NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Scoffer: 19.02.2026 11:56 Хуанг себе переоцінює. GTX 6090 по 10 кілобаксів зараз світ не здивує.
Геніально :laugh:
marinich
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Куртка завантажить свої мізки в нейромережу щоб жити вічно.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

marinich: 19.02.2026 13:35 Куртка завантажить свої мізки в нейромережу щоб жити вічно.
после последних событий, памяти может не хватить :gigi:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

marinich: 19.02.2026 13:35 Куртка завантажить свої мізки в нейромережу щоб жити вічно.
Чисто, як в останніх серіях другого сезону Фолаута
Kyro
Member

Повідомлення

Ну вначале Хуанг выйдет в золотой кожанке.
А потом анонсирует RTX5010 No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x :lol:
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Kyro: 19.02.2026 15:51 Ну вначале Хуанг выйдет в золотой кожанке.
А потом анонсирует RTX5010 No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x :lol:
Виправив - RTX6070 No Gb edition, с PCI-E 5.0 4x , відрізай з оперативи скільки хочеш, але не більше 4Гб... :gigi: хх10 серія неактуальна - циферка маленька , хх60 - ентрі левел з РСІ-Е 5.0 2х, а хх70 супер мідл. Позвикали тут до 16х...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kyro: 19.02.2026 15:51No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x
Сміх сміхом, а AGP був розроблений в попередню кризу з пам'ятю з розрахунку на те що її буде максимум на невеличкий буфер. Це вже потім вирішили що такий функціонал зайвий, складний і переробили в PCIe. А потім ще й з діректа менеджер пам'яті вирізали як клас, і тепер в відясі доводиться зберігати всі текстури, а не ті які треба прям зараз.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Хочу відюху шо жере 90w і тягне усе у dsr x4 від 2160р у 240фпс.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

хай куртка скаже, шо більше селянам не продаватиме відяхи, може тоді разраби почнуть нормально свої одоробла оптимізувати під залізо, яке є в людей на руках :super:
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Спробую вгадати
"AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI, AI, AI
AI, AI, AI,AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI"
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin
Я теж.
:popcorn:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 19.02.2026 12:00Я думаю 6060 взагалі не буде. Як зараз немає 5030.
Есть 1030 и в той смысла ноль - современные встройки полностью закрывают сегмент затычка и если раньше у АМД встройки не было, кроме как в G серии, то щас в любом проце она есть и для офисных задач, мультимедиа и старых игр ее вполне достаточно.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Це шо буде анонс RTX 5090TI 1кв edition :D

Відправлено через 4 хвилини 19 секунд:
Scoffer: 19.02.2026 17:20
Kyro: 19.02.2026 15:51No Gb edition, с PCI-E 5.0 16x
Сміх сміхом, а AGP був розроблений в попередню кризу з пам'ятю з розрахунку на те що її буде максимум на невеличкий буфер. Це вже потім вирішили що такий функціонал зайвий, складний і переробили в PCIe. А потім ще й з діректа менеджер пам'яті вирізали як клас, і тепер в відясі доводиться зберігати всі текстури, а не ті які треба прям зараз.
Ну з релізом РТХ 6000 наріжуть нейроного шейдінгу з NTC, будуть генерувати текстури та мета дані які потрібні зараз :laugh:Читав з останнього що NTC разом з рефлексом 2.0 зараз не дуже добре почувають
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Невже повернуть виробництво легендарних 9600GT? :D
VladimirV
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tornadox: 19.02.2026 20:12 Спробую вгадати
"AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI, AI, AI
AI, AI, AI,AI, AI, AI, AI, AI, AI
AI"
:)
Зображення
Jensen Huang saying AI 121 Times at CES 2026

Відправлено через 10 хвилин 43 секунди:
tablestikus: 20.02.2026 09:38Невже повернуть виробництво легендарних 9600GT?
Хіба що вони хочуть шокувати поверненням виробництва 3060, такі інсайди були...
Взагалі дивно б було чекати позитивних якихось новин, останнім часом новини з табору Нвідіа лише або про здорожчання або про дефіцит або про відтермінування, або про AI :) Шокувати можна по-різному
Stonecross
Junior

Повідомлення

Sanьka: 19.02.2026 13:14
NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026
Що, оголосить ціну на РТХ 6000 серію ?
До них ще роки півтора.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stonecross: 20.02.2026 12:07До них ще роки півтора.
Якраз щоб почати збирати кошти
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
NVIDIA планує здивувати світ на конференції GTC 2026
Що, оголосить ціну на РТХ 6000 серію ?
— Оголосить що РТХ 6000 вже ніколи не буде. :mad:
Відповісти