Філ Спенсер залишає посаду керівника Microsoft Gaming. Його замінить Аша Шарма

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Deepfreezer
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна, Київ

Повідомлення

Ця мадам без знання індустрії, без внутрішніх та зовнішніх зв'язків, поставлена на позицію, скоріш за все, самим Наделою. І буде виконувати все на "раз-два'. RIP XBOX, we will miss you :weep:
Бо вона навряд чи зможе кардинально змінити/полагодити прибутковість свого підрозділу.

Що там Surface після того, як пішов пан Панай? Багато класних та інноваційних продуктів випустили?

Як там Windows без нормального керманича більше 5 років, всім ок вектор розвитку?
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Mopar: 21.02.2026 13:42
proos: 21.02.2026 12:19


Ставить такую мадам на должность по играм, ну такое себе. Интересно, она геймпад хоть раз в руках держала?
Джойстик-палку мала би тримати в руках полюбе.
Не факт. Може вона полюбляє устриці/ракушки
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В игровой индустрии вообще нету опыта, RIP иксбокс :(
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

SKYJAKER: 21.02.2026 13:10 корінна американка :D
Куди дивиться американське ТЦК ой, тьху, ICE? Донні ж казав, що Америка для американців :laugh:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Дивно, що він так довго протимався. Багато провальних рішень, жахливий менеджмент внутрішніх студій іксбокс ще до великих придбань і повна відсутність роботи над помилками.
Але йому виділялися все більші гроші і кредит довіри...
Це дало змогу поліпшити фінансові показники у 2025 році навіть попри за рахунок падіння продажів консолей Xbox Series і відмови від конкурентної боротьби
fixed
Востаннє редагувалось 21.02.2026 14:40 користувачем waryag, всього редагувалось 3 разів.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

dead_rat: 21.02.2026 13:03Це де вони працюють за копійки? Що в західних фірмах, що в самій Індії їхні зп на світовому рівні
Ну нєєє, не усюди
Все ще багато індусів в індустрії що працюють за воду з калюжі
В того ж TCS це основна робоча сила
Ото коли вони понаїдуть на захід - то вимагають зарплати вже ближче до білих, а не 500$ за місяць
dead_rat: 21.02.2026 13:59бо вони методично вищімлюють усіх
Оце - система
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Voozy: 21.02.2026 14:23В игровой индустрии вообще нету опыта, RIP иксбокс :(
Наделла попытается компенсировать это ИИшечкой... и добьет недобитое недалеким Филом.
Mozdev
Member

Повідомлення

Блін, 1 секунду мені здалося що в неї фамілія _Шмара_ :lol:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 21.02.2026 14:32
SKYJAKER: 21.02.2026 13:10 корінна американка :D
Куди дивиться американське ТЦК ой, тьху, ICE? Донні ж казав, що Америка для американців :laugh:
спойлер
Зображення
den888
Member

Повідомлення

кабзда xbox и всім іграм ...
Bohdannn
Junior

Повідомлення

Afit: 21.02.2026 12:25 Как всегда майки... как всегда... Девиз - купить чтобы похоронить :laugh: Так с Nokia, так с игровыми студиями, так со всем к чему они прикасаются
Це ти мав на увазі Соні, що половину своїх студій заставляла робити онлайн сервіски, половину з яких вони самі і закрили після потужного конкорду? В результаті скільки там ігор випустила Соні за покоління? Хоча б 10 нарахується?
Доречі Соні поховали майже в два рази більше студій ніж МС в цьому поколінні)
Але так, то МС щось купує щоб похоронити, не переплутайте :)
Geinz21
Member
Звідки: Днепропетровская обл.

Повідомлення

waryag: 21.02.2026 14:37
Voozy: 21.02.2026 14:23В игровой индустрии вообще нету опыта, RIP иксбокс :(
Наделла попытается компенсировать это ИИшечкой... и добьет недобитое недалеким Филом.
По факту только один чел сорвал джекпот в этой дурке :lol:
Снимок экрана 2026-02-21 155857.png
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

А які класні ігри були на XBox? Здається краще розвивати PlayStation.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

dead_rat: 21.02.2026 13:59 Так, бо вони методично вищімлюють усіх і тоді переносять розробку в Індію
спойлер


Да, они так во всех конторах делают, где становятся у руля, как тараканы по факту.
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

Насправді не дуже велика проблема. У студій хбокса за останні 10 років нічого файного окрім форзи не виходило. А ігри по підписці це взагалі таке собі рішення, бо 90% ігор які там були, геймери з досвідом ще до підписки пройшли.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

proos: 21.02.2026 12:19 Предлагаю обсудить Філ Спенсер залишає посаду керівника Microsoft Gaming. Його замінить Аша Шарма

Эх, Филя, Филя, не шмог(
Ставить такую мадам на должность по играм, ну такое себе. Интересно, она геймпад хоть раз в руках держала?
Мене,трішечкі, бентежить інше. Що все більше й більше приходить ось цих,кольорових. Нічого не маю проти інтернаціональності, але практика показує потім,згодом що з цього виходить .
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

МОНАХ
Прямо в голові прозвучала фраза... це ще з якогось совковського фільму і вона кацапською, але суть банальна: "В нашій справі головне - вчасно змитися" (С). Стосовно Філа, то вже трохи не вчасно - довгенько він вже пересидів, очікуючи чуда, але :laugh: - видко, чуда точно вже не буде...
— Отримуючи таку зарплатню, я згоден все життя чекати покращення.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

SKYJAKER: 21.02.2026 13:10 корінна американка :D
Ну она хотябы названием этнического происхождения имеет сходство :laugh: А какое имеют отношение бледнолицие, к КОРЕННОМУ населению? Вот это уже хороший вопрос ;)
Востаннє редагувалось 21.02.2026 17:01 користувачем Afit, всього редагувалось 1 раз.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Geinz21: 21.02.2026 15:59
waryag: 21.02.2026 14:37

Наделла попытается компенсировать это ИИшечкой... и добьет недобитое недалеким Филом.
По факту только один чел сорвал джекпот в этой дурке :lol:
Снимок экрана 2026-02-21 155857.png
Сони получила незаслуженную долю рынка и халявные игры.
Акционеры актиблизард подзаработали.
Инди игроделы - шанс реализовать свои идеи. Из заметного - сталкер, экспедиция.
Геймеры - доступ к халявным условиям. Даже сейчас пробник позволит пройти пару-тройку коротких за копейки.

Відправлено через 4 хвилини 57 секунд:
Bohdannn: 21.02.2026 15:45Це ти мав на увазі Соні, що половину своїх студій заставляла робити онлайн сервіски, половину з яких вони самі і закрили після потужного конкорду? В результаті скільки там ігор випустила Соні за покоління? Хоча б 10 нарахується?
Доречі Соні поховали майже в два рази більше студій ніж МС в цьому поколінні)
Але так, то МС щось купує щоб похоронити, не переплутайте :)
А можна перелік студій? Дійсно цікаво.
По обсягам скорочень людей майки - абсолютні лідери.
Відповісти