтой ядро-хотспот из коробки. И тех и тех тестил по 2шт (гигабайты по 29к с скидкой 10% через мономаркет в один момент были самым выгодным вариантом)
Даже асрок SL немного лучше.
Оце розрив шаблону був би, якби це виявилось правдою
-
evenmore
Member
- Звідки: Киев
Ну, вентили у них работают активнее
-
aaleksandrenko
Member
- Звідки: Житомир
Цікаво було побачити таку статистику.
Всі вендори добре роблять свою роботу.
Бо чесно я думав що процент вищий. Інакше звідки так багато рефабів.
Всі вендори добре роблять свою роботу.
Бо чесно я думав що процент вищий. Інакше звідки так багато рефабів.
-
taras_cs
Member
- Звідки: Варшава-Київ-Дніпро
Ось ще їжа для роздумів:evenmore: ↑ 23.02.2026 23:24 Наименее проблемными вариантами Radeon RX 9070 XT оказались Gigabyte Gaming OC (0,27% обращений в Mindfactory и 0,49% в Alza), ASUS Prime OC (0,22% и 0,58% соответственно)
Конкретно эти две модели с особенно высокой дельтой ядро-хотспот из коробки. И тех и тех тестил по 2шт (гигабайты по 29к с скидкой 10% через мономаркет в один момент были самым выгодным вариантом)
Даже асрок SL немного лучше.
https://www.techspot.com/review/3015-am ... t-roundup/
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Та все просто там завжди майже Сапфір Пульс на останніх місцях, адже в неї під автоматикою у навантаженні 1100-1200 оберти, додаєте їй як у інших +500 +600 обертів, тобто 1600-1700 і вона стає ледь не на першому місці. Або замінюєте вентилятори на щось на кшталт Arctic P12 Pro, і навіть на 1500 обертах будь яка карта стане відчутно холоднішою. Там масивні радіатори у більшості, і не кожен вентилятор протискає належно повітря.taras_cs: ↑ 24.02.2026 01:47Ось ще їжа для роздумів:evenmore: ↑ 23.02.2026 23:24 Наименее проблемными вариантами Radeon RX 9070 XT оказались Gigabyte Gaming OC (0,27% обращений в Mindfactory и 0,49% в Alza), ASUS Prime OC (0,22% и 0,58% соответственно)
Конкретно эти две модели с особенно высокой дельтой ядро-хотспот из коробки. И тех и тех тестил по 2шт (гигабайты по 29к с скидкой 10% через мономаркет в один момент были самым выгодным вариантом)
Даже асрок SL немного лучше.
https://www.techspot.com/review/3015-am ... t-roundup/
-
joe23
Member
- Звідки: Киев обл
потому-что Асус нужно брать и жить спокойно и без приключений!taras_cs: ↑ 23.02.2026 18:29Та не кажіть, не очікував такого від Red Devil, тільки купив собіАціо: ↑ 23.02.2026 15:16У Павер Колора поганий показник з таблиці.
![]()
-
NST1983
Member
- Звідки: Україна
Зустаріла інфа, у мене ред девіл и пам'ять стоїть самсунги, які майже не гріються.
Скажіть які тести зробити - скину ввечері скріни!

Відправлено через 6 хвилин 45 секунд:
Скажіть які тести зробити - скину ввечері скріни!
Відправлено через 6 хвилин 45 секунд:
Мені і з ред девіл спокійно живеться. Правда з андервольтом і трохи підлаштуванням вертушек. Щось вони занадто слабо крутяться в дефолті.joe23: ↑ 24.02.2026 08:20 потому-что Асус нужно брать и жить спокойно и без приключений!
- Вкладення
-
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
NST1983
Ну прогрійте OCCT ГП екстрім пресетом хочаб пів годинки.
Припускаю що побачите близько 80 градусів і на Самсунг, якщо 24+ градуси у приміщені.
Та ще й втратите на рівному місці 2-5% швидкодії порівняно з Хайнікс.
Це проблема як і у Сапфір, ну як проблема, скоріше не проблема, а питання що вирішується додаванням обертів на 10-15% по дельті від 40+ градусів, і більшість стає тихе та холодне.
А от Асус, якщо не плутаю мали партію з проблемними вентиляторами та пам'яттю, у перших Прайм.
Ну прогрійте OCCT ГП екстрім пресетом хочаб пів годинки.
Припускаю що побачите близько 80 градусів і на Самсунг, якщо 24+ градуси у приміщені.
Та ще й втратите на рівному місці 2-5% швидкодії порівняно з Хайнікс.
А ну так з цього і варто починати, так пане у вас все буде файно звичайно.NST1983: ↑ 24.02.2026 08:34
Мені і з ред девіл спокійно живеться. Правда з андервольтом і трохи підлаштуванням вертушек. Щось вони занадто слабо крутяться в дефолті.
Це проблема як і у Сапфір, ну як проблема, скоріше не проблема, а питання що вирішується додаванням обертів на 10-15% по дельті від 40+ градусів, і більшість стає тихе та холодне.
А от Асус, якщо не плутаю мали партію з проблемними вентиляторами та пам'яттю, у перших Прайм.
-
NST1983
Member
- Звідки: Україна
Дак я ще коли на 6800XT сидів - був в шоці від рідних налаштувань кулерів, особливо стоковий варіант. Там хот спот був за 110 градусів на чипі. Також нітра плюс була - аналогічно. Походу вони просто занадто занижають кулери.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Ну в принципі усі засоби налаштувань вентиляторів є, тестування є люди скласти 2+2 спроможні наче,NST1983: ↑ 24.02.2026 08:44 Дак я ще коли на 6800XT сидів - був в шоці від рідних налаштувань кулерів, особливо стоковий варіант. Там хот спот був за 110 градусів на чипі. Також нітра плюс була - аналогічно. Походу вони просто занадто занижають кулери.
так що ну таке, тим паче БІОС при бажанні також у Сапфір та Колор легко шиється, це ж не Асус.
-
Rosberg
Member
- Звідки: Файне місто Тернопіль
Не знаю як за останні моделі, але з особистої статистики - Гіги дуже рідко ламались. В знайомих майнерів та клієнтів - те саме.
Прикол в тому, що частіше виходять з ладу флагманські модифікації різних вендорів).
Прикол в тому, що частіше виходять з ладу флагманські модифікації різних вендорів).
-
Artem_M
Member
Два місяці ще не показник. Можливо вони на 6й місяць в 70% відригують.Ortyomko: ↑ 23.02.2026 15:18...якщо вірити таблиці, ви попали в 99,5%++ користувачів....GipeR: ↑ 23.02.2026 15:12 Предлагаю обсудить Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів
...я использвоал 9070xt asus prime OC - 2 месяца, но проблем вообще нуль...
Оптимізм наше все...
-
Agoris
Member
- Звідки: Одеса
Бляха, купив 9060хт 16гб PowerColor Hellhound. Будемо сподіватись, що якщо гавкне то до закінчення гарантії 
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Висока дельта може дати проблеми через пару років, коли термопаста підсохне і хотспот почне стабільно за сотку йти.evenmore: ↑ 23.02.2026 23:24Конкретно эти две модели с особенно высокой дельтой ядро-хотспот из коробки.
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
Відразу після закінчення.Agoris: ↑ 24.02.2026 10:34Бляха, купив 9060хт 16гб PowerColor Hellhound. Будемо сподіватись, що якщо гавкне то до закінчення гарантії
Я обрав саме Гігу через 4 роки гарантії. 2 роки це несерйозно для такої дорогої штуки.
-
Ektalion
Member
Не буде, 10-15 градусів різниця, а в серфені браузера і 2д - 20-25 градусівАціо: ↑ 24.02.2026 08:40 Ну прогрійте OCCT ГП екстрім пресетом хочаб пів годинки.
Припускаю що побачите близько 80 градусів і на Самсунг, якщо 24+ градуси у приміщені.
Та ще й втратите на рівному місці 2-5% швидкодії порівняно з Хайнікс.
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
Цікаво, як в такому випадку буде себе вести термогель, бо в мене дельта велика.kairo: ↑ 24.02.2026 10:42Висока дельта може дати проблеми через пару років, коли термопаста підсохне і хотспот почне стабільно за сотку йти.
При 340 Вт десь 24 градуси, при менше 300 Вт десь біля 20 градусів. Якщо розкочегарити до 356 Вт, то аж 27, але це чисто для тесту.
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Тобто у вас на Самсунг пам'яті 20-25 градусів у 2д та браузері?Ektalion: ↑ 24.02.2026 10:51Не буде, 10-15 градусів різниця, а в серфені браузера і 2д - 20-25 градусівАціо: ↑ 24.02.2026 08:40 Ну прогрійте OCCT ГП екстрім пресетом хочаб пів годинки.
Припускаю що побачите близько 80 градусів і на Самсунг, якщо 24+ градуси у приміщені.
Та ще й втратите на рівному місці 2-5% швидкодії порівняно з Хайнікс.
Бо так в мене з температурою в приміщенні 24+ 45 градусів пам'ять.
У іграх по різному так, знайдіть гру яка жваво використовує пам'ять, але навантажує ГП слабо, і у вас буде 90 градусів на Самсунг пам'яті, адже ГП буде грітись до 35 градусів і вентилятори не крутитись - як приклад.
-
Ektalion
Member
Різниця 20-25 samsung vs hynix, а не фактична температура.Аціо: ↑ 24.02.2026 11:34 Тобто у вас на Самсунг пам'яті 20-25 градусів у 2д та браузері?
Бо так в мене з температурою в приміщенні 24+ 45 градусів пам'ять.
Востаннє редагувалось 24.02.2026 11:43 користувачем Ektalion, всього редагувалось 1 раз.