ГеніальноScoffer: ↑ 19.02.2026 11:56 Хуанг себе переоцінює. GTX 6090 по 10 кілобаксів зараз світ не здивує.
Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
-
marinich
Member
- Звідки: Київ
Куртка завантажить свої мізки в нейромережу щоб жити вічно.
-
n6407
Member
- Звідки: Київ
после последних событий, памяти может не хватитьmarinich: ↑ 19.02.2026 13:35 Куртка завантажить свої мізки в нейромережу щоб жити вічно.
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Чисто, як в останніх серіях другого сезону Фолаутаmarinich: ↑ 19.02.2026 13:35 Куртка завантажить свої мізки в нейромережу щоб жити вічно.
-
Kyro
Member
Ну вначале Хуанг выйдет в золотой кожанке.
А потом анонсирует RTX5010 No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x
А потом анонсирует RTX5010 No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x
-
maxud_b
Member
- Звідки: Харків
Виправив - RTX6070 No Gb edition, с PCI-E 5.0 4x , відрізай з оперативи скільки хочеш, але не більше 4Гб...Kyro: ↑ 19.02.2026 15:51 Ну вначале Хуанг выйдет в золотой кожанке.
А потом анонсирует RTX5010 No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x![]()
-
Scoffer
Member
Сміх сміхом, а AGP був розроблений в попередню кризу з пам'ятю з розрахунку на те що її буде максимум на невеличкий буфер. Це вже потім вирішили що такий функціонал зайвий, складний і переробили в PCIe. А потім ще й з діректа менеджер пам'яті вирізали як клас, і тепер в відясі доводиться зберігати всі текстури, а не ті які треба прям зараз.Kyro: ↑ 19.02.2026 15:51No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Хочу відюху шо жере 90w і тягне усе у dsr x4 від 2160р у 240фпс.
-
st0k
Member
- Звідки: Кременчук
хай куртка скаже, шо більше селянам не продаватиме відяхи, може тоді разраби почнуть нормально свої одоробла оптимізувати під залізо, яке є в людей на руках 
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
Спробую вгадати
"AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI, AI, AI
AI, AI, AI,AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI"
"AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI, AI, AI
AI, AI, AI,AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI"
-
VovaII
Member
Vpupkin
Я теж.

Я теж.
-
erkins007
Member
Есть 1030 и в той смысла ноль - современные встройки полностью закрывают сегмент затычка и если раньше у АМД встройки не было, кроме как в G серии, то щас в любом проце она есть и для офисных задач, мультимедиа и старых игр ее вполне достаточно.Scoffer: ↑ 19.02.2026 12:00Я думаю 6060 взагалі не буде. Як зараз немає 5030.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Це шо буде анонс RTX 5090TI 1кв edition 
Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
Читав з останнього що NTC разом з рефлексом 2.0 зараз не дуже добре почувають
Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
Ну з релізом РТХ 6000 наріжуть нейроного шейдінгу з NTC, будуть генерувати текстури та мета дані які потрібні заразScoffer: ↑ 19.02.2026 17:20Сміх сміхом, а AGP був розроблений в попередню кризу з пам'ятю з розрахунку на те що її буде максимум на невеличкий буфер. Це вже потім вирішили що такий функціонал зайвий, складний і переробили в PCIe. А потім ще й з діректа менеджер пам'яті вирізали як клас, і тепер в відясі доводиться зберігати всі текстури, а не ті які треба прям зараз.Kyro: ↑ 19.02.2026 15:51No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
Невже повернуть виробництво легендарних 9600GT? 
-
VladimirV
Member
tornadox: ↑ 19.02.2026 20:12 Спробую вгадати
"AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI, AI, AI
AI, AI, AI,AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI"
- :)
Відправлено через 10 хвилин 43 секунди:
Хіба що вони хочуть шокувати поверненням виробництва 3060, такі інсайди були...tablestikus: ↑ 20.02.2026 09:38Невже повернуть виробництво легендарних 9600GT?
Взагалі дивно б було чекати позитивних якихось новин, останнім часом новини з табору Нвідіа лише або про здорожчання або про дефіцит або про відтермінування, або про AI
-
Stonecross
Junior
До них ще роки півтора.Sanьka: ↑ 19.02.2026 13:14Що, оголосить ціну на РТХ 6000 серію ?NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026
-
Sanьka
Member
Якраз щоб почати збирати коштиStonecross: ↑ 20.02.2026 12:07До них ще роки півтора.
-
VovaII
Member
Sanьka

— Оголосить що РТХ 6000 вже ніколи не буде.NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026
Що, оголосить ціну на РТХ 6000 серію ?